Back to Question Center
0

SEO & Skaitmeninis rinkodara - "Masterful Insight" iš Semalt

1 answers:

Įsivaizduokite, kad turite saugyklą be jokio ženklo ant jo. Geriausiu atveju, smalsūs žmonės gali sumažėti tikrinti produktus arba paprašyti produktų, kurie nėra susiję su tuo, ką jūs parduodate. Bet ką daryti, jei turėjote parduotuvę su tinkamą pavadinimą ir parduodamų gaminių vaizdus? Tai paskatintų potencialius klientus užsiregistruoti, užduoti klausimus apieproduktus ir net nusipirkti kai kuriuos produktus. Šios perspektyvos gali paskleisti žodį apie jūsų parduotuvę ir produktus kitiems žmonėmso tai reiškia didesnį srautą ir pardavimus. Pirmasis pavyzdys yra panašus į svetainę, kuri nėra optimizuota antrajame Pavyzdys susijęs su gerai optimizuotu svetaine - city transport gmbh.

Vyriausiasis ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos, Andrew Dyhan, išsamiai aprašo strategiją, kaip sujungti SEO ir skaitmeninio marketingo procesus.

Kas yra SEO

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) - tai svetainės, kurią lengvai galima identifikuoti, procesas.lengva suskirstyti į kategorijas ir nuskaityti. Pačiu pagrindiniu lygiu optimizavimas padeda vartotojams rasti jūsų verslą tūkstančių ar daugiau milijonai kitų įmonių ir yra neatskiriama bet kokios skaitmeninės rinkodaros strategijos dalis.

SEO tikslas yra vairuoti naudotojus į jūsų verslą per internetines platformas. Norėdami tai pasiekti,jūsų svetainė turi būti didžiausia paieškos rezultatų puslapyje (SERP). Kad tai būtų lengviau suprasti, čia yra puikus pavyzdys:

Kas mėnesį internete yra daugiau nei 14 milijardų paieškų. Dabar įsivaizduokite, ką atsitiktų, jei 14 milijardų paieškų dalis ieškos jūsų verslo. Norėdami gauti tinkamą srautą nukreipti į jūsų svetainę,bendrovė privalo labai vertinti SERP, mokėti už paspaudimą ir socialinės žiniasklaidos rinkodarą.

Kad bet kuris verslas galėtų klestėti, jis turi reklamuoti. Ir bet kokiam internetiniam verslui,SEO yra nemokama reklama. Jūsų svetainės optimizavimas leidžia lengvai suskirstyti pirmame SERP puslapyje.

Kadangi yra bendras įsitikinimas, kad žmonės nuskaito ir peržiūri pirmuosius 2 SERP puslapius,Pirmasis puslapis reitinguoja jūsų verslą, kad žmonės, ieškantys informacijos prieš perkant produktus, galėtų juos rasti.

Kaip SEO veikia

Paieškos robotai naudoja tekstą, norėdami nustatyti puslapio turinį. Jie užpildo numerįkurios apima paieškos rezultatus, įskaitant nuskaitymą, nuskaitymą ir indeksavimą, taip pat tinkamumo ir atkūrimo vertinimą.Elementai, kurie, žinoma, prisideda prie kokybės balo, yra šie:

  • Meta žymeles
  • Prieinamumas ir patogumas
  • Puslapio turinys
  • URL ir svetainių pavadinimai
  • Puslapių dizainas
  • Nuorodos
  • charakteristikos

Norėdami suprasti, kaip veikia šis ciklas, svarbu išsamiau paaiškinti, kaip veikia "SEO":

1. Nuskaitymas:

Paieškos sistemose yra programinė įranga, žinoma kaip voras ar skaitytuvas, kuris nuskaitoturinys tinklalapyje. Paprastai voras negali pastebėti, ar buvo pridėtas naujas puslapis, ar senas buvo atnaujintas kasdien. Dėl to kai kurie vorai gali neveikti per mėnesį ar du tinklalapius. Be to, tikrinimo programos negali nuskaityti slaptažodžiopuslapiai, "Flash" filmai, vaizdai ir "Javascript". Taigi, jei jūsų svetainėje yra dauguma jų, rekomenduojama paleisti raktinių žodžių treniruokliusar jie yra nuskaityta programine įranga.

2. Indeksavimas:

Kai voras baigia nuskaityti, puslapiai saugomi arba indeksuojami a milžiniška duomenų bazė, kurioje atitinkama informacija yra išgauta kiekvieną kartą, kai vartotojas įveda konkretų raktinį žodį paieškos sistemose.

