Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip sukurti meta aprašymus, kurie generuoja srautą į elektroninę komerciją

1 answers:

Bet kuriame versle srautas yra vienas iš naujų aukščių pasiekimo būdų. Kadaveikia paieškos variklio optimizavimas (SEO), meta žymeles ir aprašymus, yra pagrindinė vieta konkurenciniams raktažodžiams kurti. E-commerce metaaprašymai yra trumpi skelbimai - удовольствие bbs.

HTML meta žymeles suteikia serveriui vertingą informaciją apie tinklalapį. Visada yrapuslapio turinio aprašymo meta žymeles, autorių teisių informacijos meta žymeles ir robotų.txt turinio meta žymeles. Pavyzdžiui,
" ".

Meta aprašymo žymos svarbios ypač socialinės žiniasklaidos rinkodaros srityje.Tai skatina dominavimą ir aktualumą, kai dalijimasis puslapiais tampa pernelyg dažnas. Taigi, SMM yra pagrindinis siuntimo būdasklientai. Tai padeda pradinėms įmonėms nugalėti konkurentus ir suteikti visiems galimybę dominuoti nišose.

Nikas Chaykovskiy, "Klientų sėkmės" vadybininkas Semalt aprašomi pagrindiniai aspektai, kuriuos turite apsvarstyti kuriant meta aprašymus.

Kada naudoti meta aprašymus

Tam tikram raktinių žodžių rinkiniui meta aprašymas gali būti naudingaskai kurios konversijos. Meta aprašymas suteikia žiūrintiesiems dar vieną patvirtinimą apie jūsų turinio atitiktį konkrečiam raktinių žodžių rinkiniui.Paieškos užklausos, kurios atrodo panašios, reikalauja meta aprašymo, kad nutrauktų ryšį.

Semalt rekomenduoja įtraukti meta aprašymus į ilgas uodegas. Jei turinysapima daugiau nei tris raktinius žodžius, nenaudoja jų meta aprašyme..Paieškos sistema gali lengvai padaryti klaidą dėlraktinių žodžių įdėklas, kuris, savo ruožtu, uždirba jums vėliavą. Turėtumėte paimti šio puslapio dalį ir naudoti fragmentą, kad jis būtų rodomaspaieškos užklausos informacija.

Gera elektroninės prekybos meta aprašymas

Daugelyje programų geriausias meta aprašo ilgis yra ne daugiau kaip 160 simbolių.Pavyzdžiui, "Google" kaip įmonė turi svetainę su meta aprašymu, kuriame yra 159 simbolių. Tai apima net erdves kaip simbolius.

Gaminant gerą meta aprašymą, svarbu tai laikyti čivotu arba"Facebook" įrašas. "Twitter" apribojimas yra 160 simbolių. Taip pat galite laikytis kai kurių šių gairių:

  • Naudokite raktinius žodžius. Paieškos frazės pateikia turinį, kuris yra elegantiškas iki to, kas yravartotojas ieško. Tai aktualumas, kurį lemia veiksniai, dėl kurių algoritmas yra aukštas
  • .
  • Naudokite veiksmažodžius. Veiksmai paskatina asmenį nedelsiant imtis veiksmų. Tu gali naudotitokia frazė kaip "Parduokite ausines prie Jumia"
  • Naudokite raginimą veikti. Apjungti meta aprašymą su tokiais veiksmais kaip "parduotuvė", "atsisiųsti" arba "pirkti".
  • Sukurkite šablonus. Tai pernelyg sunku parašyti naują meta aprašymą kiekvienampuslapis Naudodami šablonus galite lengvai padaryti.

Meta aprašymai padeda jūsų svetainę aukštą lygį priskirti netiesiogiai. Daugžmonės nesugeba suprasti, kad užimti aukščiausią poziciją nebūtinai reiškia paspaudimus. Meta aprašymai paverčia asmenį, kuris peržiūri puslapįspustelėkite ją. Jame yra vertingos informacijos, kuri turi prasmę paieškos užklausoms dėl tam tikro raktinių žodžių rinkinio. Jie taip pat turi kitąpuikus dalykas, atidarykite grafiko aprašymą. Meta žymos yra pakankamai trumpos, kad būtų galima rodyti socialinės žiniasklaidos pranešimuose. Socialinės žiniasklaidos įtraukimas yra vienas išbūdai Atgalinės nuorodos ir aktualumas gali padidinti SEO suteikti jums daugiau lankytojų.

November 27, 2017