Back to Question Center
0

Semalt paaiškina svetainės techninio SEO audito pagrindus

1 answers:

Paieškos optimizavimas (SEO) Auditas vertina, ar svetainė yra SEOkokie klausimai turi būti patobulinti. Tai užtikrina, kad svetainė yra tinkamai optimizuota visiems pokyčiams, vykstantiems šioje pramonės šakoje.SEO auditas apima techninę, puslapio, ne puslapio, konkurencingumo ir raktinių žodžių tyrimų analizę.

"Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos", Jack Miller paaiškina, kas yra SEO auditas, kaip jį naudoti ir kodėl tai yra būtina svetainės reklamai.

SEO audito svarba

Kai "Google" nuolat atnaujins reitingavimo algoritmus ir turinįreikalavimai, įmonės turi reaguoti į tai, kad greitai pasikeistų, siekiant išlaikyti konkurencingumą. Audito analizė leidžia jums padidinti svetainęapsilankymų ir prisidedant prie pramonės plėtros tempo. Tai taip pat naudinga, kai ketinate pradėti naują projektą .

  • Prieinamumas Svetainėse turi būti turinio ir paieškos sistemosturėtų turėti prieigą prie jo. Ar jums nepavyks atlikti šio žingsnio, paieškos sistema negalės nuskaityti jūsų turinio, o tai turės neigiamos įtakosreitingą. Tačiau robots.txt įrankis gali lengvai išspręsti šią problemą, tiksliai nurodydamas visus puslapius, kurie buvo užblokuoti nuo nuskaitymo. Tai taip pat yraHTTP būsenos kodų tyrimas. Kanonizacijos atveju (puslapio kopijavimas) techninė analizė padeda nukreipti nukopijuotipuslapius originaliam. Visi puslapiai turi būti tarpusavyje susiję, kad niekas nebūtų izoliuotas, todėl nuskaitymas nebus praleistas.
  • Indeksavimas Prieigos tikrinimas užtikrina, kad paieškos sistemosrasti turinį. Padidėjęs puslapių skaičius, indeksuojamas turinyje, padidina svetainės reitingą, kuris pagerina variklio būsenąeilė.
  • Svetainės našumas Greitis yra didžiausiassvarbu, nes dauguma žmonių nelauk, kol puslapis bus įkeltas, jei tai užtruks ilgai, ypač lėtesniu interneto ryšiu. Tai veikia žiūrinčiųjų apsilankymų skaičių..

Atlikti SEO auditą

Interneto svetainės auditui atlikti yra du būdai .

SEO analitikai

SEO specialistai, kaip ir mūsų agentūra, atlieka išsamų tyrimą naudodamiesi priemonėmisir paraiškas. Išnagrinėję kiekvieną svetainės aspektą, jie parengia ataskaitą, kurioje nurodo visus rastus klausimus ir pateikia pasiūlymuskaip išspręsti problemą .

Automatizuotos priemonės SEO auditui

Yra tam tikrų įrankių atlikti SEO auditą. Jie užima daug laikotodėl reikia kantrybės, tikslumo ir strateginio mąstymo. Ši galimybė yra tik pasitikintiems asmenims, turintiems stiprių techninių įgūdžių .

Techniniai audito įrankiai

  • Screaming Frog arba Xenu Jie tikrina indeksuotų skaičiųpuslapiai, aptikti kanonizaciją, vidinę peradresavimą ir dubliavimą.
  • IIS SEO Toolkit analizuoja svetainės prieinamumąir rekomenduoja, kaip tai padaryti labiau varikliui.
  • Semalt Skaitmeninės paslaugos Ekspertai analizuoja ir techninius dalykusir turinio aspektai, susiję su jūsų svetainės SEO našumu, pateikia ataskaitą ir rekomendacijas.
  • Pingdom DNS patikrinimas Padeda nuskaitymo klaidoms, DNS sveikatai ir DNS serverio nustatymų trikčių šalinimui
  • Builtwit Patikrina domeno architektūrą ir ataskaitas apie struktūrinius klausimus, susijusius su SEO.
  • GTmetrix įrankis, kuris identifikuoja elementus, kurie sukelia svetainėslėta apkrova. Ji taip pat apima greičio istoriją, jei anksčiau buvo naudojama.
  • "Google" žiniatinklio valdytojo įrankiai Nustato puslapio problemas,svetainės nuorodos ir techninė sveikata

Atliekant svetainės SEO auditą, įsitikinkite, kad buvo atsižvelgta į visus veiksnius.Sudėtingumas ir nuoseklus analizės vykdymo metodas yra pagrindiniai veiksniai, dėl kurių auditas yra sėkmingas. Atsižvelgiant įDaugiafaktorinės analizės rezultatų galite kurti tinkamą SEO strategiją savo tolesniam svetainės skatinimui.

Source .
November 27, 2017