Back to Question Center
0

Semalt pristatė skirtumą tarp SEO ir SMM

1 answers:

Daugelis įmonių nori klestėti interneto rinkodaroje. Tačiau norint sėkmėsinternetinė rinkodara, reikia tam tikrų skaitmeninių erų technologijų, tokių kaip SEO ir SMM. Šie du būdai gali pasirodyti verslininkuikuris nėra susipažinęs su skaitmeninės rinkodaros sritimi - semalt seo services. Pvz., SEO gali apimti raktažodžių paiešką, o socialinę žiniasklaidąrinkodara apima mokamus skelbimus. Du taktika gali būti naudingi daugeliui internetinių įmonių, ypač jei žinoma, kad tai yra skirtumas.

Jason Adler, "Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos" pateikia keletą pagrindinių aspektų, kurie gali atskirti "SEO" nuo SMM:

Search Engine Optimization (SEO).

Tai yra interneto kūrimo taktika, kuria siekiama padidinti informacijos matomumąsavo svetainę paieškos sistemose, ypač kai vienas raktas yra paieškos užklausoje. "SEO" apima daugybę vietinių ir ne vietoje veikiančių veiksniųsrautas iš paieškos sistemų. "Digital Marketer". Bet kokios sėkmingos SEO kampanijos tikslas yra gauti palankią vietą reitingepaieškos rezultatų tam tikram raktinių žodžių rinkiniui. Tai svarbu, nes galite nugalėti savo varžovą, gauti naują kokybišką srautąir, svarbiausia, padidinti konversijas. SEO apima tokias strategijas kaip:

  • Raktažodžiai paieška
  • Interneto svetainių kūrimas
  • Turinio kūrimas
  • Susiejimas
  • Įrankių automatizavimas

Search Engine Marketing (SEM) yra kitoks požiūris į internetinę rinkodarą.SEM yra remiamas sąrašas. Tai apima tikslinių skelbimų pateikimą konkretiems naudotojo organinių paieškos rezultatų puslapiams..Procedūra apimasiūlymas Tam tikri tam tikrų demografinių asmenų asmenys matys jūsų skelbimą tam tikrą laikotarpį. Šis metodas plačiai naudojamas dėl jo vientisumo"pay-to-click" automatizavimas.

Social Media Marketing (SMM).

Nors SEO renkasi srautą per paieškos sistemas, SMM yra dar viena skaitmeninėrinkodaros taktika. SMM griežtai naudoja socialinę žiniasklaidą kaip jos klientų priėmimo kriterijus. Socialinės žiniasklaidos tikslai yra žinomi socialiniaitinklo svetaines, tokias kaip Facebook, Twitter, Tumblr, Pinterest ir LinkedIn. Rinkodaros šioje srityje didinti prekės ženklų supratimą, rinktigauti el. laiškus, gauti nuorodas ir padidinti pelno maržą naudodamiesi daugybe socialinės žiniasklaidos priemonių. Pavyzdžiui, "Facebook" turimokamos reklamos strategija. Šie skelbimai bus nukreipti į konkrečią demografiją, kurią jūs teisingai nustatėte. Kita internetinė rinkodarakanalai socialinėje žiniasklaidoje apima:

  • Twitter skelbimai
  • Vaizdo įrašai, pvz., "YouTube" ar "Vimeo"
  • LinkedIn toliau
  • Vaizdų dalijimasis, kaip "Instagram" ir "Pinterest".

Tradiciškai, tiek SEO, tiek SMM siekia įsigyti klientų svetainėje. Nepaisantskirtumas, jie taip pat didina prekės ženklo žinomumą potencialiems vartotojams. Kita vertus, lankytojo konvertavimas į aklientas nėra visiškai priklausomas nuo jų. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, interneto dizainas, įsigalioja.

Išvada

Įmonės, norinčios sėkmingai veikti internete, turi skaitmeninę rinkodarą, tačiautokie terminai kaip "Search Engine Optimization" (SEO) ir "Social Media Marketing" (SMM) gali tapti paini. Tiek SEO, tiek SMM yra skaitmeninė prekybatechnika. Dažniausiai jie siekia padidinti prekės ženklo matomumą, o svarbiausia - gauti naujų klientų internete. Tačiau abu yraskiriasi tuo, kaip jie veikia. Pvz., "SEO" reiškia didinti matomumą dideliuose paieškos varikliuose, o SMM reiškia padidėjimąprekės ženklo žinomumas naudojant socialinę žiniasklaidą Suprasdami jų skirtumus, abi taktikos yra būtinos ir gali būti ilgalaikės naudosįmonei, kai ji atliekama teisingai.

November 27, 2017