Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip pritaikyti savo SEO strategiją į konkrečias nišas

1 answers:

SEO srityje yra didelė konkurencijos dozė - tiesiog ieškokiteuž "SEO" arba "turinio rinkodarą", ir jūs pamatysite milijonus rezultatų, o tai apima įmones ir žmones, kovojančius už ašaudyti matomumo metu. Nepriklausomos ar unikalaus nišos tarnavimo pranašumas yra tai, kad turėsite mažiau konkurencijos, bet turėsitemažesnė auditorija ir ištekliai, padedantys jums tapti sėkmingais. Ką reikia, kad taptų sėkminga unikaliose nišose ir tobulėtųSEO sėkmės tikimybė?

Jack Miller, "Customer Success Manager" Semalt ,pritaria naudingiems patarimams, kurie padės jums laimėti laimingą kampaniją.

žinau savo auditoriją

Prieš ką nors dar reikia laiko išmokti ir suprasti savo auditoriją.Galite pradėti nuo pagrindinių rinkos tyrimų, bet jums reikės daugiau sužinoti savo klientų poreikius, turinio atradimo nuostatas ir įpročius.Tai padės atsikratyti klišių apie tai, kaip žmonės atlieka paieškas, suteikiant jums nuorodą į geresnę medžiagą, kuri padės jums daugiauatitinkanti jūsų auditorijos poreikius .

Naudokite ilgas frazes

Geriausias laikas pradėti ilgalaikį raktinių žodžių tyrimą, kai tik jūs suprasitekaip jūsų auditorija ieško informacijos ar produktų savo nišoje. Google "Hummingbird" ir "Panda" atnaujinimai turėjo neigiamos įtakosTradiciniai raktiniai žodžiai, bet ilgi raktiniai raktiniai žodžiai vis dar veikia dėl unikalių nišų. Vietoj to, kad sutelktumėte dėmesį į raktinius žodžius, kurie suteikia jums daugiau srauto,naudokite ilgas frazes, pvz., klausimo ir atsakymo formatą, tai yra geriausia unikalioms nišoms.

Tik originalios idėjos

Vietoj to, kad būtų atnaujintos kitų žmonių idėjos, sukurkite tikraioriginalios idëjos. Tai galite padaryti atliekant mokslinius tyrimus ir iškviesti klausimus, kurių anksčiau niekada nebuvo klausiama..Tai paskatins jus irsavo prekės ženklą iki didybės.

Raskite erdvę leidėjams iš išorės

Siekiant pagerinti natūralios paieškos reitingą ir domeno valdžią,jums reikia įeinančių nuorodų, kiek į nišą orientuotų pranešimų. Tai reiškia, kad turėsite dirbti su įprastomis leidėjais. Tu gali rašytiturinys, kuris yra iš dalies susijęs su jūsų forte, bet turinys turėtų būti vertingas jūsų leidėjo auditorijai. Šis žingsnis galireikalauja, kad jūs padarytumėte kompromisą, bet nuorodos, kurias gausite, išaugs jūsų paieškos buvimą.

Sužinokite iš konkurentų

Užuot bandę konkuruoti su tomis pačiomis sritimis kaip ir jūs,susiekite su jais ir sužinokite, ką jie daro kitaip, ir nepamirškite pasidalinti savo įžvalgomis. Čia nėra jokios rizikos, nesjūsų niša yra maža, ir jūs nebūsite priversti .

Pradėti mažas

Kadangi jūs neturite duomenų dirbti su jūsų SEO kampanija, pradėkitemažas. Vienu metu naudokite keletą raktinių žodžių ir parašykite naujo turinio prieš pradėdami didelį paleidimą. Tai padės jums rinkti informaciją, kuri buslabai svarbu, kai eisi didelis

Get Social

Naudokite socialinę žiniasklaidą, nes tai geriausia priemonė žmonėms rastitu. Socialinė žiniasklaida taip pat yra geriausia vieta pagerinti jūsų matomumą, prieš pradėdami sutelkti dėmesį į paieškos reitingą. Tai taip pat padės jums prisijungtisu įtakingais asmenimis sindikuokite savo turinį ir tobulinkite savo .

Sukurkite vietinę bendruomenę

Tai galima padaryti per bendruomenės forumą, kuriame bus jūsų vartotojaisujungti vienas su kitu. Tai skatina didesnį lojalumą ir padeda kurti naują turinį .

pasiūlyti pagrindinį turinį

Siekiant sukurti geresnius santykius su įprastais leidėjais,jums reikia pasiūlyti pagrindinį turinį. Tai galite padaryti suskaidydami savo tinklaraščius į poskyrius, bet nepraraskite dėmesio savo nišą.Tai suteiks jums didesnę auditoriją, kuri perskaitys ir dalinsis turiniu Source .

November 27, 2017