Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip padidinti SEO ir elektroninio pašto rinkodaros integraciją

1 answers:

Rinkodara el. Paštu yra ekonomiškai efektyvus kanalas prekės ženklo žinomumui didinti,ir kurti geresnius santykius su klientais, sukurdami įtikinamą, naudingą ar įdomų turinį. Kai galvojatekad SEO yra susijęs tik su svetainės reitingu rezultatų puslapyje, jis atrodo sudėtingesnis ir įvairus .

Artem Abgarian, Klientų sėkmės vadovas Semalt "Skaitmeninės paslaugos" aiškina ryšį tarp el. Pašto rinkodaros ir "SEO" ir dalijasi patarimais, kaip juos veiksmingai integruoti.

Rinkodaros optimizavimas elektroniniu paštu

El. Pašto paslaugų teikėjai siūlo IP adresus ir veiklos stebėjimą.Laikantis "CAN-SPAM" įstatymo, interneto svetainių patikimumas padidėja. Neatitikties rezultatai mažina pristatymo lygį arba juodąjį sąrašą.Kai kurie skaitytojai pasirenka skaityti jų žinutes teksto formatu, todėl yra protinga turėti HTML versijos teksto versiją. Palaipsniui tęsiasireklaminiai pranešimai, palyginti su pradžia, sumažina tikimybę "atsisakyti"

turinys turėtų turėti tiesioginę nuorodą į nukreipimo puslapį, kuriame yrainformacija apie produktą, paslaugas ir reklamas, ir veikia tiksliniai raktiniai žodžiai. Individualizuokite turinį įtraukdami konkrečias temaspalūkanos padidina galimybę žiūrėti ir įsitraukti. Kreipdamiesi į didesnę tikslinę auditoriją, segmentuojant demografinius duomenis,Interesai ar pageidavimai yra svarbūs, nes sumažėja atmetimo rodikliai. SEO padeda srautą į svetaines, kuriose yra matomų registracijos langeliųaugti sąrašą. Galiausiai, įskaitant socialinės žiniasklaidos nuorodas pranešimų sistemose, lankytojai ir gavėjai įtraukiami į bet kokias akcijas..

SEO ir elektroninio pašto rinkodaros integravimas

Paprasti būdai, kaip optimizuoti šablonų dizainą, yra šie:

  • SEO geriausios praktikos pavyzdžiai, kaip optimizuoti antraštes, pavadinimus,teminių eilučių, kūno kopijų ir inkarų tekstų, kurie nukreipiami į konkrečius svetainės puslapius. Nuotraukos neturi viršyti 600 pikselių, kaip daugumaskaitytojai tik peržiūri tekstus su išjungtais vaizdais. "Alt" teksto žymos vaizduose įgalina tik teksto vartotojus suprasti dalyką."Žiūrėti naršyklėje" funkcija turėtų pasirodyti šablonų projekte, jei skaitytojams sunku skaityti el. Laišką.
  • "Canonical" žymos taikomos, kai norima naudoti archyvustinklalapių tinklaraščiai ar naujienlaiškiai, prie kurių gali susipažinti paieškos varikliai. Jie nurodo paieškos sistemai, kad puslapis būtų naudojamas kaip pageidaujamas URLir kad visas turinys sugrįš į jį.
  • "E-Newsletter Archive" yra visų paskelbtų informacinių biuletenių bibliotekasu visomis susijusiomis temomis. Visi pavadinimai yra optimizuoti pavadinimo konvencijoje, naudojant raktinius žodžius ir atskiros nuorodos į kiekvieną naujienlaiškį.
  • Mobilioji rinkodara reikalauja šablonų pritaikyti mobiliems ekranamssu reaguojančiais dizainais, pritaikytais prie konkrečios mobiliosios naršyklės.
  • Temos linijos padeda skaitytojams anksčiau suprasti el. Pašto turinįnet atverti. Jie turėtų būti mažai susiję su SEO ir turėtų užsiimti gavėjo susidomėjimu
  • .
  • Vaizdo žinutės. Įterpti vaizdo įrašai kaip raginimą veikti padeda skaitytojamssužinok daugiau ir padeda su konversija.
  • Stebėjimo kampanijos naudojant "Google Analytics"

El. Laiškai neriboja turinio tol, kol jie laikosi CAN-SPAMreikalavimus ir išlaikyti juos paprastus ir trumpus. Turėkite omenyje, kad juos planuojate pagal tikslinę auditoriją, atsižvelgdami į SEO. Su"Google" ateities patobulinimai, elektroninio pašto užfiksavimas bus svarbus įmonėms, nes vartotojams nereikės aplankyti šios svetainėsjų veikla užfiksuota Source .

November 27, 2017