Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kaip prijungti interneto dizainą ir SEO

1 answers:

Paieškos optimizavimas išgyveno dramatiškų pokyčiųper pastaruosius kelerius metus. Pavyzdžiui, senesnėmis dienomis, "black hat" SEO metodai, pavyzdžiui, raktinių žodžių užpildymas, gali greitai susikurti svetainęGoogle. Tačiau, atsižvelgiant į technologijų pažangą ir paieškos metriką, nauji algoritmai matuojami pagal reitingavimo kriterijussvetaines paieškos sistemose. Šiandien svetainių kūrėjai sukūrė geresnes priemones, kurios gali padėti jums integruoti kai kuriuos SEO aspektussvetainių kūrimas. Bet kuri interneto dizaino kompanija turėtų integruoti SEO praktiką sistemoje, kol ji nebus laikoma patikima - create a free graphic logo.

Kuriant tinklalapių turinį, įsidėmėkiteSEO analizės metodų, tokių kaip tinkamas raktažodžių tyrimų. Paieškos optimizavimas yra pagrindinis dalykas, dėl kurio turinys patenkinamasjūsų rinkodaros poreikiai ir rezultatas organinės paieškos rezultatuose. Daugelis rinkodaros specialistų gali naudoti kruopščiai atrinktą turinį, bet vis tiek nepavykstinkamas paieškos sistemų, tokių kaip "Google", reitingas. Kitais atvejais įmonės nustatė, kad jų svetaines "Google" atsisakėnes nesilaiko tinkamų rinkodaros kanalų.

"Max Bell", "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos nurodo svetainės dizaino komponentus, kurie padeda sukurti tinkamą interaktyvų svetainės turinį.

1. Naudojimas HTML5

HTML5 leidžia žiniatinklio tikrintojams ir robotai iš paieškos sistemų įrasti ir indeksuoti statinį turinį svetainėje. Svetainės, sukurtos naudojant HTML5, yra jautrūs ir turi gerą naudotojo patirtį.Svetainėse turėtų būti pakankamai pralaidumo paskirstymo prieglobos paketo, kad būtų galima pagerinti serverio greitį, ypač kai kuriais atvejaiseismo. HTML5 svetainės padidina lankytojų srautą į svetainę dėl jų išsamumo ir paprastumo..

2. Atsakingas dizainas

Tinklalapio reagavimas - tai techninė taktika, kurią reikia sukurtitinklalapius, kurie yra suderinami su daugeliu įrenginių ir platformų, taip pat veikia daugelyje naršyklių ar operacinių sistemų. Kai naudojate ajautrus dizainas, jums nereikės perjungti SEO URL. Dėl to jūs gausite visą "SEO" palaikymą, kuris būtų buvęs kitaipprarandama padalijant atgalines nuorodas iš darbalaukio ir mobiliosios svetainės versijos .

3. Kognityvinis disonansas

Tam tikro raktinio žodžio SEO tiksliniai puslapiai turėtų būtiatitinkamas turinys. Šis triukas yra svarbus, nes dauguma žmonių praleidžia svetainę, ypač jei turinys yra nesvarbus, neatrodo naudingaarba yra per daug pogrupių, dėl kurių tinklalapis suskirstytas į grupes. Svarbūs nuorodos į svetainę turėtų būti matomoje vietojekuris vartotojams palengvins jų veiklos kontrolę puslapyje. Atminkite, kad vartotojas turėtų būti galutinis bet kokio sėkmingo tikslo tikslassvetainės dizainas.

4. Raktažodžiai Application

Kad SEO būtų efektyvus, turėtumėte naudoti mažiau turinio, kuristurėtų būti labiau informatyvus. Kai kurie SEO ekspertai gali manyti, kad įtraukiant daugiau turinio keliuose puslapiuose gali būti triukas gauti daugiau paieškos apimties.Tačiau vidutinis žmogus gali būti perkeltas mažiau pasirinkimų nei daugelis variantų. Svarbu įtraukti visą kategorijų turinįkurios nėra per daug ar kitaip auditorija gali nuobodžiauti lengvai. Pavyzdžiui, "Google" įrankis, panašus į "Hummingbird", padarė daugiau pakeitimųkuris gali sukelti kelias pogrupius viename puslapyje, kuris pražūtingas jūsų SEO pastangoms.

Kai kurios svetainės dizaino savybės yra svarbios visai SEO taktikaidarbas Norint sukurti gerą svetainę, vartotojas turėtų siekti patenkinti. Po pirmiau minėtų ženklų vartotojas bus interaktyvussvetainę, taip pat turintį gerą paieškos matomumą, kuris naudingas vartotojui ir pačiai kompanijai.

November 27, 2017