Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kokios SEO klaidos turėtumėte vengti

1 answers:

Nors dauguma žmonių jau pamiršo apie savo Naujųjų metų rezoliucijas,pamiršti savo SEO rezoliucijas gali turėti neigiamų pasekmių. Vis dar yra esminių klaidų, kurios turi įtakos jūsų SEO našumuineigiamai. Geros naujienos yra tai, kad dar ne per vėlu nukreipti savo pastangas ir pasinaudoti puikiais SEO metodais - free website logos maker.

Pagrindinis klientų sėkmės vadovas Semalt ,Frank Abagnale nurodo 10 SEO klaidų, kurių reikia išvengti, kad jūsų reitingai būtų aukšti.

1. Manau, kad puikus turinys yra SEO pakeitimas

turinio rinkodara yra kritinė ir veiksmingai veikia kartu su SEO tobulintitavo reitingai. Tačiau kai kurie įmonių savininkai mano, kad jie gali pakeisti SEO su puikiu turiniu, kuris yra didžiulė klaida. Nors yradaug puikių puikių turinio rinkinių pavyzdžių be optimizavimo bandymų, tai paprastai yra išimtis, bet ne taisyklė .

2. Manau, kad puikus turinys bus nuorodos be nuorodų pastato

Visada yra galimybė, kad gero turinio nuorodos bus be nuorodosbet kokie bandymai susieti pastatą. Tačiau daugeliu atvejų nesugebėję kurti nuorodų 90 proc. Jūsų turinio sėdėsforlornly į savo svetainę. Pasak 2016 m. "Link Building Survey", efektyvią nuorodų kūrimo strategiją sudaro skaitmeninis PR, svečiasdienoraščių kūrimas ir puikus turinio kūrimas, kuris gali pritraukti nuorodų .

3. Svečio dienoraštis klaidingoje svetainėje

Svečių siuntimas yra veiksmingas ryšių formavimo būdas, didėjaveda ir gauna ekspoziciją. Vienintelė problema yra tai, kad skelbimas neteisingoje svetainėje gali sugadinti svetainės reputaciją ir paveikti jūsųreitingai. Norėdami išvengti tokių problemų, visada atlikite deramą patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog svetainė, kurioje ketinate praleisti svečių, yra gerbiama, atitinkaužpildykite savo nišą ir paskelbkite unikalų, aukštos kokybės turinį .

4. Nepavykus reklamuoti savo turinio

Žmonės žinos tik apie jūsų turinį, jei reklamuojate ir platinsitetai Be sąmoningo reklamos, jūsų turinys surinks tik keletą akcijų ar nuorodų į jūsų svetainę. Remiantis atliktu tyrimu"BuzzSumo" ir "Moz", 50 procentų viso turinio, kurį jie atrinko, turinio buvo mažiau nei 2 procentai "Facebook" mėgsta arba dalijasi, o 75 procentai neturėjoIšorinės nuorodos. Labiausiai tikėtinas šio nepatogių rezultatų paaiškinimas yra tyčinis pasiskirstymas..

5. Spammy SEO taktika

Nors dauguma įmonių žino pakankamai, kad išvengtų šio seno SEOtactic, kai kurios verslas vis dar tai daro taikydamos skirtingus metodus. Paplitusių nuorodų apie šlamštą būdų pavyzdžiai yra mokėjimastekstiniame ar reklamjuostės skelbime kitoje svetainėje be jokios nuorodos ir prašydama peržiūrėti produktą su nuoroda į jūsų svetainę.

6. Trumpojo turinio kūrimas

Dauguma laiko, ilgesni pranešimai yra aukštesni ir geresninaudotojų patirtis, palyginti su trumpesnėmis pareigybėmis, tačiau trumpalaikis turinys labai nenukrypsta. Pagal serpIQ, puslapiai viršujepozicijos paprastai turi ilgesnį turinį, palyginti su puslapiais, kuriuose reitinguojama mažiau, o trumpesnius puslapius. Čia bendra taisyklė yra ilgesnėgeriau.

7. Vidinių nuorodų nebuvimas

Jūsų turinio susiejimas su kitais jūsų svetainės pranešimais ir puslapiais suteikia geresnių rezultatųnaudotojo patirtis ir taip pat naudinga SEO. Ši praktika padeda platinti nuorodas vienodai visoje svetainėje ir pagerina metriką, įskaitantpuslapio peržiūros ir laiko rodymas vietoje. Efektyvus vidinio ryšio kūrimo būdas apima natūralaus inkaro teksto naudojimą, o ne tik naudojant raktinius žodžiussuskirstyti į atitinkamą turinį ir susieti su giliais puslapiais.

8. Sutelkti dėmesį į socialinę žiniasklaidą, palyginti su nuorodomis

Nors socialinė žiniasklaida yra labai veiksmingas turinio rinkodaros įrankis,tai ne pakeičia statybinių autorių nuorodų kūrimą. Socialinė žiniasklaida nebūtinai yra bloga SEO, tačiau ji neturi daug svorioGoogle algoritmas.

9. Neveiksmingi raktažodžių tyrimai ir naudojimas

Šiandien raktinių žodžių tyrimai yra ne tik populiarios paieškosmažos konkurencijos frazės ir raktiniai žodžiai. Taip pat turėtumėte strategiškai naudoti tuos raktinius žodžius savo turinio. Be to, jums reikia naudotisusijusius raktinius žodžius ir variantus, kad padidintumėte svetainės reitingą. Dėl efektyvumo raktinių žodžių tyrimai turėtų būti naudojami kaip klausymasisir reitingavimo įrankis, padedantis kurti turinį, patenkinti vartotojų paklausą ir padidinti savo reitingavimo potencialą.

10. Neveikiančios nuorodos

Skaldytieji saitai ne tik išjuokia naudotojus, lankančius jūsų svetainę, bet jietaip pat turi neigiamą poveikį jūsų SEO. Paplitusių nuorodų priežastys yra URL struktūros, perkelto ar ištrinto turinio pakeitimaineteisingas peradresuoja. Kad padėtumėte išprotėti sugedusias nuorodas ir veiksmingai kovoti su jais, apsvarstykite "Screaming Frog Broken Link Checker" .

November 27, 2017