Back to Question Center
0

The Hottest SEO tendencijos 2017 metais: įžvalga iš Semalt

1 answers:

2017 m. Atsirado naujų paieškos sistemų optimizavimo tendencijų. Toks pakeitimas"Google" sukurtų naujų algoritmų kriterijų paskelbimas. Šis principas suteikia daugiau dėmesio SEO aspektams, pavyzdžiui, turinio kokybei irtinkamumas ir mobiliosioms iniciatyvoms - umzug deutschland schweiz. Tuo pačiu metu senos taktikos, tokios kaip raktinių žodžių įdėklas, laikomos juodos skrybėlėmisįrankiai, kurie sukelia nuobaudas.

Nik Čaikovskis, ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos suteikia tam tikrų SEO idėjų, kurios šiais metais gali pagreitinti jūsų svetainės reitingą.

1. Tikėtis tolesnio akcento mobiliesiems

"Google" - tai mobiliosiose svetainėse. Per pastaruosius du dešimtmečiusmobilieji telefonai pamažu pakeitė stalinius kompiuterius naršydami internete. Nuo 2015 m. "Google" paskelbė, kad svetaines, kuriose naudojamos mobiliosios svetainėsbūtų kriterijai "Google" reitinguoti svetaines. Be to, interneto svetainės, kuriose nėra sąsajos mobilumo patogumui, gaunabausmė už mažą lygį. "Google" taip pat aiškiai pasakė, kad greitai suskaidys mobiliųjų ir stalinių svetainių indeksavimą. Dėldėl šios priežasties žmogus, kuriant tinklalapius, turėtų tapti mobiliuoju telefonu, optimizuoti paieškos mobiliesiems ir didinti "Google" greitįsvetainė. Mobiliųjų telefonų indeksas padidins tokių svetainių reitingą.

2. Tikėtis daugiau svetainių, kuriose galima pagreitinti mobiliuosius puslapius (AMP)

Nuo 2015 m. AMP yra tendencija, kai kalbama apie interneto puslapių optimizavimąmobiliesiems naršyklėms. Nuo mobiliosios iniciatyvos priėmimo, AMP yra vienas iš būdų, kaip užtikrinti, kad svetainėje būtų UEO..AMP apkrova iki 5 kartų spartesni ir tuo pačiu metu išsaugo duomenų naudojimą iki 8 kartų, nei įprastai vartojamų svetainių.

3. Vartotojų patirties optimizavimo svarba (UEO) augs

"Google" patarimai interneto rinkodaros specialistams ir svetainių kūrėjams teikia daugiau dėmesioapie statybos kokybės svetaines. "Google" remiasi tokiais veiksniais kaip paprastumas, paprastumas, navigacija ir prieinamumas. Svetainė turėtų suteiktivartotojas turi gerą naršymo patirtį, kad ji pirma reitinguotų paieškos sistemose.

4. Paieška balsu yra ant pakilimo

Paieška balsu yra vienas iš paieškų atlikimo būdų.Programinė įranga, pvz., "Siri", "Cortana" ir "Google Now", naudoja balso komandas, kad paieškos varikliuose būtų pateikiamos paieškos užklausos. Interneto kūrėjai turėtų rizikuotiį šią naują padėtį, ypač dėl to, kad išaugo internetiniai įrenginiai, tokie kaip "smart TV".

5. Turinys dabar yra nukreiptas į paieškos tikslus

SEO buvo nukreiptas į raktažodžių tyrimus. Tačiau "Google" dabar yra orientuota į naršykles."Google" vertins turinį, kuris labiausiai domina auditoriją. Tokie parametrai kaip atmetimo rodiklis, įtraukimo laikas ir aplankyti puslapiaibus "Google" paieškos rezultatų puslapiuose ("SERPs"), kai kurie iš aukščiau paminėtų veiksnių.

Išvada

Kaip skaitmeninis rinkodaros specialistas, reikėtų budėti ir pasiruošęs neatsilikti nuopokyčiai. Šiais metais dauguma paieškos sistemų padarė keletą pakeitimų. Nuo AMP pasikeičia į mobilųjį pirmąjį SEO. Šie pokyčiaipadarė keletą tendencijų pakeisti tradicinę paieškos praktiką. Vadovaudamiesi anksčiau minėtais patarimais, gali būti pasirengtapasikeitusių dėl gero reitingavimo paieškos sistemose.

November 27, 2017