Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kas sukelia klaidingą informaciją SEO

1 answers:

Tikima dauguma verslininkų ir paieškos optimizavimokad "Google" gali būti įtrauktas į juodąjį sąrašą, jei į savo pagrindinio puslapio turinį įvesite kelis raktinius žodžius. Be to, kai kurie žmonės mano, kad dalisturinys gali būti didesnis paieškos sistemose, jei jį dalijasi keletą kartų. Tai yra klaidinanti tiesa. Raktinių žodžių užpildymas negali paskatinti "Google"į juodąjį sąrašą jus. Nors egzistuoja koreliacija, kad informacija, kuri daug kartų buvo bendrai naudojama socialinėje žiniasklaidoje"Google" nuolat neigė, kad socialinės dalys vaidina svarbų vaidmenį reitinguojant potencialą. Todėl teigdamas, kad daugiaurezultatų pasidalijimas aukštesnei kategorijai yra tik pusiau tiesa ir gana klaidinantis faktas .

Jack Miller, "Customer Success Manager" Semalt ,paaiškinkite, kodėl dezinformacija šiuo metu yra daugiausia paplitusi SEO metu ir kaip to išvengti savo praktikoje.

Pusiau tiesos griūtys

Yra didesnė tikimybė, kad pusės tiesos tekės, o neabsoliutus mitai. Paprastai mitai ir klaidingi teiginiai siunčiami tiems, kurie nėra pramonės atstovai. Kita vertus, SEO pramonė yraužpildyta pusiau tiesa, nes daugeliu atvejų jie neveikia su tiesioginiais faktais. Tai, kad algoritmai visų paieškos sistemųįskaitant "Google" yra didžiausias paslaptis, tai reiškia, kad jie negali atskleisti, ką jie laiko rezultatų reitingavimo metu, bet gali tik tai padarytiduoti patarimų. Panašiai idėja yra lengvai priimta, jei atrodo, kad tai įmanoma..Pavyzdžiui, turinys su daugybe socialinių dalių yra didelisgalimybės užsidirbti atvykstamuosius saitus, bet galbūt tai nėra socialinės žiniasklaidos dalis, atliekanti darbą. Taigi, remiantis tinkamais užuominomiskad mes turime apie socialines dalis, tai yra pusė tiesos, kurią lengva sutikti .

Pramonės tempas

Greitas SEO pramonės tempas veda prie dezinformacijos augimo.Nors "Google" prisitaiko prie lėto ir nenutrūkstamo išleidimo tvarkaraščio, tai padidina naujų technologijų pristatymą ir paieškos stiliųpaieškos optimizavimo sunku pasivyti. Tai turi įvairių įtakos neteisėtos informacijos platinimui, pavyzdžiui, anksčiau galiojančiai informacijaigali lengvai tapti pasenusi, o žmonės dažnai pateikia nepakankamą informaciją beviltiškai bandydami būti pirmuoju, kuris padėtų paieškos istorijąar neseniai atnaujintas. Svarbu suprasti informaciją bituose, tačiau greita prielaida gali sukelti nesusipratimą, kas yraiš tikrųjų vyksta. Galiausiai, kai greitas greitis, per trumpą laiką bloga informacija gali būti išplatinta ir gali būti per vėlu ją ištaisytivieną kartą gavus bendruomenės.

Kaip išvengti klaidingos informacijos

  • Kryžminė nuoroda. Visada palyginkite informaciją iš įvairių šaltinių.Patikrinkite, ar kitame šaltinyje yra duomenų, patvirtinančių informaciją esančiame šaltinyje.
  • Ieškokite rimtų įrodymų. Jei ataskaitoje pateikiama bendra informacija,pavyzdžiui, ieškoti statistinių duomenų, faktų ir skaičių, kurie yra lengvai prieinami kitose įmonėse
  • Patikrinkite savo šaltinius. Pavyzdžiui, jei atsitiktinis asmuo duodainformacija apie SEO taktiką bus tikslesnė, jei ieškosite to paties iš asmens, kuris turi SEO karjerą.
  • Iššauk savo prielaidas Source . Pabandykite atsisakyti kai kurių jūsųįsitikinimai, kad artėtų prie galutinės tiesos

November 27, 2017