Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kodėl turėtumėte optimizuoti nuotraukas už SEO

1 answers:

Vaizdų optimizavimas yra esminė visos svetainės dalisstrategija, taigi turėtumėte rimtai imti SEO optimizavimo vaizdą, ypač jei vizualinis turinys yra jūsų rinkodaros kampanijos pagrindas.Tai yra priežastis, dėl kurios svetainių kūrėjai, pvz., "WordPress", siūlo automatinį vaizdo formatavimą kaip neatskiriamą jų optimizavimo vietoje vietą .

Vaizdo optimizavimas turėtų apimti nuotraukas jūsų svetainėjeįskaitant antraštę, vaizdinius ir įterptus vaizdus. Klientų sėkmės vadovas Semalt , Igoris Gamanenko paaiškina, kodėl vaizdasoptimizavimas yra svarbus jūsų veikimui.

vaizdų paieška

Optimizuokite vaizdus tinkamu formatuir frazes, jie bus rodomi susijusioje vaizdų paieškoje paieškos sistemoje. Jei jūsų vaizdai buvo įtraukti į "Google" vaizdusieškos, gausite daugiau lankytojų ir pagerinsite prekės ženklo matomumą. Optimizuodami visus savo vaizdus ir sukurkite kokybiškąturinį, pastebėsite didelį eismo augimą .

Svetainės greitis

Jei į savo svetainę įkeliate aukštos skyros vaizdus,ji bus lėta ir vartotojams teks palaukti, kol pateks į pagrindinį jūsų svetainės turinį. Mažas svetainės greitis reiškia blogą vartotojo patirtį jūsųlankytojai, ypač jei vartotojo naršyklė atsisiųsti vaizdo failus .

Pakrovimo problemos

Vaizdo įkrovimo problemos būdingos net tada, kai problemaneturi nieko bendra su jūsų serveriu. Tokiu atveju svetainės lankytojas perskaitys straipsnį, bet nematys jokių vaizdų, tik tuščiustaškeliai, kuriuose turėtų būti nuotraukos. Kai optimizuojate savo nuotraukas, pridedate alt tekstą, jūsų svetainės lankytojai gali nematytivaizdus, ​​bet gali skaityti tai, ką rodo nuotrauka po vaizdo apkrovimo problemos .

Kaip optimizuoti svetainės nuotraukas

suspausti

Nuotraukų suspaudimas pagerina apkrovos greitįjūsų svetainės. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma jūsų lankytojų pasiekia jūsų svetainę mobiliuosiuose įrenginiuose, nebūtina įkelti didelės skiriamosios gebosvaizdai su megabaitų svoriu. Turėtumėte sumažinti nuotraukų dydį išlaikydami deramą kokybę. Taip pat formatuokite savo nuotraukasžiniatinklyje, t. y. PNG, GIF ir JPG. Taip pat galite ištrinti savo nuotraukų metaduomenis dar labiau sumažinti dydį .

suteikti pavadinimą

Naudodamiesi nemokamomis nuotraukomis iš žiniatinklio ar fotografijos,turėtumėte pakeisti jiems pridedamus techninius pavadinimus, pvz., numerius ir ilgas eilučių raides, nurodydami trumpus ir tikslius aprašymuską jie atstovauja. Taip pat galite įtraukti kai kuriuos su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius, jei jie atitinka tai, kas yra nuotraukoje.

nustatymų žymos

Visada nurodykite alt žymes, kurios apibūdina tai, kas yrapaveikslėlyje. Pavyzdžiui, įtraukiami žodžiai "moteris", "valgantys", jei tai yra moteris, kuri valgo vaisių .

Sukurti antraštę

Taip pat žinomas kaip alt aprašymas, antraštė yrakas atsiranda, kai nuotrauka nekelia. Taip pat aprašomas "Google" paieškos rodyklės vaizdas. Ši parinktis leidžia apibūdintivaizdas viename sakinyje.

Vaizdai

Strateginis vaizdų derinimas su likusia dalimiturinys yra geresnis nei pateikiamas tarp pastraipų .

Vaizdo optimizavimas gali būti jūsų viršujeprioritetus, bet tai turėtumėte daryti dėl nurodytos naudos, ir tai užtruks tik kelias minutes Source .

November 27, 2017