Back to Question Center
0

SEO patarimai iš Semalt dėl ​​tiesioginių lankytojų į jūsų svetainę

1 answers:

Šiandien e-komercija tapo tarptautinio verslo riba.Vien tik Šiaurės Amerikoje maždaug 8% mažmeninių verslo sandorių vyksta internete, o skaičiai turėtų būti dvigubi skaitmenysdešimtmečio pabaigoje.

Besikeičiančioje ir išsiplečiančioje elektroninės prekybos erdvėje iššūkis kylanukreipti savo tikslinius potencialius klientus į jūsų platformą. Atsakymas yra tai, kad jūs išeinate už visų susijusių susijusių paieškųproduktus ir paslaugas. Todėl paieškos sistemos optimizavimas (SEO) išsiplėtė, kad supaprastintų šį reitingą .

Po paviršiumi SEO remiasi sudėtingu algoritmu ir griežta gairėmispvz - casino crazy lucky., "Google" žiniatinklio valdytojo. Interneto svetainių kūrėjai turi atlikti reguliarius svetainių aptarnavimo grafikus, kad atitiktų algoritmątaip pat atspindi naujus "Google" išleistus atnaujinimus. Tokiu būdu galite išlaikyti arba pagerinti savo paieškos sistemos reitingą irtodėl nukreipkite srautą į jūsų svetainę .

Šis sudėtingas algoritmas apima daugiau kaip 200 veiksnių. Ivanas Konovalovas, Klientų sėkmės vadovas Semalt ,suskirsto ją į tris pagrindinius pogrupius .

1..Techninės svetainės sąranka

Pagrindinė elektroninės komercijos svetainė turi vientisą ir patogią sąsają,kuri leidžia jūsų potencialiam klientui sąveikauti su visomis funkcijomis ir turiniu. Jūs negalite daryti kompromiso dėl dizaino kokybės arturinio kokybė. Padaryti navigaciją paprasta meniu juostose, rašyti turinį tiksliai, naudojant pardavimo kalbą ir mažiau žodžiųpateikite produkto aprašymą ir atitinkamus raktinius žodžius taikydami visoje svetainėje. Tuo metu, kai klientas atsijungia, jieturėtų palikti geriausią vartotojo gyvenimo patirtį. Todėl paaiškinama, kodėl dauguma elektroninės komercijos svetainių įtraukia naudotojo įnašą į dėmesįgrupes prieš oficialiai paleidžiant svetainę internete. Per šį procesą jie atsikratyti neatitikimų, tobulina dizainą, išdėstymą,turinys ir bendra navigacija, suteikianti galutiniam naudotojui visą elektroninės komercijos platformą.

2. SEO puslapio turinio optimizavimas

Čia optimizavimas reiškia informaciją, kurią naudojote paaiškinti, kas yra jūsų svetainė.Čia turėtumėte naudoti tinkamus ir tikslius raktinius žodžius, kurie atspindi svetainėje pateiktą produktą ar paslaugą, taip pat jo duomenisreitinguojant paieškos rezultatus, rodančius jūsų poziciją, palyginti su konkurentais. Jūs turite įvertinti raktažodžių tyrimų svarbąir naudoti jį kartu su vidiniu ir išoriniu nuorodų pastatu, kad svetainė būtų patikima ir tinkama. Dar svarbiau, kad padaryk savosvetainė veikia tiek staliniuose kompiuteriuose, tiek mobiliose platformose, kuriuose yra priimtinas pakrovimo greitis ir aukštos kokybės vaizdai.

3. Off-Page SEO optimizavimas

Elektroninės prekybos svetainės platforma taip pat turi turėti SSL sertifikatą, kad būtų galima apsaugoti kredito kortelęinformacija. Ši licencija leidžia konfigūruoti virtualius mokėjimus patogiai jūsų klientams. Galiausiai, tavoSvetainėje visada turi būti šviežia ir atitinkama SEO turinys, kad ji būtų pakankamai aktyvi, kad ją pastebėtų "Google" ir kitos paieškos sistemos. Anneaktyvi svetainė, nesvarbu, kaip geras rezultatas bus nepasiekiamas. Tai reiškia ir reguliarią techninę priežiūrąkad svetainė atspindi tikrąją informaciją apie tai, ką teikiate savo klientams. Visada įtraukite svetainės naudotojus į atsiliepimų mechanizmuskad galėtumėte dar labiau patobulinti naudotojų patirtį.

November 27, 2017