Back to Question Center
0

Semalt: kodėl reikia sutelkti dėmesį į vietinį skaitmeninį rinkodarą

1 answers:

Šiuo metu dėl skaitmeninimo ir iš jo gaunamos naudos yra tradicinėsverslas pradeda suvokti, kad jie būtų naudingesni, jei jie prisiimtų skaitmeninę rinkodarą.

"Mobilieji metai" buvo keletą metų kalbėtis apie skaitmeninį pasaulį.Minėta, kad 2014 m - sql to mongo query. Buvo trečiasis iš eilės "mobiliųjų metų". Tolimesni metai, iki 2016 m., Taip pat gavoAtitikimas pagal LifeHack. Tai reiškia palaipsniui didėjantį judriojo ryšio įrenginių, kurie tampa dominuojančiaplatforma, naudojama naršyti žiniatinklį, o ne konkrečiais metais.

"Customer Success Manager" Semalt ,Andrewas Dyhanas, supažindina su vietos skaitmeninės rinkodaros pagrindais ir jo dabartine svarba.

Statistiniai duomenys rodo, kad:

 • "Facebook" apskaičiuota reklamos pajamos 2016 m. Siekė 26 mlrd. JAV dolerių. Mobilieji įrenginiaisudarė iki 80 proc. (21,98 mlrd. USD)
 • Iki 69 procentų reklaminių skaitmeninių vaizdų reklamuoti atsiranda atgal į mobiliuosius įrenginius.
 • Su daugiau nei 500 milijonų vartotojų "Instagram" laikoma sparčiausiai augančia socialine dalimitinklas ir lengvai integruojasi su "Facebook" rinkodara.

Iš "Thrive Analytics", "e-Marketer" įrašo, mažų ir vidutinių įmonių gaunamų duomenųJAV planuoja daugiau išleisti reklamą, daugiau dėmesio skiriant mobiliesiems telefonams 2017 m. Šio sprendimo priežastis yra daugiaužmonės ir toliau turi smartfonus. Aštuoniasdešimt procentų interneto vartotojų Jungtinėse Amerikos Valstijose turi išmanųjį telefoną, pagrįstą rezultataisComScore. Kai kurios priežasties, kodėl išmanieji telefonai ir toliau daugėja, yra tai, kad "Apple" pagamino "C" seriją "iPhone""Android" turi žemos talpos sumaniuosius telefonus, kuriuos dauguma vežėjų davė, ir stiprią naudotų išmaniųjų telefonų prekyvietę.

Kai kurios verslo galimybės pasinaudoti yra:

 • "Google AdWords" ir "Facebook" skelbimai vietiniam taikymui.
 • "SnapChat" filtrai nukreipia naudotojus konkrečioje vietoje..
 • "Yelp" reklama padeda "Yelp" įmonėms pateikti konkurentų profilius.
 • "Instagram" augimas ir populiarumas.

Tradicinės įmonės turėtų pasinaudoti skaitmeniniu traukiniu. Priešingu atvejugeriausi žaidėjai tikrai juos pašalins.

"Amazon"

Kai žmonės kalba apie verslą ir rinkodarą, "Amazon" platforma visada virstapakelti savo pokalbius. Daugiau nei 80 mln. Vartotojų prenumeruoja "Amazon" pagrindinį verslą. Metiniai abonementiniai mokesčiai už "Amazon" sudaro8 milijardai dolerių, o ne apskaitos pagrindinių narių išlaidoms.

"Amazon" patenka į didelių įmonių kategoriją. Kyla klausimas, ar amažas ar vietinis verslas gali konkuruoti su tokiomis didelėmis bendrovėmis. Tai labai įmanoma, tačiau jų rinkodaros specialistai reikalauja daug darbo.

Kokią mažą ir vietinę skaitmeninę reklamą reikėtų daryti

Yra keturios sritys, į kurias įmonės turi ištirti, jei jos turi išgyventiskaitmeninis pasaulis. Jie gali neveikti visoms įmonėms, tačiau jie yra puiki pradžia.

 • 1. Vietos reklamos naudojimas naudojant "Facebook" arba "Instagram".
 • 2. Pasinaudokite naujovėmis, kurios padeda klientams užsisakyti ir pirkti internetukaip "Besiūliai", "Instacart", "Caviar" ir "Postmates".
 • 3. Suteikti klientams aukščiausios patirties parduotuvėse ar vietosesu patogia apsipirkti.
 • 4. Sukurta elektroninės komercijos kanalai. Su jomis turime pasinaudoti tokiais įrankiais kaippertvarkymas per socialinę žiniasklaidą ("Facebook"), siekiant padidinti pardavimą.

Išvada

Dėl silpnos konkurencijos mažoms įmonėms nėra lengva. Tikimės, kad"Semalt" įžvalgos parodė keletą dalykų, kuriuos jie gali padaryti, kad išliktų svarbūs ir toliau klestėtų.

November 27, 2017