Back to Question Center
0

Semalt - Kaip elgtis su "Cyber ​​Scam"?

1 answers:

"MasterCard" pralaužimas "Home Stop", "Target" ir kitų didžiųjų mažmenininkų įtakos paženklino visiems. Apskritai kredito pažeidimų apimtis nepatenka į vartotojo aprėptį.

Būtent taip, kaip gali, daug arčiau namų yra problema, dėl kurios mes visi galėtume kontroliuoti el. Paštą. Kuo daugiau el. Pašto saugumo problemų yra aukščiausiame smegenų žiūrovų taške. Mes paprašėme jūsų saugumo problemų ir rūpesčių, be to, labiausiai buvo susiję su el. Paštu.

Oliveris Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas, susijęs su netoliese esančiais saugumo specialistais, kurie labdaringai reagavo su žiniomis apie tai, kas atsitiko, suprantamus pataisymus ir patarimus strateginiam atstumui nuo pavojų išlaikyti vėliau.

Specialistai: Grayson Milbourne, Greg Foss ir Paul Madsen.

Oliver Kingas: neseniai įsigijo kitą kompiuterį, kuriame įdiegta "Windows 7". Nuo to momento aš buvau įtrauktas į asortimentą akcijos - itin erzina. Dauguma šių pranešimų turi "atsisakyti prenumeratos" pasirinkimą spustelėti. Kartą jie turi du skirtingus ryšius. Aš atsisakiau pasirašyti kiekvieną dieną, o tai reikalauja daug laiko investuoti, o dalis panašių skelbimų grįžta. Ar yra puikus būdas pašalinti šias klaidas?

" Webroot ": daugelio šlamšto pranešimų atsisakymo prenumerata yra neteisinga ir naudojama įsilaužėlių, kad jie galėtų atskirti, kai jie gauna" gyvus "el. Pašto adresus, kurie gali padidinti šlamštą .

LogRhythm: kai kuriais atvejais, šlamštas gali būti ypatingai nestabilus, kad būtų pašalintas. Nepaisant to, kad prekybininkai nelegaliai siunčia jums pranešimus po to, kai juos pašalinate, kai kurie iš esmės ignoruoja tai ir visada siunčia laiškus bet kuriuo atveju.

Idealus būdas visiškai uždrausti šią šlamštą yra nepageidaujamų laiškų boikotuoti. Tai natūraliai perduos bet kokį el. Laišką, kurį gausite iš jo, į savo šiukšlių aplanką.

Oliveris Kingas: turiu dvi el. Pašto paskyras. Prieš porą dienų aš akivaizdžiai naudojau netinkamą "Gmail" įrašą ir dabar esu panardintas į "CenturyLink" paskyrą su nepageidaujamu reklamavimu iš daugybės sričių. Kaip galėčiau sustabdyti tai?

"Webroot": pažymėkite pranešimus kaip šlamštą ar šiukšlių iš "Gmail" programos. Tokiu būdu jūs sumažinsite šlamšto skaičių.

LogRhythm: idealus požiūris į vidutinį tai yra naudojant filtrus. "Google" turi fantastišką pranešimą apie tai, kaip veikia filtrai ir kaip galite juos spręsti problemai spręsti.

Oliver Kingas: pastaraisiais mėnesiais kasdien gavau rusų adresą iš dviejų ar keturių el. Pašto pranešimų. Galbūt norėčiau suvokti, kas yra šie pranešimai, tačiau labiausiai primygtinai norėtų, kad jie būtų baigti .

"Webroot": jei šie pranešimai kilę iš panašaus adreso, turėtumėte sugebėti užkirsti kelią šiam adresui arba patikrinti jį kaip šiukšliadėžę ar šlamštą.

LogRhythm: greičiausiai jūsų el. Pašto adresas buvo klaidingai įtrauktas į jų asignavimų sąrašą. Idealus būdas visiškai uždaryti šį šlamštą yra boikotuoti su siuntėjo el. Pašto adresu Source .

November 28, 2017