Back to Question Center
0

Semalt: Kaip el. Rinkodara įtakoja jūsų SEO rezultatus

1 answers:

Skaitmeniniai ekspertai dažnai naudoja el. Pašto rinkodarą kaip įtakąnetiesiogiai svetainės paieškos reitingą. Jei iš pirmo žvilgsnio korporacijos sunku įsivaizduoti, atliekant el. Pašto rinkodarąkampanijos padeda:

  • Įvairių veiksmų skatinimas
  • Vertybinių įžvalgų rinkimas per komentarus dienoraščio skyriuje
  • Elektroniniai laiškai gali padėti kontroliuoti prekės ženklo įvaizdį dalijimosi paštu būdu.
  • Laiškai gali pritraukti žmonių per kitus socialinės žiniasklaidos kanalus.

Taigi, SEO ir el. Paštas nėra tiesiogiai prijungti. Paieškos sistemosNegalima nuskaityti į asmenų sąrašą, kurį galima nukreipti tam tikru laiku. Tačiau aktyviai įtraukite auditoriją į el. Laiškusyra įrodytas būdas, leidžiantis kokybišką srautą pritraukti į jūsų svetainę. Artem Abgarian, "Customer Success Manager" Semalt paaiškina, kaip el. rinkodaros efektai SEO.

Aktyvus auditorijos dalyvavimas

Elektroninio pašto, pvz., Raktinių žodžių, skaitmeninis turinys neturibet koks SEO reitingavimo poveikis. Tačiau tinkamai nustatytos pašto kampanijos pritraukia geriausius išteklius, palaikančius konkretų raktinį žodįpadidina paieškos tankumą paieškos sistemose. El. Laiškai taip pat skatina komentuoti ir dalintis. Pavyzdžiui, bus puikus tinklaraščio įrašasgaukite komentarus apačioje. Taip pat bus naudojamasi tokiu įrašu įvairiose internetinėse platformose, tokiose kaip socialinė žiniasklaida. Kaip rezultatas,straipsnių peržiūrų skaičius pagerina didėjančias atgalines nuorodas, reikalingas pagerinti SEO reitingą..Kai kurie veiksmai, reikalaujantys veiksmųvienas gali atlikti su pašto adresų sąraše gali būti:

  • Klausia skaitytojų dienoraščio apačioje komentuoti, kaip šis pranešimas jiems padės,
  • Skatinti žiūrovus dalintis labdaros projektu, siekiant paskleisti gera priežastis ir
  • Didėjanti virusinė prekyba per socialinės žiniasklaidos kanalus, pvz., "Twitter" ar "Facebook".

RSS arba reguliarus turinio suvartojimas

Sukurti auditoriją spustelėti nuorodą į jūsų svetainę gali būtilengva užduotis. Tačiau tam, kad ta pati auditorija taptų susieta su jūsų turiniu, gali būti iššūkis. Šis skirtumas lemia tai, kad turi būtiunikalus tam tikru būdu ir turinio tipu. Žiūrovui reikia ieškoti turinio ir perskaityti jį dar prieš pateikiant pranešimąį tą patį. Pavyzdžiui, galima:

  • Įsitikinkite, kad žmonės žino, kad jie gali būti atnaujinami per RSS kanalus,
  • Suteikite galimybę užsiprenumeruoti el. Pranešimų sąrašus tam tikrais konkrečiais klausimais ir
  • Leisti žmonėms užsiprenumeruoti socialinės žiniasklaidos įmones, pvz., Prenumeruoti "YouTube" kanalo vaizdo įrašus

Socialinės žiniasklaidos kanalai jūsų turinio pasiekimui yrapuikus raktas, kad lankytojai galėtų atnaujinti tinklaraščio įrašus .

Informacinio biuletenio turinio grąžinimas

Duomenis, surinktus iš el. Laiškų, galima laikyti turiniudienoraštis. Žmonės gauna naudos iš šio informacinio biuletenio turinio, rašydami, kaip tai padeda. Pavyzdžiui, "Long" naujienlaiškiai gali tapti tinklaraščiukurie gali pritraukti daugiau komentarų. Trumpi naujienlaiškiai gali pritraukti galimybę dalintis per socialinę žiniasklaidą, didinant SEO reitingą.Ši situacija leidžia žmonėms, kurie nepasirašė jūsų RSS, skaityti jūsų turinį.

Atsižvelgiant į minėtus veiksnius, klientai Semalt įrodė, kad el. laiškai gali pagerinti SEO reitingą. Pasitelkdama auditoriją, iš naujo išleidžiant naujienlaiškio turinį ir įskaitant RSS kanaluspranešimų automatizavimas, paieškos sistemos optimizavimo metodų rezultatai būtų mokami. Bet kuris tinklaraštininkas, norintis gauti gerą srautą,sukurti gerą elektroninio pašto adresą būtų vertinga įmonė Source .

November 27, 2017