Back to Question Center
0

Semalt atskleidžia labiausiai paplitusius mitus apie SEO

1 answers:

Nepaisant to, kad didėja SEO svarba, yra įtikinama,kai kurie svetainių savininkai vis tiek susilaiko nuo SEO naudojimo eismo optimizavimui. Tačiau įvairūs tyrimai teigia, kad du svarbūs dalykai yra verslasturėtų būti ekologinis buvimas ir lankytojų srautas .

Vyriausiasis ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos Artem Abgarian atranda dažniausiai pasitaikančius mitus, susijusius su SEO.

1. Kintamumas

Pramonė sparčiai vystosi dėl dažnų algoritmų atnaujinimų.Dauguma algoritmų atnaujinimų vyksta kasdien. Tačiau dauguma pakeitimų neturi įtakos svetainės našumui, nes jiedaugiausia susideda iš nedidelių tweaks, kurios gali neturėti pastebimo efekto .

2. Sudėtingi metodai

Kai kurie SEO aspektai yra pernelyg techniniai, kurie kartais daro įtakąoptimizavimas ir svetainės kūrimas. Nors didžioji dalis SEO darbo yra skirta griežtai rinkodaros veiklai, pvz., Kurti raktinius žodžiusatitinkamas turinys, stebėjimo reitingai ir srauto įvertinimas .

3. Neefektyvumas

Žmonės mano, kad "SEO" tinkamumas nėradėl nuolatinių pokyčių, susijusių su algoritmais ir kitais pakeitimais. Sąvoka nėra tiesa, nes yra didelė eismo dalisišeina iš SEO..Specialus SEO leidinys, pvz., "Search Engine Journal", skaitymas padeda atnaujinti verslo savininkus ir informuoja juos apie taikas vis dar aktualu.

4. Ilgalaikė perspektyva

Padaryti reitingą ir sukurti svetainę užima šiek tiek laikobuvimas internete, kuris yra neginčytinas faktas. SEO vis dėlto yra pastovus ir visada duos rezultatų tol, kol svetainė bus visiškaioptimizuotas.

5. Nenuspėjamumas

Dėl nepastovumo SEO, žmonės mano, kad jis yra nepatikimas.Reitingas ar eismas nėra tiesiogiai valdomas, skirtingai nei PCC. Nepaisant to, optimizuojant svetainę savo maksimaliam "SEO" potencialui,yra minimali galimybė susidurti su problemomis .

6. Sunkumas

Siekiant geriausių rezultatų, reikia investuoti į pinigus, laikąir kiti ištekliai. SEO nėra nemokamas, bet yra palyginti pigesnis už kitus mokamus reklamos kanalus, pvz., PPC, arba naudojant srautąkiti metodai.

7. Svetainės pakeitimai

Tiesa, SEO reikalauja, kad bendrovės atliktų keletą pakeitimųsavo tinklalapyje. Kartais tai gali užtrukti keletą tweaks, o kitose - visiškai pertvarkyti visą svetainępotencialus. Bet koks iš siūlomų pakeitimų yra labai svarbus siekiant SEO tikslų .

Šiandien visos įmonės susiduria su padidėjusia paieškos svarbaeismas Klientai naudoja paieškos sistemas, kad rastų produktus, paslaugas, tiekėjus ir informaciją. Nepaisydamas poreikio pozicijas verslepaieškos rezultatuose gali sukelti potencialų eismą konkurentams, todėl tai turės neigiamos įtakos verslui Source .

November 27, 2017