Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Kaip el. Pašto marketingas susijęs su SEO

1 answers:

Paieškos optimizavimas stovi ant dviejų pagrindinių ramsčių, kurie didėjasvetainės našumas ir apsilankymai svetainėje. Vietos optimizavimas veikia pagal išdėstymą, našumą, elementus ir raktinius žodžiussvarbu verslui ir jo žiūrovams. Išorės svetainių optimizavimas yra susijęs su išoriniais leidiniais ir atvykstamomis nuorodomis, kurios skatina žiūrovusInterneto svetainė. Rinkodara el. Paštu įtakoja SEO per abu šiuos komponentus.

Jack Miller, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos paaiškina, kaip el. Pašto rinkodaros kampanijos tiesiogiai ir nuosekliai įtakoja jūsų SEO efektyvumą.

Pirminiai tikslai

Rinkodaros elektroninio pašto kampanijos tiesiogiai įtakoja paieškąvariklio reitingas dėl šių priežasčių:

 • Įeinantys ryšiai. Domenų valdžios mastas diktuoja našumą paieškojenustatydama nuorodų, nukreipiančių žmones į svetainę, skaičių, jų įvairovę ir didžiulį prieglobsčio šaltinių autorių skaičių. Stiprusatvykstamieji nuorodos padės jums pasiekti konkurencinę poziciją. Elektroninio pašto marketingas įtakoja narius, sukuriant nuorodas, susijusias sutinklalapyje esantys pranešimai, užtikrinantys, kad ateityje jie bus prieinami
 • .
 • Turinio skatinimas. Rinkodara el. Paštu padidina bendrojo matomumąturinys. Pvz., Įtraukiant savaitinį ar mėnesinį tinklaraštį, nurodomos populiariausios žinutės, padidėja lankomumas.
 • Įsitraukimas į svetainę. "Google" nustato santykinę svetainės vertę ikiįvertinant jo eismo perviršius ir vartotojų dalyvavimo greitį. Jei turite aktyvių naudotojų grupę, tada ieškokite svetainės reitingųdidesnis nei tuo atveju, jei neturėtumėte užsiimančios auditorijos.

antriniai tikslai

Tai antriniai veiksniai, kurie pagerina svetainės paieškos reitingą naudojant el. Pašto rinkodarą:

 • Socialinės žiniasklaidos įsitraukimas. Socialinės žiniasklaidos veiklos nėrapoveikis SEO. Tačiau platinant turinį ir kurdami pranešimus socialinėje žiniasklaidoje reiškia, kad prekės ženklas pasiekia platesnę auditoriją. Rezultatas yrapadidintas matomumas, taip sukuriamas dar didesnis potencialas pritraukti atvykstamasis nuorodas į profilį
 • .
 • Pastatų reputacijos. Rinkodara el. Paštu padeda kurti verslo prekės ženklą,taigi pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Kuo didesnė reputacija, tuo didesnė tikimybė, kad bus rodoma aukščiausios klasėsleidiniai, kuriuose dalyvauja įtakingi žmonės
 • Ilgalaikis vertinimas . Statistika surinkta remiantis el. Pašturinkodaros kampanija padeda kurti tvarias ilgalaikės plėtros strategijas. Naudojant šią informaciją galima identifikuotikokios tavo idealios auditorijos ir populiariausios žinios.

Sėkmės patarimai

 • Susilaikyti nuo konkretaus veiksmo pardavimo visuomenei. Vietoj to dėmesiokurti originalų ir vertingą dalyką, medžiagą ir galimybes.
 • Reikėtų leisti abonentams prisijungti prie el. Pašto adresų sąrašo, kurį sukėlė palūkanos.
 • Atsiuntimas iš daugelio el. Laiškų gali priversti abonentus atsisakyti prenumeratos. Masinis turinys yraerzina, o žmonės laiko tai šlamštu. Apriboti turinį į keletą gyvybiškai svarbių dalykų.
 • Efektyvumas turėtų būti išmatuojamas. Siųsti el. Pašto platformos takeliusatsiveria ir paspaudimai, suteikia žinių apie tai, kaip auditorija elgiasi arba sąveikauja su siūloma medžiaga.

"Google" netikrina el. Laiškų. Tačiau el. Pašto rinkodara nėra šiek tiek nenaudingaSEO, kai tik jis gali paveikti jūsų pasekėjų elgesį, kuris gali padidinti arba sumažinti paieškos reitingą. Klientai Semalt įrodė integruojant el. pašto marketingą į įmonės SEO strategiją Source .

November 27, 2017