Back to Question Center
0

Semalt atskleidžia, kaip PR yra susijęs su jūsų interneto puslapio reitingu

1 answers:

Kiekvienas, norintis klestėti internetinėje rinkodaros srityje, gali stebėtis ekologiško poveikiopaspaudimų rodiklis (PR). Tiek, kiek rinkodaros specialistai ir individualūs asmenys daro tendencijų analizę, stenkitės peržengti savo konkurentųSEO tendencijos. Tačiau "Google" patentai ir konkuruojančios teorijos lieka nežinomos, kai tik jos neatskleidžia algoritmo kriterijųatvirai. Bet tai, ką žinome tikrai, yra tas, kad PR yra įtakos reitingui kaip netiesioginiam veiksniui - high pr sites for backlinks.

Tačiau interneto rinkodaros tendencijos rodo skirtingą vaizdą. Pavyzdžiui, PR kontrolėGoogle reitingavimo veiksniai. Daugelis skaitmeninių rinkodaros specialistų bando pasinaudoti šia funkcija. Šiame straipsnyje, Jason Adler, klientų sėkmėVadybininkas Semalt atskleidžia keletą skirtumų tarp PR ir reitingavimo, paaiškinant, kaip jie yra nukreipti. Taip pat yra svarbių patarimų, kurie padės tau"Google" paspaudimų rodiklis (PR) puikiai veikia ekologiškus išdavimus.

Kaip PR veikia reitingą

  • Tinkamai vertinant tinklalapius, turėtų būti nustatyti tinklalapių pateikimo kriterijaiįsakymas. Taigi "Google" naudoja tokią informaciją kaip paspaudimo duomenys. PR turi įtakos SERP rezultatų paspaudimų skaičiui. Dėl to svetainės su didžiausiupaspaudimų skaičius yra nustatytas viršuje, o tie, kurie turi kelis paspaudimus, yra apačioje. Algoritmas nustatomas atsižvelgiant į turinįsu daugybe atitinkamų paspaudimų..Dauguma paieškos sistemų taiko šiuos kriterijus savo paieškos algoritmuose. "Google" teikia patarimus tinklaraštininkamsturinio svarba. Kai turinys tampa nuoseklus, atsiranda paspaudimų. Dėl šių paspaudimų svetainė gauna puikų atlygįtaigi pagerins jūsų SEO rezultatus.
  • Antra, "Google" priklauso nuo "PR" kaip "OneBox" rodymo kriterijų. Asvetainė turi turėti minimalų PR, kad gautų "OneBox" savo svetainėje. "Google" turi automatinę sistemą, kurioje tiriami paspaudimų rodikliai(PR) per "OneBox" pateiktį užklausai. Šis reiškinys gali paaiškinti kai kuriuos sezono svyravimus konkrečioje reitingesvetainę ar puslapį. Pvz., Tinklalapis šiandien gali būti sėkmingas, bet ne taip sėkmingai rytoj. Kaip rezultatas, skaitmeninės rinkodarospagrindinis veiksnys turėtų būti tinkamumas. Jūsų PR išlaikymas gali tinkamai įvertinti svetainės reitingą paieškos sistemose
  • .
  • Svetainėje turėtų būti padorus paspaudimų rodiklis. Svetainės įtraukimas yra labai svarbusinformacijai, kuri reikalauja reitingavimo. Svarbu užtikrinti, kad žmonės, kurie spustelėja nuorodą į jūsų svetainę, užmezgtų jądidelis laikotarpis. PR padidina jūsų puslapio autorių tinkamumą, todėl pagerėja jūsų reitingas. Kad PR būtų didžiausia naudaIš SEO, reikia gerai organizuoti svetainės turinį pavadinimuose ir meta žymeles. "Google" užima svetaines ne pagal jūsų tinkamumąturinys. Puikus turinys turi didelį paspaudimų rodiklį. "Google" algoritmas naudoja šią funkciją tam, kad išskirtų konkrečią pozicijąsvetainė nusipelno.

Išvada

Interneto pardavėjai gali be galo diskutuoti apie tai, ar "Google" PR veikiapaieškos rezultatų ar ne. Tiesa yra tai, kad PR, iš tiesų, padeda, kad svetainė būtų aukštesnė. Tačiau gali būti sunku suvokti santykiustarp PR ir SEO. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti santykį tarp šių dviejų konstantų ir būdųgalite padaryti "Google" paspaudimų rodiklius (PR) gerai atlikti ekologiškus išdavimus.

November 27, 2017