Back to Question Center
0

Semalt: keturi priežastys, kodėl IT paslaugų įmonės turėtų turėti dienoraštį

1 answers:

Yra daug IT paslaugų įmonių, kurios sėkmingai dirba verslo pasaulyje,bet dėl ​​kokių nors priežasčių jų svetainėse tik nedidelis dienoraštis. Daug ITpaslaugų įmonės laikosi tradicinių pardavimo metodų arba nustato, kad tai yra pernelyg sudėtingair laiko užtrukimui paleisti tinklaraštį. Tačiau tos bendrovės, kurios valdo įmonęDienoraštis galiausiai gaus naudą iš to. Julija Вашнева, klientų sėkmė "Semalt" "Skaitmeninės paslaugos" vadovas, paaiškina, kokią naudą interneto dienoraštis teikia IT paslaugų įmonėms .

pabrėžiant paslaugų unikalumą

Turinio rinkodara yra svarbi verslo plėtros dalis visame pasaulyje.Daugelis įmonių eina į skaitmeninį ir mobilųjį telefoną, todėl turinio rinkodara tampabūtinas švino gamybai ir diferencijavimui. Tuo pačiu metu, diferenciacijagali būti šiek tiek problemų daugeliui IT paslaugų bendrovių, nes jos susijusios sutos pačios įmonės kasdien. Kai kuriate tinklaraštį, kuriate kažką unikalauskažkas, dėl kurio jus išsiskiria iš minios. Naudodamas jį galite parodyti savo asmenybę,savo darbo etiką, įmonės charakterį ir tt, kurie padės būsimiems klientams pasirinkti ir jūsų įmonę .

Daugelis IT paslaugų bendrovių linkusios vieni kitus, nes jos naudoja tą pačią terminiją.Taigi, kaip jie gali būti tikri, kad jūsų verslas yra geresnis už kitą įmonę? Ir kaipar potencialus klientas gali matyti, kad jūsų komanda turi pakankamai įgūdžių, kad gautų darbąpadaryta? Daugelis IT paslaugų kompanijų dažniausiai remiasi žodžiu ar šalto skambučiupaslaugos, bet apgalvotai sukurtas dienoraštis gali atverti visiškai kitokį,sudėtingas naujų klientų gavimo būdas.

parodo patirtį ir įgūdžius

"Pritraukti" yra itin svarbi bet kurios įmonės svetainės "Apie mus" puslapisNauji klientai. Jei teigiate, kad jūsų vadybininkas ar lyderis turi tiek daug metųpatirtis, kaip ir kiekviena kita bendrovė, akivaizdu, atrodys švelnus.Naudodamiesi tinklaraščiu, priešingai, galite parodyti savo patirtįir valdymo įgūdžius, kad kreiptųsi į būsimus klientus. Tai santykinailengva padaryti, bet tokie tinklaraščio įrašai atspindi viską, ką norite reklamuoti.

Jūsų verslo skatinimas

Dienoraštis taps puiki platforma IT paslaugų bendrijoms kartu sujungti.Kai tik rašysite savo įmonės tinklaraštyje, jūs pradedate diskusiją, kuriyra atvira tiek pramonės specialistams, tiek klientams. Jūsų atsiliepimaipadės jums reklamuoti savo paslaugas skirtingiems žmonėms. Jei jums bus suteikta teisėturinį savo tinklaraštyje, jūsų įmonė bus pateikta žemėlapyje .

Naujų produktų gamyba

Naujausi tyrimai rodo, kad B2B verslas, kurios tvarko tinklaraštį, gamins iki 67% daugiauvadovai, o ne įmonės, kuriose jos nėra, o B2C bendrovės turi tokią vertę88% atitinkamai. Kai kuriate savo atvykstamąją rinkodaros strategiją,jūsų dienoraštis visada turėtų būti svarbi jo dalis. Iš tiesų, naudodamiesi paieškos varikliuOptimizavimo (SEO) metodai tinklaraščio įrašuose padeda įmonėms geriaureitingai. Be gero lauko turinio kiekio tai nebus įmanomapasiekti. Kai pritaikysite savo tinklaraštį SEO tikslais, jums labiau tikėtinapritraukti potencialių klientų dėmesį.

Dienų paleidimas ir vykdymas reikalauja nuoseklių pasirengusių asmenų pastangųuž sunkų darbą, mokslinius tyrimus ir turi aistra tema. Tačiau IT paslaugosįmonės turi žinoti, koks galimas poveikis gali turėti verslui."35" "Semalt" skaitmeninės agentūros klientai sėkmingai įrodė, kad investicijų grąža tinkamai verta Source .

November 27, 2017