Back to Question Center
0

Semalt ekspertas suteikia vertingų SEO patarimų, kaip pagerinti jūsų svetainės našumą

1 answers:

Iš tikrųjų yra daug svarbių aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgtikuria svetainę. Nuo struktūrizavimo puslapių iki konkrečių papildinių naudojimosi viskas svarbu, kai kalbama apie jūsų svetainės pripažinimąinternetas. Be to, tai labai svarbu tavo klientams / skaitytojams patenkinti. Visa tai galima padaryti tinkamu būduPagalba paieškos optimizavimo (SEO) svetainių konfigūravimo taisyklėms. Jei vykdote paieškos reikalavimus, jūsų svetainė tampa aukštesniu reitingupaieškos rezultatuose.

Problema, su kuria susiduria dauguma bendrovių, yra paieškos sistemosnuolat tobulinti ir keisti savo algoritmus, todėl reikalingas specialisto darbas, kuris yra naujausios su naujausiomis naujienomisSEO sritis. Artem Abgarian, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos paaiškina, ką galite padaryti, kad pagerintumėte svetainės našumą .

Tinklalapio vaizdų optimizavimas

Ar žinojote, kad kiekvieną jūsų svetainės nuotrauką galima optimizuoti? Taipantraštė, kuria pateikiate vaizdą ir vaizdo dydį, gali būti geros SEO praktikos pavyzdys. Galite tinkinti savo vaizdus ir atlikti paieškąvariklio draugiškas pagal alt-tagging kiekvieną nuotrauką. Kai paieškos sistemos valo žiniatinklį, jūsų svetainės vaizdai bus vertinami kaip dalisrezultatai. Sumažinus vaizdų dydį, galite pagreitinti interneto apkrovos greitį, nes tai gali pagerinti jūsų svetainės reitingą. Pateikite vaizdą araktažodžių orientuotas pavadinimas, kuris padės klientams rasti tai, ko jie ieško .

Pašalinti turinio blokus

Ar kada nors spustelėjote svetainę, tik sužinojote, kad jums reikiasumokėti už prieigą prie svetainės? Na, dauguma žmonių išeina iš tokių vietų ir niekada negrįžta. Jūs nenorite, kad jūsų svetainė būtų tokia, kurią žmonės paliksdar prieš pamatydami tai, ką siūlote! Jei ketinate dalį jūsų svetainės užblokuoti, galbūt jūsų prenumeruojamiems nariams,užrakinti tik tą dalį. Palikite nukreipimo puslapį nemokamą. Pašalinkite visas nereikalingas formas ir skelbimų detektorius bei iškylančiuosius langus..

atnaujinti savo turinį

Paieškos sistemoms reikia svetainių, kad reguliariai atnaujintų jų turinį, kadjie gali pasiūlyti vartotojams patikimą ir savalaikę informaciją. Tokios svetainės, kurios stengiasi reguliariai atnaujinti turinį,algoritmai yra prioritetiniai. Turėdami tinklaraštį yra patikimas būdas užtikrinti, kad jūsų svetainė nebūtų atmetamaaukštesnis reitingas.

Pasirinkite gerą URL pavadinimą

Suderinkite savo URL su paieškos sistema, įtraukdami jums siūlomas paslaugasURL adresu arba pasirinkdami gerą savo URL pavadinimą. Vietos ar geografinės vietovės įtraukimas į jūsų URL taip pat gali padėti paieškos sistemomssusieti klientus su jūsų svetaine .

Procesas Mobilioji optimizavimas

Pasaulyje, kuris vis labiau tampa mobiliuoju, dabar "Google" turi ypatingątinklalapių, skirtų mobiliesiems telefonams, algoritmas. Dėl šios priežasties jūsų svetainė turi būti optimizuota mobiliesiems telefonams arba gali būti nubausta. Tavointerneto dizaineris turėtų galėti pasirinkti jautrų interneto dizainą, tinkamą mobiliesiems telefonams. Nepamirškite įtraukti ir DUK skyriųtiems, kurie nori balsu pagrįstų paieškų .

pakelkite greitį

Kai visa tai sakoma ir padaryta, nepamirškite dirbti į jūsų svetainės pakrovimągreitis Žmonių dėmesio aprėptis nėra tokia gana ilga, taigi, jei jūsų svetainė visam laikui įkelta, greičiausiai prarandate daug daugiauklientai, nei manote. Tai gali būti priežastis, kodėl jūsų svetainė nėra konvertuojama taip, kaip turėtų. Apsvarstykite viskątai gali sulėtinti jūsų svetainę, nuo papildinių prie socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukų ir net atvaizdų dydžiojūsų puslapis

Nors puslapio išdėstymas ir dizainas yra svarbūs, nepamirškite, kad SEO yrasvarbiausias veiksnys, turintis įtakos jūsų svetainės našumui. Remiantis patirtimi Semalt klientai, nepaisydami SEO jūsųdarbo praktika gali padaryti jūsų įmonės rinkodaros pastangas neveiksmingas Source .

November 27, 2017