Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: asmeninio SEO svarba karjeros sėkmei

1 answers:

SEO veikia ne tik verslo subjektams, bet ir privatiems asmenims. Tradiciškaioptimizavimas paieškos sistemose yra orientuojamasi į tai, kad tinklalapio reitingas ir rodomi paieškos rezultatuose, remiantis atitinkamomis sąlygomis. Asmeninis SEOtaip pat susiaurėja iki asmens vardo. Šiandienos skaitmeninėje ekonomikoje vis dažniau reikia kurti asmeninį internetąmatomumą ir palankų viešąjį įvaizdį profesinėse ir socialinėse interneto platformose .

Pagal "Google" metriką, paieškos sistema apdorojo apie 2 trilijonus paieškųtik 2016 m. Nors negalime apskaičiuoti, koks procentas buvo skiriamas asmeniniams tyrimams, plačiai pripažįstamas faktas, kad tai turi būtiTeigiamas turinys apie jus paieškos rezultatuose. Šis palankus turinys turėtų atspindėti tiek profesines svetaines kaip "LinkedIn"taip pat socialinės žiniasklaidos svetaines, tokias kaip "Facebook" ir "Twitter" .

Vyriausiasis ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos, Ivanas Konovalovas, atskleidžia keletą sėkmingų asmeninių SEO sekų.

Raktažodžiai

Raktažodžiai yra pagrindas SEO. Asmeniniame SEO, jūsų vardas yra jūsųnumatytieji raktažodžiai. Įdarbintojai iš ten naudoja "Google" paieškas atliekant foninių paieškų potencialiems darbuotojams..

Todėl, jei ieškote asmeninio matomumo internete, pirmiausia turite sukurtiinternetinis identitetas papildytas oficialiu arba unikaliu vardu, kurį norite naudoti internete. Šis vardas tampa raktiniu žodžiu ir turi būti naudojamasnuosekliai visuose internetiniuose platformuose ir visuomet saugoma. Toks nuoseklumas leidžia ieškotojams identifikuoti jus visais įmanomais būdaispaieškos rezultatai, ypač panašūs paieškos rezultatai. Tai taip pat suteikia asmens patikimumą, kad kitiems būtų lengviau susisiektiir prisijungti prie jų internete.

Pavyzdžiui, kai kurie darbo ieškantys asmenys supaprastina įdarbintojo pradinius tyrimusdirbti atakuoti jų internetinius adresus tokioms svetainėms, kaip "LinkedIn", "Twitter", "Facebook" ir "Google". Tai užtikrina jų sąskaitaslengvai atpažįstamas ir prieinamas. Įdarbinimo įmonė neturi skirti daug laiko fone paieškoms, tuo lengviau pasiektijūsų internetinis asmuo, tuo geriau. Todėl jie turi rasti tam tikrą turinį apie jus, tušti rezultatai lemia neigiamas prielaidas.

Stebėkite savo internetinę reputaciją

Imk iniciatyvą stebėti savo internetinę reputaciją visais metaisperiodiškai. Tokiu būdu galite stebėti, ką žmonės kalba apie jus ar kokia veikla yra susijusi su jumis. Tai yra gynybinėmechanizmas, skirtas išlaikyti jus kontroliuoti. Jei internete radote nepageidaujamą turinį, galite imtis priemonių asmeniniam dizainuiSEO turinys, atspindintis jūsų profesines ir socialines ambicijas bei pasiekimus. Tokiu būdu jūs visuomet pasirenkate potencialius ieškotojusieško savo asmens apklausos.

Išvada

Asmeninis SEO yra 21-ojo amžiaus profesionalo prielaida. Paslaptisslypi nuosekliai vartojant pavadinimo raktinį žodį ir stebint savo internetinę reputaciją, tuo pačiu metu gaminant kokybišką turinį apie save.Būkite į priekį už visas galimas fone užklausas apie jus Source .

November 27, 2017