Back to Question Center
0

Semalt atskleidžia tiesą apie automatizuotą SEO

1 answers:

Paieškos optimizavimas (SEO) yra svetainės sukūrimo procesasrodomi indeksuojami ekologinėje paieškoje. SEO apima įvairią taktiką, kuri padeda tinklalapiui užtikrinti palankią padėtįtam tikro konkretaus turinio paieškos arba labai ieškomų pagrindinių terminų paieškos rezultatai. SEO jau egzistavo daugelio dienoraščių kūrėjų praktikoje nuo pat pradžiųinternete. Tačiau daugelis kompanijų visiškai nesupranta tam tikrų laikinų technologijų apribojimų ar automatizuotų metodų naudojimoapie SEO

Automatizuoti SEO gali būti ilgas procesas ir daugelis svetainių kūrimo aspektųgali prireikti papildomo žmogaus prisilietimo, išskyrus automatizavimą - servers for minecraft pe 0.10.0. Vis dėlto greitų sprendimų, kaip išspręsti kai kurias problemas, idėja turi įtakos reitinguitinklalapiai, todėl tai nėra verta daryti.

Frank Abagnale, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos paaiškina palyginamąją stipriąsias ir silpnąsias puses dirbant su automatizuotu SEO.

automatizuotas SEO

Šiandien daugelis įrankių buvo sukurti, kad padėtų jums su jūsų SEO.Yra raktažodžių tyrimų, atgalinių nuorodų analizės, eismo įvertinimo, ataskaitų generavimo ir tt įrankiai. Nesvarbu, ko reikia savo paieškos sistemojeoptimizavimas, jį galite rasti internete. Per pastarąjį dešimtmetį atsirado daugybė lengvai naudojamų turinio ir svetainių valdymo įrankiųkurie padėjo daugeliui svetainių labai pagerinti savo reitingavimo statistiką. Tačiau net nepaisant platformų Wix ir WordPress padarė keletą SEOįrankiai, jie retai padeda žmonėms aukštą reitinguoti savo svetaines. Būtent dėl ​​to negalima naudoti vieno sprendimo visiems versluoseSemalt rekomenduoja kurti atskiras SEO strategijas, tinkamas kiekvienu konkrečiu atveju .

Ar tai reiškia, kad turėtumėte tai padaryti tiksliai?

Jei manote, kad atsakymas yra "taip", tu nesiėmusi uždarymoPažvelkite į tai, kas daro SEO pažymėjimą. Pradžioje "Google" nuskenavo kiekvieną tinklalapį, kad nustatytų paieškos užklausas ir vietą paieškos rezultatuose.Tada raktinio žodžio sėkmė priklauso nuo to, kaip dažnai minimas turinys. Tai buvo paslėptos teksto technologijos"Black Hat" sukūrė "SEO practitioners", todėl "Google" atsisakė šio metodo. Be to, "Google" pradėjo svarstyti, kaip svarbuAtgalinės nuorodos ir jų dydis. Tai taip pat naudojo žiniatinklio valdytojai, kurie norėjo pigiai ir greitą būdą TOP, todėl "Google" pasikeitėstrategija dar kartą..

Šiuo metu "Google" algoritmas apima daugybę veiksniųpaskyra: iš Atgalinės nuorodos į raktinius žodžius į socialinę žiniasklaidą. Naudojant tik vieną elementą nepakanka, kad jūsų prekės ženklas būtų populiarus paieškos rezultatuose.Tačiau rytoj visa ši struktūra gali būti visiškai pakeista įvedus naują algoritmą.

"Google" nėra mašina. Tai kompanija, su ekspertais, kasnuolat analizuokite paieškos variklio našumą, žiniatinklio valdytojų elgesį ir naudotojų patogumą. Todėl vieną kartąjie pastebi, kad paieškos sistema yra mažesnė, jie taiko reikiamus pakeitimus, kad atsikratytų svetainių, kurios kenkia "Google" naudojimui.Kiekvieną kartą, kai kyla iššūkis, "Google" keičiasi.

Net ir pats nuostabiausias automatinis įrankis negali atsilaikytižmogaus vadovaujama paieškos variklio evoliucija. Jūsų įrankiai gali veikti dabar, bet per savaitę jie bus nenaudingi prieš naujas gaires.Taigi, jei norite kažko, kuris suteiktų jums ilgalaikių rezultatų ir ištvertų staigius "Google" algoritmo pokyčius, kompetentingaSEO agentūra lieka jūsų geriausias draugas. Dirbdami glaudžiai su asmenimis, atliekančiais SEO, galite sužinoti daugelį rinkos tendencijųkaip veikia kitos svetainės .

Pavyzdžiui, Joost de Valk, Steigėjas ir kūrėjasYoast SEO for WordPress plugin sutiko, kad, nepaisant daugelio esamų įrankių galimybės nustatyti "set-and-forget" metodą,SEO automatizavimas yra sudėtingas procesas, kuris apima gana daugiau nei tai. Pvz., Mašinos ir programinė įranga gali būti tik techniniaišiek tiek SEO iš dalies. Turinio kūrimas ir virusinė rinkodara reikalauja didesnio žmonių dalyvavimo, kad jie galėtų dirbti.

Išvada

SEO automatizavimas yra sudėtingesnis procesas neigalbūt galvojate. Daugelis baltos kepurės SEO plėtros priemonės žada greitai išspręsti laikinas problemas. Tačiau vis dar yra daugdalyvavimo turinio kūrime lygis. SEO priemonės yra labai svarbios, todėl gyvenimas bus lengvesnis daugeliui reikalingų užduočiųtechniškumas. Nepaisant to, jie negarantuos, kad jūs # 1 pozicija paieškos rezultatuose: geriausiu atveju jie neleis jūsų svetainei mažėti, o netgi ši nauda pasikeis po algoritmo.

Jokia automatinė programa negali garantuoti sunkaus darbo pakeitimoįtrauktas į turinio kūrimo užduotis, pvz., turinio redagavimą, įvesties nuorodų ir raktinių žodžių pasirinkimas, nes jis negali būti pasiektas teisingainaudojant mašinas. Be to, visiškai automatizuoto metodo naudojimas reiškia aukoti lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti, jei reikia, paieškos sistemojeoptimizavimo rutina staiga keičiasi. Tol, kol "Google" vadovauja verslininkai, o ne AI, bendradarbiavimas su SEO ekspertai išliks jūsų geriausias būdas įveikti TOP pozicijas.

November 27, 2017