Back to Question Center
0

Semalt patarimai, kaip sėkmingai paleisti tinklaraštį

1 answers:

bet kuriai elektroninės prekybos platformai palaikyti nuolatinį ryšį su klientuyra pagrindinis darbo praktikos elementas. Dienoraščiai sukuria tvirtą kontaktą su savo klientais. Taigi, pridėti tinklaraštį į mūsų svetainę yra viena iš labiausiaiveiksmingi vietiniai SEO metodai.

Semalt "Skaitmeninės paslaugos" Frank Abagnale paaiškina svarbius dienoraščio naudojimo aspektus kaip priemonę, kaip išplėsti bendravimą su klientais.

Ką reikia žinoti

Bet kuriai internetinei svetainei dienoraščio pridėjimas reiškia, kad turi platformą, kurioje yra vienagali bendrinti įrašus ir naują atitinkamą turinį. Daugumoje automatizuotų turinio valdymo sistemų paprastai yra "tinklaraščio" skiltis - pc experts 24 7.Kalbant apie kitus kūrėjus, tinklaraščio kodavimas gali būti lengva užduotis dėl daugybės nemokamų šablonų ir išskleidžiamųjų meniu CSS. Skirtumas yraturinio valdymo sistema, kurią naudoja dienoraštis. Daugumai žmonių, pridedant tinklaraštį, bus tiesiogiai įtrauktas mygtuko paspaudimas.Tradiciniai dienoraščių idėjos jūsų nišai gali būti:

  • Patarimai
  • patirties pavyzdys
  • Naujienos, susiję su jūsų svetaine
  • Konkreti tarnyba, departamentas ar funkcija

Nepamirškite daug apie savo dienoraščio technines problemas

.

Į svetainę įtraukiant tinklaraštį gali kilti įvairių klausimų. DėlPavyzdžiui, gali įdomu atkreipti dėmesį į IG, techninę priežiūrą, skelbimo turinį, kaip pridėti tinklaraštį į svetainę, samdyti laisvai samdomus darbuotojus ir kūrėjusir automatinio dienoraščio funkcijos. Tai yra svarbūs svarstymai, tačiau jie neturėtų užimti daug laiko.

Interneto dienoraščio kūrimo idėja pradiniame etape nėra daug techninių dalykų.Bet kurio tinklaraščio tikslas yra sukurti gerą ir veiksmingą būdą bendrauti su savo klientais. Tinklaraštis yra priemonė šiam bendravimui padarytiatsitiko, o ne išvaizdos tinklalapio kūrimas..

Įtraukti akcijas

Reklamos galite įdėti į dienoraštį. Pavyzdžiui, tarkime, kad ji yra moters diena ir jūsturėti internetinę mados svetainę. Dienoraštyje galite įtraukti pasiūlymą, pvz., Dovanėlę. Pavyzdžiui, galite pasakyti: "Pateikite savo motiną su savimi,ir jūs gausite nemokamą pasėlių viršūnę ". Yra daugybė kitų metodų, kuriuos galite naudoti norėdami bendrauti su savo klientais reklamoje. Pavyzdžiui:

  • 1. Paskelbkite jį tinklaraščio įraše. Galite naudoti tinklaraščio įrašą, kad paaiškintumėte skirtingus aspektussavo istorijos. Šis pranešimas bus paskelbtas nuolatine kalba
  • 2. Bendrinkite URL adresą socialinės žiniasklaidos priemonėje. Naudokite socialinę žiniasklaidą, kad skelbimai būtų paskelbti vietiniais kanalaispaštu. Galite naudoti tikslius skelbimus, kurie nurodo į jūsų miestą. Socialinės žiniasklaidos svetainės, tokios kaip "LinkedIn" ir "Twitter", gali būti gera vieta pradėtipaskatinti dalijimąsi.
  • 3. Siųsti el. Laišką Primenkite savo abonentams apie reklamą. Nepamirškite pateiktinuoroda į pranešimą, taip pat jo turinio santrauka
  • .
  • 4. Nustatykite "Google AdWords" kampaniją. Galite naudoti raktinius žodžius, kurie nukreipia į konkretųdalykas jūsų vietovėje. Optimizuokite turinį ir eismas vyks.

Išvada

Bet kas gali pradėti dienoraščių bet kuriuo metu. Gerai įsteigtos įmonės sukūrė daugybędienoraščiai, kurie nagrinėja įvairius savo nišą. Daugelis svetainių gali pasinaudoti dienoraščio naudojimu net automatinio paleidimo režimu. Dienoraštis galibūti geras būdas palaikyti nuolatinį bendravimą su savo klientais. Tai apima įvairias funkcijas, tokias kaip komentarai ir forumaigero kliento santykio pagrindu.

November 27, 2017