Back to Question Center
0

Semalt atskleidžia paslaptis, kaip išlaikyti didelių kompanijų naudą iš SEO

1 answers:

Kalbant apie ekologišką paieškos variklį, pastebėsite, kad "google"pritaria dideliam prekių ženklui. Šie prekių ženklai praleidžia dešimtis tūkstančių dolerių be vatos blakstienos. To paties negalima pasakyti apie mažąverslas: jie skirstomi iš biudžeto ir darbuotojų. Nepaisant to, jie (smulkiam verslui) gali įsigyti ekologiškų pardavimų tortąveda "Google" taip pat - 100 designs logo.

"Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos" Nikas Chaykovskis dalijasi paslaptimis, kad pasiektų aukščiausią reitingą paieškos sistemoje, kuri padės jums konkuruoti.su didelio masto kompanijomis.

# 1: inventorizuokite savo SEO turtą

Jei kada nors dirbote (ir turite domenąatgal į 2000-ųjų ar netgi 90-ųjų), tada tu sėdi ant aukso kasyklos. Negalima pagundyti atsisakyti senojo domeno naudai URLar SEO taktika. Tai gali sukelti neigiamą poveikį. Patikėkite tai ar ne, "Google" teikia pirmenybę seniems domenams, nes tai rodo, kad verslas yra stabili irpatikimas Naudokitės "Google Analytics", kad nustatytumėte retus išvykimo puslapius, puslapius, peržiūrėtus 3 minutes ar ilgiau, puslapius ir tinklaraščius su daugybeekologiškas eismas. Kadangi tai yra, jie yra vertingi jūsų žiniatinklio lankytojams, todėl jie padės jums sukurti gerą pradinį tikslą.

# 2: susiekite savo svetainę

Prieš pradėdami išleisti pinigus į savo SEO kampaniją, padarykiteįsitikinkite, kad tinklalapis tinkamai jungia "Google". "Google" žiniatinklio valdytojo įrankiai yra naudingi čia. Jie padės jums nustatyti, kasturi būti nustatytas.

# 3: apibrėžkite ilgalaikio raktinio žodžio strategiją

Nebandykite konkuruoti su didelėmis prekėmis didelės apimties raktiniais žodžiais.Tu pralaimėsi. Vietoj to pabandykite naudoti ilgus raktinius žodžius (ilgesnius frazes, turinčias didelę konversijos tikimybę). Nepamiršk, kad žaliavossrauto numeriai yra mažesni, palyginti su "didžiųjų" raktinių žodžių teikiamomis galimybėmis, jūs turite daugiau galimybių konvertuoti savo srautą į pardavimus.Būti tinkami. Naudokitės įeinančiomis nuorodomis, kad nukreiptumėte srautą į tinklalapius su puikiais konversijos elementais. Čia pateikite savo lankytojams pasiūlymusnegali atsispirti ar užpildyti formos ir pateikti užsakymą. Tai bus magija.

# 4: Sukurkite SEO kampaniją apie turinio rinkodarą

Yra viena sritis, kurioje mažieji prekių ženklai gali įveikti milžinus - turinįrinkodara. Aukštos kokybės svetainės turinio kūrimas yra užduotis, kurią dažniausiai deleguoja dideli prekiniai ženklai. Kai rašote apie savo verslą,turinys, be abejo, bus autoritetingas ir tai yra kažkas, kad dienoraščiai ir kitos svetainės savo nišą meilėje. Nesistebėkitejei jie prideda įvairias nuorodas (į jūsų svetainę), taip padidindami jūsų srautą.

Planuokite ir planuokite laiką, skirtą kurti pranešimus, kurie rezonuoja su jūsųtikslinė rinka. Pabandykite savo idėjas ir jūs greičiausiai sukursite susidomėjimą. Įsitikinkite, kad įtraukėte aktyviuosius nukreipiančius saitussrautą į jūsų svetainę. Laikui bėgant "Google" supras jūsų pastangas ir atlygins jums geresniu matomumu.

Puikus turinio rašymas ir pikachavimas užima daug laiko, bet pastangųverta praleistas laikas. Tuo tarpu įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra tinkamai optimizuota. Optimizavimas yra ne tik geras SEO, bet taip patpadeda patenkinti būsimus ir dabartinius klientus. Pavyzdžiui, greitos įkėlimo tinklalapiai ir naršomieji puslapiai sumažins išjungimo rodiklį. Palaikykite gerai SEO praktika o ne sukurti svetainę ir išlaikyti ją esamą.

November 27, 2017