3. Paieškos darbas:

Kiekvieną kartą, kai inicijuojama paieška, paieškos sistema apdoroja užklausą ir palygina jį su indeksuojamu turiniu. Norėdami pateikti tikslius duomenis, paieškos priemonė turi įvertinti visų puslapių tinkamumą ir atitikimą juos su indeksuotais duomenimis ir žodį, įrašytą SERP.

4. Algoritmas:

Tai diagnostinis įrankis, sukurtas rinkti raktažodžius ir URL su atitinkamomis frazėmis. Jis apskaičiuoja galimus atsakymus ir grąžina puslapius su fraze ar žodžiu, įvestu paieškų metu. Iš esmės yra 3 algoritmai: on-site, off-site ir full-site algoritmai.

Kiekvienas algoritmo tipas atrodo įvairiose interneto puslapio srityse, įskaitantnuorodos, meta žymeles, raktinių žodžių tankį ir pavadinimo žymes. Kadangi paieškos sistemos nuolat koreguoja savo algoritmus, turite laikytispokyčiai siekiant išlaikyti aukštą reitingą.

5. Gauta:

Galutinis proceso rezultatas rodomas paieškos rezultatuose.

SEO ir skaitmeninės rinkodaros ryšys

Dauguma žmonių mano, kad nėra skirtumų tarp SEO ir skaitmeninės rinkodaros,norint tai paaiškinti, svarbu juos išsamiau išnagrinėti. SEO tikslas yra pasiekti ekologinius rezultatus. Kita vertus, skaitmeninis rinkodara yra nukreipta į visapusišką verslą internete, kuris neapsiriboja paieškos optimizavimu. Padėti versle interneteklestėti, turėtumėte priimti patikimą skaitmeninės rinkodaros metodą ir įdiegti veiksmingą SEO strategiją.

SEO-Integruota skaitmeninė rinkodara

Kai kurie rinkodaros specialistai nurodo visapusišką SEO kaip integruotą skaitmeninį formatą rinkodara. Vis daugiau ir daugiau, SEO tampa kritiniu veiksmingos skaitmeninės rinkodaros aspektu. Norėdami suprasti tai, jūs turite įvertinti kiek SEO pasikeitė per metus. Metodai, kurie buvo veiksmingi 90 ar 2011 m., Dabar yra pasenę, todėl reikia naujų metodų.Šiandien yra daug daugiau veiksnių, kurie naudojami įtakoti SEO, įskaitant socialinę žiniasklaidą ir gerbiamus ryšius, skirtingai nei praeityje.

Veiksmingos SEO strategijos kūrimas

Norėdami turėti puikų SEO sistemą, jums reikia įdiegti veiksmingą SEO strategija. Gera strategija apima:

1. Tikslinė rinka:

Efektyvus SEO yra ne tik srautą į jūsų svetainę, bet ir turėtų padėti tiksliai derinti kliento demografinius rodiklius ir geografines sąlygas, kad įsitikintumėte, jog esate perspektyvių, suinteresuotų jūsų produktais.

2. Mobilus požiūris:

"Google" reikalauja, kad svetainės atitiktų mobiliuosius įrenginius ir būtų lygiospasitenkinimas vartotojams šiais prietaisais, kaip ir žmonės, naudojantys kompiuterius.

3. Daugiau paieškos sistemų pasirinkčių:

Siekiant efektyvumo, jūsų svetainė turėtų ne tik gerai veikti vienoje paieškos sistemoje bet ir kitose paieškos sistemose.

4. Raktiniai žodžiai atitinka investicijų grąžą:

Susitelkite dėmesį į tai, kaip identifikuoti ir naudoti atitinkamus žmonių raktinius žodžius naudokite ieškodami informacijos, kad užtikrintumėte IG.

5. Kokybiškas turinys ir aiški svetainė:

Jūsų svetainė turėtų būti draugiška vartotojams, aiški, kad būtų galima naršyti ir turėtumėte turėti kokybišką turinį.

Galų gale pasaulyje algoritmų keitimo, visada turėtumėte tai žinoti SEO yra nesibaigiantis procesas. Kad padėtumėte klestėti tarp visų šių pokyčių, pagalvokite apie savo tikslinę auditoriją, sukurkite tvirtą optimizavimo strategijas ir galvokite apie svetainės tinkamumą naudoti.

November 27, 2017