Back to Question Center
0

Semalt: Kodėl puikus SEO reitingas neatsitiko nakties metu

1 answers:

Žmonės, kurie nesupranta, yra paplitę mitaiSEO, kad SEO agentūros gali padaryti jums vienos nakties sėkmę. Agentūros gali pažadėti, kad jie pateiks jus į pagrindinį "Google" puslapįpaieškos rezultatai iš karto. Tačiau čia yra sunku tiesa: nesvarbu, kokia yra puiki SEO agentūra, ji negali garantuoti greito rezultato.

Žmonės dažnai klaida, galvodami apie paieškos variklįoptimizavimas (SEO) pakeis savo svetainę per naktį. Žinoma, tiesa, kad SEO gali paveikti jūsų svetainę, bet irilgalaikis paleidimas. Labiausiai SEO entuziastų retai pasakoja, kad vienintelis būdas mėgautis visomis "SEO" privalumais yra būti kantrūs ir suprastiveiksnių, kurie padeda SEO veiksmingai, kompleksas.

"Customer Success Manager" Semalt ,Skaitmeninės paslaugos Igoris Gamanenko aiškina svarbiausias SEO tiesybes, kurias turėtumėte žinoti.

SEO yra sudėtingas

Yra daug veiksnių, kurie pradeda veikti prieš jūsų svetainę"Google" paieškos rezultatų puslapiuose taip pat žinomas kaip "SERPs". Galų gale "Google" turi daugiau nei 200 reitingų signalų,kurios visada keičiasi. Nuolat veikdami kiekvieną iš jų, peršokite per kelis žiedus ir bandykite pamatytikas duoda jums puikių rezultatų, o kas ne.

Vienas iš dalykų, dėl kurių "Google" rezultatų puslapiuose didžiausias reitingassunku, kad "Google" nuolat keistų savo algoritmus, nepranešdama apie pakeitimus. Kai "Google" keičia savo algoritmus, jie retaiskelbti ją visuomenei. Kaip rezultatas, SEO ekspertai yra įdomu, kas bus gerai vertinamas ir kas ne.

Kai algoritmas pasikeičia, geriausius SEO ekspertus renkadaugybės svetainių duomenys, siekiant išanalizuoti, kas pasikeitė..Kai jie analizuoja duomenis, jie priima pagrįstus sprendimus dėl to, kas buvo pakeistair kaip reaguoti į tuos pokyčius.

SEO yra tiek mokslas, tiek menas

Mokymasis SEO reitingas reikalauja daug laiko dirbtiir sunkiai mokosi. Čia turite atlikti svetainės auditą ir sukurti "Google" draugišką turinį. Šie du veiksniai yra SEO ramsčiaisudėtinga, tačiau nėra spartieji būdai klestėti skaitmeniniam pasauliui .

SEO yra ilgalaikė paleisti

Pirmasis "Google" puslapis yra nuolat besikeičiantis tikslas.Tai reiškia, kad nėra jokios garantijos, kad jūsų konkurentai gaus aukštą reitingą arba ne. Iki šiol jūs suprantate, kodėl SEO yra sudėtinga ir reikalingalaikas dirbti su juo. Taigi, kaip turėtume nustatyti realius tikslus, kad būtų gauti patikimi, ilgalaikiai rezultatai

Kai tik pradėjote ieškoti SEO kaip ilgalaikio tikslo,jau turite gerą pradžią. Norėdami sukurti geresnį fondą, nepamirškite, kad SEO veikia tik ilgalaikių tikslų pagrindu.Kad tai veiktų, susiekite savo SEO pastangas, kad padidintumėte srautą į jūsų svetainę ir per tam tikrą laikotarpį padidintumėte pardavimus .

SEO reikalauja investicijų

Puikus SEO reikalauja intensyvaus laiko ir laiko investavimoištekliai. Pasibaigus dienai, pastatydami pastangas ir pritraukdami išteklių, gausite bendrą sumą .

SEO tikslai keičiasi

Kadangi SEO yra varomoji verslo augimo veiksnys,nėra tokio būdo, kaip sukurtumėte statinį planą. Norėdami išlaikyti savo gyvybes, kasmet perskaičiuokite savo SEO. Norėdami gauti geresnių rezultatų, apsvarstykitepakartotinai įvertinus ją kas ketvirtį .

Jei jūs samdote gerbiamą SEO kompaniją, jie businformuos jus, kad jie negali pateikti nakties rezultatų. Kai nustatysite dalyvavimo taisykles, palaikykite atvirą komunikacijos linijąapie lūkesčius ir rezultatus, kad būtų išvengta nesusipratimų. Nors SEO nėra vienos nakties procesas, tai nuo to laiko turėtumėte investuotirezultatai verti pastangų. Kai nustatote realius lūkesčius ir suprantate, kaip tai veikia, jūs esate teisingas būdas gautigeriausia investicijų į SEO tendencija Source .

November 27, 2017