Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: 4 būdai, kaip apsaugoti nuo realaus Ransomware grėsmės

1 answers:

"Ransomware" nusikaltimas daro įtaką visiems nuo policijos tarnybų iki internetinių kazino į ligonines. Norint išspręsti šią problemą, reikia didžiulės kapitalo investicijos.

Įprasti "kibernetinės" vagys sulaukia senų elgesio būdų, dėl kurių "Ransomware" pritaria tam, kad galėtumėte sutaupyti banko sąskaitos kredencialus ir kredito kortelių numerius. "Cyber ​​Threat Alliance" atkreipia dėmesį į duomenų atkūrimo ir kompiuterių dezinfekavimo išlaidas, nes tai yra pagrindinė šio viruso sukelta žala.

Ryan Johnson "Semalt" "Skaitmeninės paslaugos" ekspertas apibūdina veiksmus, kuriuos turėtumėte imtis, jei esate grėsmė "Ransomware" atakoms - kangertech atomizer.

Kas yra "Ransomware" tikslai?

"Ransomware" siekiama tų bendrovių, kurios kiekvieną dieną priklauso nuo prieigos prie labai svarbios informacijos ir negali veikti be jos. Todėl Ransomware labiausiai rūpintųsi vyriausybės įstaigos, ligoninės, oro linijos, policijos tarnybos ir bankai.

Tačiau "Ransomware" išpuoliai taip pat taikomi individualiems naudotojams, o žemiau yra keletas rekomendacijų, kurios gali būti taikomos ir jums.

1. Kaip sako Big Sean, atsargines duomenų kopijas

Geriausias būdas išvengti užpuolikų yra tai, kad jūs sumažinsite savo pažeidžiamumą nuo šių grėsmių. Todėl kiekvieną dieną turėtumėte atsarginę duomenų kopiją, kad įsitikintumėte, jog jei jūsų duomenys bus užkoduoti, jums nebus priverstas mokėti, kad vėl jį pasiektumėte. Galite atsargines kopijas kurti atsarginės kopijos tarnybose arba išoriniuose standžiuosiuose diskuose. Tačiau išpuoliai šiuo metu suranda kanalus, per kuriuos jie gali pasiekti atsargines duomenų kopijas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad atsarginės sistemos iš esmės neleidžia "Ransomware" išpuoliui mažiau neskausmingai, nes duomenų atkūrimas gali trukti keletą dienų, per kurį verslo operacijos gali būti sustabdytos ar sumažintos.

2. Atmeskite įtartinas nuorodas ir el. Laiškus

Pagrindinis būdas užkrėsti kompiuterius "Ransomware" yra sukčiavimo ataka, o tai reiškia, kad auka yra šlamštas, kai el. Laiškai dominuoja kenkėjiškuose prieduose. Pavyzdžiui, naujausi "Ransomware" išpuoliai, nukreipti į Kongreso narius, privertė "House IT" darbuotojus laikinai užblokuoti prieigą prie "Yahoo" el. Pašto paskyrų, kurią užpuolikai panaudojo kaip sukčiavimo kanalus.

3. Pataisa ir blokavimas

Be to, kad įdiegti apsaugos sistemas, įmonės turėtų priimti kitas saugumo priemones, pvz., Pataisyti programinės įrangos saugumo spragas, kad būtų apsaugotos kenksmingos programos, manipuliuojančios jais, kad užkrėstų kompiuterius.

Kiti metodai, kuriuos gali patvirtinti tinklo administratoriai, yra sistemos leidimo užkirsti kelią, siekiant užtikrinti, kad kenkėjiškos programos nebūtų įdiegtos sistemoje be administratoriaus žinios. Administratoriai taip pat gali naudoti nereikalingas paslaugas, norėdami suskaidyti prieigą prie svarbios informacijos, priešingai nei leidžiama daugeliui darbuotojų prisijungti prie informacijos viename serveryje.

4. Ar užsikrėtę jau? Atjunkite

Pareiškimo vadovą rodo, kad administratoriai turėtų pašalinti užkrėstąsias sistemas iš organizacijos tinklo, taip pat išjungti "Wi-Fi" ir "Bluetooth" įrenginius, kad būtų sumažintas kenkėjiškų programų plitimo greitis.

Vėliau suinteresuotosios šalys turėtų nustatyti, kokia Ransomware skalavimo sistema buvo užkrėsta. Jei šį variantą galima nustatyti, bendrovės, kurios kovoja su antivirusine programa, pvz., "Kaspersky Lab", gali padėti atrakinti failus.

November 28, 2017