Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kokie SEO vietoje svarbiausi dalykai yra daugiau nei raktiniai žodžiai

1 answers:

SEO optimizavimas priklauso nuo pasirinktų raktinių žodžių ir svetainių integruoti juos tiek vietoje, tiek išorėje. Raktinių žodžių naudojimas yra svarbi SEO proceso dalis. Jei naudojamas kaip pagrindinis taškas strategijos, kartais gali dirbti prieš rinkodaros specialistą. Per didelis raktinių žodžių naudojimas gali sukelti nuobaudas, arba tai gali trukdyti tai padaryti kuris juos dirba iš kitų svarbių strateginių elementų. Rinkodaros specialistai turėtų sutelkti dėmesį į svarbesnius optimizavimo veiksnius vietoje - vichy aqualia thermal acne.

"Customer Success Manager" Semalt ,Frankas Abagnale paaiškina, kokie yra optimizavimo vietoje aspektai .

Turinio pozicionavimas yra svarbesnis nei raktinių žodžių dažnis

Raktinių žodžių vieta kiekviename puslapyje yra svarbesnė nei kiek kartų jie pasirodo. Pavyzdžiui, antraštė yra vertingesnė nei apatinė arba vidutinio ilgio informacijos dalis. Teksto raktiniai žodžiai gali keisti svetainės struktūroje esantį kokybę, bendrinamą ir vertingą turinį .

Semantinė paieška ir vietinė analizė

"Google" perėjo nuo raktažodžių frazių naudojimo kaip bloko atlikti "vieno langelio" palyginimus su paieškos užklausomis. Vietoj to, "Google" paieškos robotai pateikia išsamesnes užklausas dėl ilgų frazių, kurias reikia nustatyti svetainės tikslas. Jis prisiima semantinį kalbos vartojimą, o poras tai su atitinkamomis užklausomis - procesą, vadinamą semantine Paieška. Semantinio paieškos nauda yra tai, kad nesvarbu, kokia raktažodžio frazė naudojama tiek, kiek ji atitinka konteksto verslas..Verslo savininkai dabar gali sutelkti dėmesį į tai, kas yra prasminga jų verslui ir prekės ženklui.

Svetainės ir struktūros navigacija

Svetainės turėtų sudaryti lengvai prieigą prie vartotojų tokiu būdu, kad jie supratau, kaip tai apeiti. "Google" užtikrina tai, kad svetainės yra lengvai plaunamos. Švari ir organizuota svetainė su a aiškus ir glausta navigacijos stilius, kuriame yra kelios submeniu gauta daugiau nei svetainė su nuorodomis, platinama visoje sąsajoje. Svetainių schemos ir tradicinės laukimo funkcijos, pvz., "Kontaktai", "Apie" ir "Paslaugos" puslapiai, yra puikūs ištekliai. Svetainės turinys nesvarbu, ar jis yra yra tvirta ir intuityvi struktūra.

Svetainės greitis ir saugumas

Dėl to padidėjo konkurencija ir daugybė prieigos prie įrenginių greitis, reitingavimo koeficientas, vis daugiau traukos. Įdiekite švarios talpyklos sistemą, mažinkite vaizdo dydį ir atsikratykite nereikalingos netvarkos būdai, kaip padidinti svetainės greitį. Svetainės apsauga taip pat yra svarbi, o svetaines, kuriose yra SSL šifravimas (žymimas https :) išgyvena savo reitingą. Numatoma, kad svetainės saugumo vertė padidės, nes eina laikas .

Mobilioji optimizacija dabar reikalinga

Mobiliosios svetainės, palyginus su reitingais, gauna reitingą tiems, kurie nėra. "Google" išleido atnaujintą versiją, kuri daro prielaidą, kaip svetainė nenukenčia. "Google" baudžia visas svetaines, kurios daro neatitinka ribų. Nors svetainė jau yra mobili optimizuota, "Google" veiksmai rodo jų ilgalaikę viziją, kuri yra pagerinti naudotojų patirtį ir mažiau reikšmingų dalykų, tokių kaip raktiniai žodžiai .

Tiek, kiek raktiniai žodžiai padeda rasti turinį arba pateikti konkurencingą įrodymai rodo, kad strategijų, kurios sukasi aplink raktažodžių įgyvendinimą, naudojimas yra ne mažiau svarbi darbo dalis. Vietos elementai pagerina naudotojų patirtį, padidina svetainių kokybę ir padeda išvengti nuobaudų. Kaip tai įrodė klientai "Semalt" skaitmeninės paslaugos , Vietos optimizavimo veiksniai daro įtaką t svetainės reputacijai.

November 27, 2017