Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: ką turėtumėte žinoti apie žiniatinklio nuskaitymą

1 answers:

Paieškos sistemos nuskaito turinį, kad jį reitinguotų internete. SEO sukurtos interneto medžiagosyra lengva rasti. XML svetainės struktūros sukūrimas indeksuoja svetainės puslapius, tačiau jam reikalinga papildoma svetainės naudojimo SEO priemonėnuskaito numatomą informaciją.

Semalt "Skaitmeninės paslaugos" Frank Abagnale paaiškina aspektus, kuriuos turite žinoti apie svetainės nuskaitymą.

Suprasti svetainės turinį

"Google" nuskaitymas užtikrina atidžiai stebint produktus ir informacijąįdėti į svetainę - buying fake passports. Produktų kategorijos turėtų būti pateikiamos pagal suprojektuotus modelius, o puslapių formatas turėtų būtinuosekliai be manipuliavimo, naujų kūrinių ar neplanuotų puslapių įvedimo.

Nuskaitymai gali būti užblokuoti

Standartinės klaidos, dėl kurių trūksta tam tikrų informacijos daliųpaieška gali įvykti dėl to, kad skaitytuvas neįvykdo prieigos. Kai kurie SEO klausimai gali būti iškraipyti formatu arba pakeistiPaieškos puslapio URL pavadinimas ir trūkstamo dydžio filtras. Robots.txt arba "Noindex global" patikrinimas gali padėti pašalinti nuskaitymo blokavimą.

Paprastai neleidžiamų URL supratimas

Nepaisant tinkamo SEO, kai kurie URL gali būti atmesti dėl robots.txt. Mokykis kassvetainės gali patirti leidžia atskirti klaidingus ir tyčinius robotų blokus..

Žinokite 404 klaidas

Atsiradus 404 klaidai gali atsirasti dėl to, kad paieškai nėra pakankamai informacijosvarikliai pasiimti arba svetainė yra nenustatyta dėl to, kad ji buvo nutraukta. Klientas, kurio tikslas padidinti savo internetinį našumą perSEO turi stebėti ir suprasti klaidos pranešimo priežastis, jei turi rasti rezoliuciją.

Sužinokite peradresavimus

Svarbu suprasti tikrinimo programą ir tai, kaip ji nurodo peradresavimusperadresavimų skaičius, kol paieškos sistema suras tikruosius tinklalapius. 302 peradresavimų į 301 konvertavimas leidžia išplisti apie 15procentų pervedimų į galutinį puslapį.

Nustatyti silpnus metaduomenis

Vikšriniai yra puiki priemonė, skirta identifikuoti blogai pateiktą informacijąTinklalapis. Jie analizuoja, ar puslapiai yra pasikartojantys, arba juose yra neteisingų metaduomenų, kurie neleidžia puslapių reitingui netgi dėl "SEO"robotų Noindex veiksmas.

Kanoninių žymių analizė

Neseniai kanoninių žymių įvedimas gali būti turinio kopijavimo objektas,kai jis neteisingas. Analizuojant atitinkamą turinį žymėjimui naudojant skaitytuvus, užtikrinamas dubliuojamo turinio pašalinimas.

Rasti pritaikytus duomenis

RegEx arba XPath taikymas be robotai gali suteikti identifikavimąišraiškos ir XML dalys dokumento paieškos. Ši SEO mechanizmo dalis sako, kad skaitytuvas pritraukia pagrindines teisespuslapių elementai, tokie kaip kainos, duomenų struktūra ir turinio grafika.

Naudokite analizę

Daugelis skaitytuvų naudoja "Google" paieškos konsolę ir "Google Analytics" įrankiuspateikti informaciją apie visus nuskaitytus puslapius. Tai palengvina ieškomų puslapių optimizavimą ir reikalingų duomenų pateikimą, norint įdiegtireikalinga informacija apie paieškos žemėlapį.

Geriausia robočių ir SEO mechanizmų pasekmė priklauso nuo svetainių tipo,ir pateikiamas turinys. Tinkamų nuskaitymo įrankių nustatymas yra pirmasis žingsnis siekiant užtikrinti garantuotą buvimą internetesėkmė. Analizuojant konkrečią atskleistos informacijos priežastį, galima rasti galimą problemos sprendimo būdą.

November 27, 2017