Back to Question Center
0

Semalt turinio rinkodaros patarimai, naudingi kiekvienam verslui

1 answers:

Internetas yra perkrautas verslininkams, rinkodaros specialistams, tinklaraštininkams, reklamuotojams irvisi jie konkuruoja dėl jūsų dėmesio. Kai tik turinio kiekisnuolat didėja, yra didžiulis procentas žemos kokybės medžiagų, kurios atsirandakiekvieną dieną. Yra tendencija paleisti žemos kokybės turinį, kad "hype" jį ir gautipastebėjau. Nepaisant to, bet kokiam verslui, kurio tikslas yra ilgalaikis augimas,svarbu pateikti kokybišką turinį. Jūs turėtumėte parduoti turinį tiek pat, kiek pats produktas. Julija Вашнева, pirmaujantiekspertas "Semalt" skaitmeninių paslaugų teikėjas, paaiškina turinio rinkodaros taktikąkad būtų sėkmingai dirbama kiekvienoje įmonėje.

uždirbkite pasitikėjimą

Pradedama kurti aukštos kokybės turinį. Jei dirbate internete, tada turinio rinkodaraturėtų būti jūsų verslo širdis. Nesvarbu, kokia rinkos niša jūs esateką parduodate, ir koks jūsų kainų taškas. Jūsų pateiktas būdas busapibrėžkite savo verslo įvaizdį, prekės ženklo reputaciją ir auditorijos lojalumą. Kaip interneteverslininkas, turėtumėte pateikti savo auditorijai aktualios, įžvalgus informacijos .

Vietoj to, kad jūsų klientai nepakenktų įtikinamai reklamai,pabandykite šviesti žmones, padėti jiems priimti sąmoningus sprendimus. Padaryk jiems jaustis kaipprotingi, apgalvoti pirkėjai ir investuotojai, ir jūs tikrai padidinsite pardavimus.Toliau nuolat kurkite patikimą ir informatyvų turinį. Taigi, jūs įgysite patikimumąjūsų pasirinktoje rinkos nišoje. Kai esate patikimas produktų ir informacijos šaltinis,jūsų rekomendacijos susilaukia didėjančio pelno.

būk girdėję

Ryšiai su auditorija yra būtini ilgalaikiam verslui. Jūsų turinysatstovauja jūsų balso, kuris yra pagrindinė priemonė bet kuriam verslininkui, tinklaraštininkui ar rinkodaros specialistui.Kai turite kažką svarbaus pasakyti, jūs tikrai turėtumėte tai išgirsti. Apsispręsti dėllabiausiai efektyvus jūsų idėjų vertimo kanalas .

Ar gali būti pasakyta 140 simbolių ar mažiau? Pabandykite ją tweets. Ar manote, kad tai gali būti tinklaraštispranešimas? Įdėkite jį į savo svetainę, kito asmens tinklaraštį, sukurkite naujienlaiškį savo auditorijai arbapateikti jį žurnale publikuoti. Yra daugybė būdų, kaip platinti turinį.Pagalvokite apie tai, su kuo kalbate. Ar tai "YouTube" draugiška auditorija? Arba, galbūtinformacinis biuletenis tinka geriau? Atminkite, kad kalbama apie efektyviausią bendravimo būdąsu savo potencialiais klientais ar skaitytojais.

Sukurkite esminius santykius

Jei kada nors dalyvavote viešo kalbėjimo, pristatymo ar turinio rinkodaros kursuose,tu jau tai girdėjote. Vis dėlto nepakanka pasakyti. Žinokite savo auditoriją.Kas gali būti svarbesnė jūsų verslui nei santykiai, kuriuos sukūrėtejūsų pasekėjai? Susipažinkite su jais. Žinokite, kas jie yra, ko jie nori, ir kas jųporeikiai yra. Su jais bendrauti kiekvieną dieną, kad jūsų santykiai klestėtų.

dirbti turinio esme ir padidinti jo vertę skaitytojui. Tu privalaiįsitikinkite, kad turinys, kurį bendrinate, galų gale yra naudingas. Padėkite savebatai savo klientams. Ar norėtumėte praleisti laiką skaityti kažką neesminę?Na niekas to nepadarys. Bet kai jūs įneškite reikšmingų idėjų ir įdomių dalykųinformacija jūsų auditorijai, jie bus dėkingi už jus.

įtraukite auditoriją

Atlaisvink savo mintis ir išvaizdą iš skirtingo angelo savo turiniu. Būdamas kūrybingas irmąstymas iš dėžutės sukuria glaudesnę sąveiką su jūsų auditorija. Be to,leisk jiems susipažinti su tavimi. Įdėkite savo vardą, nuotrauką ir mini-bio kartu sujūsų turinys. Atidarykite duris ir leiskite žmonėms įsitraukti. Kai žmonės su jumis susisieks kaipjie labiau linkę klausytis, ką sakote.

Žinoma, visa ši praktika tampa turinio rinkodaros strategijos dalimieina Jūs turite nuosekliai sekti šiomis idėjomis, kad taptumėte savo pramonės lyderiu.Visi Semalt klientai žino, kad turinio kokybė yra ilgalaikė investicijakuri suteikia jums puikių privalumų. Jūsų balsas tampa jūsų pagrindiniu produktu Source .

November 27, 2017