Back to Question Center
0

Siem Gids: Hoe U Uw Concurrenten Uitziet E-Commerce Bedrijf

1 answers:

Kaip e-komercijos mažmenininkas, turėtumėte laikyti konkurso taškus. Kodėl? Pirma, tai padeda suvokti rinkos dinamiką. Antra, jūs geriau žinote apie dalykus, kai kalbama apie rinkodaros kūrimąir, žinoma, tai padeda atskirti savo verslą nuo konkurentų verslo - iso de una camara reflex sony.

Atsižvelgdama į tai, Jason Adler, ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos suteikia patarimų, kaip stebėti jūsų konkurencinę poziciją.

Pradėkite nuo SEO

Organizuokite komandą, kad stebėtumėte SEO strategijas, kurias naudojate konkurentai. Išsiaiškinti jų atgalinių nuorodų skaičių ir sužinoti, su kokiomis svetainėmis jie susieja. Kai tik gausite šiuos duomenis, kreipkitės į savo svetaineskonkurentai susieja ir žiūri, ar galite nukreipti šį srautą iš jų į parduotuvę.

Paimkite šį pavyzdį. Kai tik ieškosiu nuorodų mūsų klientams, aš identifikuoti klientų konkurentus naudojant "Semalt Analyzer". Jis naudoja "Open Site Explorer", kad sudarytų visas svetaines, kurias jos (konkurentai) susieja. Surinkę šiuos gyvybiškai svarbius duomenis, aš tiriau, ar prašyti atgalinių saitų ir visko, kas reikalinga planui įgyvendinti.

Žiūrėti konkurentų socialinę žiniasklaidą

Turėtumėte taip pat žiūrėti savo konkurentus socialinėje žiniasklaidoje, kad nustatytumėte jų turinį valdymo strategija. Yra nuostabi programa "FollowerWonk", kuri leidžia jums patikrinti, kas juos sekina "Twitter" ir kaip jūsų puslapis imasi prieš juos. Patikėkite tai ar ne, FollowerWonk netgi gali jums pasakyti, kas sekasi tave, tavo priešininką ir net tie, kurie seka jus abiem. Jei pastebėjote konkretų asmenį po tavęs ir jūsų konkurento, tai yra tikimybėjis ar ji domisi jūsų rinka, ir tai kažkas, kas verta prisijungti.

Kitas žiniatinklio taikymas, "Buzzmo" leidžia jums nustatyti labiausiai pasidalintą turinį (nuotraukas,vaizdo įrašus ar tinklaraščius) savo konkurentų socialinės žiniasklaidos puslapiuose. Naudokitės šiais duomenimis, kad galėtumėte pasimokyti iš naujųjų savo socialinės žiniasklaidos puslapių idėjų.

Apsvarstykite naudotojo patirtį

apsimeta, kad esate vartotojas, kuris faktiškai peržengia savo konkurento svetainę aplankydamas ją. Nurodykite kataloge esantį elementą, pridėkite jį į savo krepšelį ir toliau patikrinkite. Kaip tai buvo lengva? Ar tai užtruko ilgai? Išbandykitetaip pat pateikdami skundus / užklausas ir patikrinkite, ar jūsų svetainė viršija šias paslaugas, ar ne. Taip pat galite sužinoti ką klientai turi pasakyti apie jūsų verslą. "Trustpilot" platforma turėtų padėti jums tai padaryti patogiai.

Mind sales and marketing

Atkreipkite dėmesį į savo konkurentų pardavimus ir rinkodaros pastangas atskirti jūsųsavo praktiką. Pirmasis požiūris galėtų būti prenumerata jų naujienlaiškius gauti naujausius pasiūlymus ir reklamos. Kitas būdas galėtų sukurkite privačią "Twitter" sąrašą, kad konkurentai arba "Google Alerts" būtų visų atnaujinimų kilpa. Tai veikia realiu laiku.

Nors dauguma palyginimų gali būti atliekami internete, kai kuriais atvejais tai yragali būti padaryta neprisijungus. Pvz., Jei esate kviečiami į parodą ar konferenciją, paprašykite bet kokio atsitiktinio asmens, kuris lankysis jų renginyjeperžiūros apie jūsų paslaugas. Ką jie turi pasakyti apie jūsų konkurenciją? Naudokite šią informaciją, taip pat savo pačių stebėjimus improvizuoti.

November 27, 2017