Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kodėl gero turinio negalima pakeisti SEO

1 answers:

Pastaruoju metu ji tapo bendra perspektyva, kad tol, kol turėsite gerąturinys, visa kita rūpinsis savimi. Tiesa, kad SEO ir turinio rinkodara yra neatskiriamai susijusi geras turinys yra būtinasuž SEO. Tačiau norint sėkmingai optimizuoti kampaniją reikės daug daugiau nei tik gero turinio - software font creator free.

"Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos" Nikas Chaykovskiy paaiškina, kodėl kokybiško turinio nepakanka, kad galėtų efektyviai vykdyti "SEO".

Teoriškai idėja yra tiksli. Visos paieškos sistemos stengiasi pateiktijų vartotojų bazė yra geriausias turinys, todėl jie turi geresnio turinio algoritmus. Galite kurti daugiau turinioturėti daugiau indeksuojamų temų, apimančių daugelį paieškos užklausų. Be to, tol, kol turinys bus geras, lankysis daugiau vartotojųjūsų svetainė

Kita vertus, jei neturite jokio turinio, jūs neatsakotegalimybė turėti veiksmingą SEO. Jei medžiaga yra bloga ir nėra patikima, jūsų rezultatai bus panašūs. Kad jūsų turinys būtų gerasji turi atitikti įvairius standartus, kad būtų įrodyta, kad tai yra naudinga. Tai svyruoja nuo unikalumo iki praktiškumo, tinkamumo ir pramogų.

Tarkime, kad jūsų turinys yra geras ir jūs gaminate turinįreguliariai..Šis turinys yra beprasmis tol, kol jis nematomas. Jei jūsų vartotojai nežino apie jūsų darbą, jie negaliperskaitykite arba peržiūrėkite. Atsižvelgdama į "Google" pažangą, ji vis dar remiasi vartotojų atsiliepimais, kad padėtų įvertinti turinio kokybę. Taigi,jei šie naudotojai negali peržiūrėti jūsų darbo, "Google" negali nuspręsti dėl jūsų turinio kokybės.

Dauguma šio atsiliepimų paprastai teikiama per akcijas ir nuorodas,kurį "Google" laiko patikima. Uždirbę daugybę nuorodų, jūs galite laikyti geru turinio šaltiniu, todėl jūs būsitedidėja paieškos reitingas. Tačiau šios nuorodos nėra uždirbtos tik gero turinio. Turite imtis iniciatyvos skatindami irsindikavau savo nuorodas, kartais taip pat sukurdami kelias rankines nuorodas.

Geros turinio jūsų svetainėje yra geras pradžia. Tačiau turėtumėteniekada nepraleiskite techninių veiksnių, būtinų, kad jūsų svetainė labai vertintų paieškos rezultatuose. Daugelis šabloninių svetainių, tokių kaip"WordPress" ir "Wix" turi techninę struktūrą, kuri leidžia lengviau indeksuoti paieškos varikliu.

Tačiau to nepakanka. Jums reikės sukurti meta duomenisir pavadinimo žymes, pagerinti jūsų svetainės saugumą, atnaujinti failą robits.txt, kurti ir atnaujinti svetainės schemą ir padidinti greitįjei norite, kad jūsų svetainė kovotų.

Galite tik prisiliesti prie tikrosios turinio galios, jei galėsiteintegruoti ją su įvairiomis kitomis rinkodaros strategijomis. Pavyzdžiui, galite naudoti el. Rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos rinkodarosturinio nauda. Naudodamiesi šiomis strategijomis drauge su kitais, jūs turite daugiau galimybių kuo geriau išnaudoti savo galimybesturinys. SEO yra sudėtinga strategija. Ją negalima išmesti į vieną dėmesį.

November 27, 2017