Back to Question Center
0

Semalt: kodėl šviežia turinys yra svarbus jūsų svetainę ir SEO

1 answers:

Tiesą sakant, paieškos varikliai daro didžiulę įtaką tam, kaip turėtų būti svetainėspastatytas. Dauguma paieškos sistemų pabrėžia turinio kokybęir atnaujina periodiškumą. Taigi, kad būtumėte tinkami, turėtumėte atnaujinti savo turinįdažnai. Julia Vashneva, klientų sėkmės vadybininkė Semalt skaitmeninės paslaugos,paaiškina, kodėl šviežia informacija yra pagrindinis veiksnys, lemiantis jūsų svetainės sėkmę .

1. Dažnas nuskaitymas paieškos sistemomis

Jei jūsų svetainė reguliariai atnaujinama naujais straipsniais ir tinklalapiais, tada paieškos varikliurobotai dažnai aplankys šią svetainę. Tai reiškia, kad jūsų svetainė bus indeksuojamagreičiau. Kai paieškos sistemos reguliariai aplanko jūsų svetainę, galite pasiekti aukštesnį reitingąjei jūsų turinys yra vertingas. Kai į savo svetainę pridėsite naują turinį, paieškos varikliaiatkreipkite dėmesį į tai ir pertvarkykite savo svetainės reitingą. Taigi, atnaujinkite savo svetainęreguliariai didinti aukštesnio reitingo galimybes .

2. Padidinti svetainės įgaliojimų potencialą

Pagrindinė jūsų svetainės autorių teisių didinimo strategija - sukurti daugiau turinio.Paskelbkite daugiau vertingo, naujausio turinio, ir jūs tikrai pateiksite savo svetainę adidesnis valdžios potencialas..Jei atliksite autoritetingų svetainių peržiūrą savo nišoje, jūssupras, kad jie turi tūkstančius puslapių, kuriuos "Google" indeksuoja. Jei esatepasiryžusi prisijungti prie savo lygos, tu turi paskelbti daugiau atitinkamo turinio. Jei tuyra nuosekliai raštu daugiau turinio tam tikroje temoje, jūs uždirbsite pasitikėjimą išžmones ir paieškos sistemas. Jūsų svetainės autoriaus balas padidės, kai gausitepasitiki vis daugiau ir daugiau. Sukurk savo reputaciją aktyviai dalyvaudami socialinės žiniasklaidos platformose ir forumuose .

3. Daugiau turinio reiškia daugiau raktinių žodžių

Reguliariai kurdami naują turinį jūsų svetainėje bus daug raktinių žodžių. Sukūrę raktinį žodįsutelksnius straipsnius, turėsite galimybę nukreipti daugiau lankytojų. Paieškos sistemostaip pat atpažins jūsų svetainę ir atsiųs jums daugiau lankytojų. Nors "Google" nėra bazėdaug svorio raktažodžių jūsų svetainėje, vis tiek svarbu pozicijąraktiniai žodžiai jūsų straipsnyje ir aplink jį. Raktiniai žodžiai naudojami paieškos sistemose, kad indeksuotų jūsųsvetainė pagal dalyką. Nepamirškite, kad neuždarykite savo straipsnio raktiniais žodžiaispritrauks baudas iš paieškos sistemų .

4. Laikykite savo skaitytojus informuotu

Reguliarūs atnaujinimai nuolat atnaujins jūsų abonentus ir lankytojus su įvykiais ir pakeitimaisjūsų pramonėje. Šviežia turinys turi galimybę konvertuoti naujus lankytojus į klientus.Dažnai skelbdami naują informaciją, jūsų auditorija išliks aktyvi. Tai busuždirbkite ilgalaikį klientų lojalumą, taigi jūsų svetainė bus populiarėjanti irreitingą. Pateikite savo lankytojams įtikinamą informaciją apie savo produktus ir paslaugas.Pasakykite savo lankytojams apie jūsų produktų naudą ir tai, kodėl jie jiems reikalingi. Kada tusuteikti potencialiems klientams pakankamai informacijos, padedate jiems tinkamai pasirinkti,ir greičiausiai jie nusipirks jūsų produktus Source .

November 27, 2017