Back to Question Center
0

Semalt Patarimai, kaip sukurti elektroninio pašto adresą ir pradėti nuo interneto rinkodaros

1 answers:

Turėdami elektroninio pašto adresų sąrašą, galite pradėti uždirbti pinigus. Visitai yra vienas elektroninis laiškas, rekomenduojantis kai kuriuos naujus produktus, kuriuos reklamuojate, ir jūs galite turėtididžiulė darbo užmokesčio diena, bet tik tuo atveju, jei jums pavyko sukurti didžiulį sąrašą. Semalt Skaitmeninių paslaugų ekspertas,Michael Brown pasidalina naudingais patarimais, kaip pradėti naudotis internetine rinkodara.

Įsivaizduokite, kad turite informacijos apie naująproduktas, kuris jums yra vertingas ir naudingas. Paprastas el. Laiškas išsiųstas į 10 000 žmonių sąrašą supokalbio greitis būtų 5%, todėl 500 pardavimų. Darant prielaidą, kad jūs uždirbate 10 JAV dolerių už pardavimą,kuris yra labai konservatyvus vertinimas, tai uždirbs jums 5000 JAV dolerių per vieną dieną už mažiau neidarbo valandos. Vis dar nežinote apie el. Pašto sąrašo kūrimą?

Natūralu, kad 10 000 el. Pašto sąrašas yra vidutinio dydžiokuris užtruks kelis mėnesius, todėl turėsite pradėti dirbti šiandien, o ne rytoj. TheKuo greičiau pradėsite kurti savo sąrašą, tuo greičiau sėdėsite, siųskite el. laišką apie naująproduktą ir uždirbk daugiau tą valandą, nei paprastai pagaminate per mėnesį .

Pašto sąrašo privalumai

  • Tiesioginės rinkodaros išlaidų ekonomiškumas
  • Gebėjimas analizuoti paspaudimusir kitos svarbios statistikos, kurios padeda jums patobulinti el. pašto strategiją
  • Institucijos kūrimas ir pasitikėjimas, pasiūlant vertę laikui bėgant
  • Dėl didesnio perskaičiavimopalaikyti ryšius su jūsų el. pašto adresų sąrašu

Vienas iš svarbiausių el. Laiško kūrimo daliųsąrašas palaiko jūsų abonentus. Labai įprasta, kad žvalgantys skaitytojai užsiprenumeravo nemokamą "paskatą"ir vėliau pašalinkite save iš savo el. pašto sąrašo. Jums reikia suteikti jiems naudosnuosekliai per visą savo el. pašto adresą, priešingu atveju atsisveikinkite su sunkiu darbu ir būsimu pelnu ..

Efektyvus el. Pašto rinkodaros kampanijos yra viskasteisingas požiūris. Pagalvokite apie visus el. Laiškus, kuriuos gausite kasdien, ir kodėl kai kurie iš jų sugautų jūsųdėmesys ir kiti buvo išbraukti. Yra mokslas, norint gauti abonentų susidomėjimą ir pasitikėjimą perpaprastas el. paštas Tai yra skirtumas tarp "šlamšto", kurį gaunate, ir laiškus, kuriuos spustelėjote, kad sužinotumėte daugiau apie tai .

Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia prisiminti kuriant savo sąrašą

  • Sukurkite pasitikėjimą teikdami žinias ir vertę savo tikslinėje nišoje
  • Sukelk savo emocijaskurti istorijas, kurias skaitytojai rasti patraukliai
  • Atsarginių kopijų kūrimas pasakojimais su tikra logika, tokia kaipatsiliepimai, kad juos dar labiau suinteresuotų

Labai svarbu kalbėti tiesiogiai su savo abonentais.Jūs žinote, kodėl jie prisiregistravo, todėl pasikalbėkite su jais taip, kad atkreiptų jų dėmesį. Niekas nemėgsta el. Laiškokad kalbama apie nesvarbius dalykus, taigi greitai ir tiesiogiai pasitaisykite. Tada pasakyk jiems istoriją, kurią jiegali būti susijusi su. Tai sukels emocijas, kurios atsiras toje pačioje paviršiaus pusėje, kuri yra būtent tai, ko jūs ieškote .

Geriausias būdas kurti el. Pašto adresų sąrašą yra naudotigerbiamas automatinis atsakiklis. Galite nustatyti automatinius el. Laiškus, kurie praeis savaites į ateitį, o kai tai bus padarytajums nereikia nieko daryti. Yra daugybė variantų, bet Aweber, atrodo, yra labiausiai vertinamas. Ten yrayra paskata rasti nemokamą ar pigesnę alternatyvą, tačiau problema yra ta, kad jūsų el. laiškai gali būti ribojamiiki vienos per savaitę arba jie pasirodys jūsų prenumeratoriaus šlamšto laukelyje.

El. Pašto temos turėtų būti nepakartojamosir geriau suprasite kiekvieno smalsumą. Pasakojimai yra labai svarbūs norint įgauti savo protus ir juos įtraukti į jūsų temąmąstymo. Sužinokite daugiau apie copywriting padės jums gaminti vertingus el. Laiškus, kuriuos jūsų abonentai skaito ir nori .

Nepamirškite pastatyti pasitikėjimo savo el. Pašto adresų sąraše anksčiaujūs pradedate pitching produktus ir nori pardavimų. Valdžia ateina iš pasitikėjimo, ir tai leidžia parduoti ateityje .

Įsitikinkite, kad pasakote skaitytojui, ką daryti. Taigali pasirodyti prieštaringas, tačiau tyrimai parodė, kad pasakojimas žmogui kažką daryti gauna geresnį atsakymą neipaprašyti jų ką nors padaryti. "Registruokitės dabar" 1-į-1 "instruktavimas būtų efektyvesnis už" Ar norėtumėte užsiregistruoti "1-į-1" instruktavimą? ".

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums išmoktivienas ar du dalykai apie el. pašto sąrašo sudarymą. Svarbiausia žinoti, kad negalite laukti, kol pradėsite. Tai yraSvarbu, kad pradėtumėte šią užduotį iš karto. Jei turite kokių nors nesklandumų, skaitykite Semalt Skaitmeninės paslaugostodėl mes padarysime tai jums aiškiai Source .

November 27, 2017