Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas paaiškina skirtumą tarp Desktop SEO ir mobiliojo SEO

1 answers:

Skaitmeninėje rinkodaros srityje dauguma SEO strategijų nelaiko lankytojų įrenginiaisnaudokitės, kad pasiektumėte svetainę. Daugelis įmonių greitai pamiršta optimizuoti savo tinklalapius, kad galėtų atlikti mobiliojo telefono funkcijasinterneto svetainių kūrimas. Naujausi tyrimai parodė, kad mobilieji telefonai pakeičia stalinius kompiuterius naršant internete 4% tarifu. Be to,didžioji dalis paieškos srauto gaunama iš mobiliųjų telefonų, o ne iš stalinio kompiuterio, kaip anksčiau.

Kai kurios įmonės pasinaudoja šia pranašuma, kad užpildytų rinkos nepakankamumą - tavolini per bambini con sedie. Pavyzdžiui,dauguma žmonių naudoja mobiliuosius telefonus naršyti internete. Šių metų sausio mėnesį "Google" aiškiai pasakė, kad vienas iš būdų yra jų algoritmasŽiniatinklio svetainės yra tai, kaip veikia mobiliosios svetainės.

Paieškos optimizavimas apima svetainės matomumą internete.Paieškos sistemos dalyvauja šiame procese. Dauguma jų kriterijų yra mobilių tinklalapių kūrimas. Iš žiniatinklio kūrėjopožiūriu, dauguma SEO tinklalapių, skirtų mobiliesiems, darbas visiškai skiriasi nuo to, kaip veikia darbalaukio versija.

Mobilusis SEO skiriasi nuo įprasto darbalaukio SEO. Ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos, Ross Barber paaiškina šios diferenciacijos aspektus.

  • Rezultatų lokalizavimas.."Google" sąmoningai vietinius rezultatus kelia mobiliesiemsprietaisai. Šis patobulinimas leidžia vietinį SEO puikiai tinka mobiliesiems tinklams. Geografiškai pakeistos paieškos gali pasiekti mobiliuosius įrenginius greičiau neijie pasiekia stalinius kompiuterius. Tuo pat metu panašus požiūris į stalinį kompiuterį gali sukelti dubliuotą turinį keliuose domenuose. Kaip rezultatas, labiausiaibendrovės ignoruoja šį skirtumą. Tačiau jūs galite pasinaudoti šia galimybe naudodami kanonines domenas darbalaukio svetainėje. Tuo pačiu metu,turinio optimizavimas jūsų mobiliajame tinklalapyje atkurs jūsų nuorodą ir puslapio autorių 301 peradresavimais.
  • Kvietimo veikti mygtukų kartografavimas. Daugelis svetainių naudotojų eina į svetainę informacijos arbapirkti. Mobilieji telefonai reikalauja didelių išdėstytų mygtukų. Ši funkcija leidžia išmaniesiems telefonams naudotis savo jutikliniu ekranuįvestis Tačiau pelės žymeklis gali atskirti glaudžiai nukreiptas nuorodas ir tinkamai spragtelėti.
  • Turinys. Kiekvienoje skaitmeninės rinkodaros užduoties pagrindinės idėjos yra raktiniai žodžiai ir turinys.Paieškos optimizavimas apsunkina raktinius žodžius ir turinį. Tačiau būdas, kuriuo raktiniai žodžiai pateikiami svetainėje mobiliesiems, nėra būdastai eina į darbalaukio svetainę. Pavyzdžiui, staliniai kompiuteriai reikalauja prekės ženklo tinkamumo ir informacijos aprėpties. Dėl šios priežasties gali būti naudojamas darbastalio turinyspasiekti iki 1000 žodžių ir būti mažesniu šriftu, kad gražus turinys būtų įtrauktas į turinį. Tačiau tai nėra mobiliojo ryšio atvejusvetaines. Telefonų naršyklės geriausiai dirba su dideliais šriftais ir turiniu nuo 300 žodžių iki 700 žodžių
  • .

Išvada

Daugelis įmonių nesukūrė mobiliosioms iniciatyvoms kuriant savo programassvetaines. Yra daug būdų, kuriais mobilusis SEO skiriasi nuo darbalaukio "SEO". Pavyzdžiui, mobiliojo SEO technika numato mažiauturintis didelius šriftus, priešingai nei "Google" nori iš turinio paskirties vietos staliniame kompiuteryje. Daugelis įmonių, kurios padarėjų svetainės "mobiliesiems" jau naudojasi šia strategija. Todėl šie skirtumai gali padėti jūsų SEO kampanijomsdidinti pasiekiamumą ir gauti daugiau lankytojų iš mobiliųjų įrenginių.

November 27, 2017