Back to Question Center
0

Semalt: kaip internetinis prekės ženklas padidins jūsų individualų profilį

1 answers:

Nesvarbu, ar turite individualią įmonę, ar vidutinio dydžio versląar franšizės dalis didesnėje organizacijoje, prekės ženklo žinomumas taip pat svarbus jūsų augimuiBūtų svarbu bet kuriai didelei korporacijai. Galite manyti, kad jūsų prekės ženklo žinomumas dabar yra švaistymasišteklių, nes esate tik verslininkas ar savarankiškai dirbantis įmonės savininkas, bet tai visiškai priešingatiesos. Michael Brown iš Semalt Skaitmeninės paslaugos dalijasi įžvalga apie tai, kaip bus naudojamas internetinis prekės ženklaspadidina matomumą ir skatina verslo plėtrą .

Brendžio kūrimas yra svarbus ryšio nustatymuisu klientais. Žmonės pasakoja kitiems apie teigiamą patirtį, todėl žodžiu žodžiu plinta ir skatina jūsųverslo plėtra. "Buzz" padidins jūsų verslą ir, galbūt, įtrauksite žiniasklaidos dėmesį.

Už visa tai - ar tu. Kaip įmonės steigėjas, jūsyra įmonės vadovas ir organizacijos veidas. Jūsų verslas gali tapti toks didelis ir sėkmingas, kaip norite. Kai kuriežmonės svajoja apie tokio pobūdžio sėkmę, o kiti asmenys nori išlaikyti savo įmonę mažą ir valdomą. ArbaPavyzdžiui, pagrindinė priežastis įvesti atpažįstamą prekės ženklą yra ta, kad klientai susies jūsų paslaugas ar produktussu Jumis, kaip asmeniu.

Pagalvokite apie daugybę puikių asmenybių,pakyla į viršų, pastatydami stiprią prekės ženklą. Pagalvokite apie "KFC" pulkininko "Harland Sanders" - vištienos greitojo maisto frančizętai prasidėjo mažoje kavinėje Kentukyje U..S. 1930 m., O vėliau 1965 m. Išsiplėtė į JK ir Airijąiš to, kas tapo masyvi franšizė. Tačiau, realus asmuo už jo visko, "Pulkininkas" yra veidas ir už kompanijos.Dėl to KFC prekės ženklas yra labai sėkmingas dėl jo aukščiausio produkto, skiriamosios asmenybės, patikimospažadai ir garantijos. Be to, jų įsimintina "Finger Lickin" geros "frazė padarė įsimintiną teigiamą žodį, kuris sukėlė žmones.

Kaip galite padidinti savo asmeninį profilį, sukurdami stiprią prekės ženklą?

Gaukite tiesiai į tašką, naudodami galingą frazę ir logotipą.Naudodami tik keletą žodžių, jūs turite perduoti žinią apie tai, ką reiškia jūsų verslas .

Šiomis dienomis kiekvienas gali kurti svetainę, kuri ją sukuriabendrovė atrodo didesnė nei ji iš tiesų yra. Kartais tai yra geras dalykas, priklausomai nuo to, ar siūlote produktus ar paslaugas.Tyrinėkite savo konkurentus ir jų brendimo strategijas, tada užrašykite keletą būdų, kaip juos įveikti .

Interneto prekės ženklo kūrimas jūsų profiliui kelti gali būti vykdomas:

  • Akcijos ir reklama
  • Įdomios vaizdinės priemonės -arba nuotraukos, ar meno kūriniai, grafika
  • Ryšiai su visuomene
  • Kampanijų ir informacinių biuletenių siuntimas elektroniniu paštu
  • Clever taglines
  • Aukščiausio lygio palaikymas ir ryšiai

Brendavimas yra strategija. Tai būdas tau pasakytiklientai, kuriuos verta panaudoti jūsų paslaugoms ar produktams. Brendis internete reikalauja nuoseklaus požiūrio. Vaizdo derinysir pateikiama internete pateikiama kontekstinė patirtis atspindi jūsų veidą kaip neprilygstamą įmonę. Kaip verslininkas ar smulkaus verslo savininkas,jums bus naudinga prekiauti savo verslu pagal atpažįstamo prekės pavadinimą Source .

November 27, 2017