Back to Question Center
0

Semalt apibūdina interneto dizaino ir SEO sąsajos aspektus

1 answers:

Web dizainas ir SEO yra daug bendro, bet jie reiškia gana skirtingusdalykai. Kadangi žmonės ir toliau kuria vis daugiau svetainių, gali kilti klausimas, kokie elementai yra būtini. Pvz., Tinklaraštininkasgali bandyti sukurti jautrią, patogią ir lengvai naudojamą svetainę su aukštos kokybės turiniu. Tačiau vis tiek reikės pakankamos sumosSEO metodų taikymas norint pasiekti norimą tikslą.

Klientų sėkmės vadovas Semalt Skaitmeninės paslaugos, Max Bell nurodo, kokie veiksniai sukelia glaudžius ryšius tarp "Web Design" ir "SEO" - classic crochet cloche.

Web dizaino ir SEO tarpusavio sąveika

SEO daugiausia susijęs su raktinių žodžių pasirinkimu. Jo pagrindinis tikslas yra užtikrintikad raktiniai žodžiai naudojami puslapių pavadinimuose ir visose antraštėse. Raktiniai žodžiai turėtų atitikti jūsų konkurentų raktinius žodžius ir būtipasirinkta iš tų, kuriuos žmonės ieško, kad surastų jūsų svetainę. Be to, visi jūsų svetainėje esantys vaizdai turėtų būtituri "Alt-žymes", kad visi žiūrovai pamatytų, kur yra tas vaizdas. SEO apima "Query strings" naudojimą, kurį sudaro raktiniai žodžiai,o ne atsitiktiniai kodai / raidės. Taigi SEO yra jūsų pardavimo agentas, kuris atveda žmones į jūsų parduotuvės duris. Kaip rezultatas, SEO yrakanalas, kurį interneto rinkodaros specialistai naudoja tam, kad padidintų srautą į konkrečius puslapius .

Kai SEO pristato lankytojus į jūsų svetainę, interneto dizainą, kita vertusrankomis, yra įrankis, kuris turi paversti lankytojus į pirkėjus..Nesvarbu, kokia jūsų svetainė reklamuoja, žiniatinklyje bus paskelbtas raginimas veiktiįvairių interneto puslapių pozicijų. Web dizainas apima techninę svetainės naudotojų patirtį.Svetainės išdėstymas, vizuali išvaizda, struktūra ir būdas, kaip vartotojas užsiima, yra pagrindiniai aspektai, kuriuos turėtų sudaryti interneto dizainas. Geri svetainės yra paprastosnavigacija, kuri reaguos greičiau, nei navigatorius konkurento tinklalapyje. Vartotojo sąsaja turėtų būti visiškai įsimenama ir visiems jautriprietaisai, kurie gali būti naudojami skirtingose ​​operacinėse sistemose .

Interneto dizaino ir SEO konfliktas

Web dizainas daugiausia dėmesio skiria techninius kūrimo aspektussvetainę ir veiksnius, į kuriuos buvo atsižvelgta siekiant užtikrinti gerą naršymo patirtį. Kita vertus, paieškaOptimizavimas variklių (SEO) padidina jūsų svetainės matomumą paieškos sistemoms, tokioms kaip "Google", "Bing" ir "Yahoo". Ypatingaspaieškos frazės pasiekia unikalias aukščiausias pozicijas, kurios pateiks jūsų svetainei pakankamą srautą .

->

Kai kuriais atvejais SEO ir interneto dizaino tikslai gali skirtis. Dėlpavyzdžiui, interneto dizainas palankiai vertina daugybę paveikslėlių naudojimą, siekiant paaiškinti svetainėje pateiktą turinį. Kita vertus, SEO dėmesys skiriamasapie žodžių vartojimą. Iš tikrųjų, naudojant vaizdus, ​​sumažėja poreikis naudoti tekstinį turinį, kuris gali suteikti jums konkurencinį pranašumąaukštesnis reitingas. Veiksmingas interneto dizainas pabrėžia konkrečių frazių, kurie padidina viso maketavimo matomumą, naudojimą.Be to, "SEO" daugelyje svetainės turinio pozicijų išskirs kiek įmanoma daugiau raktinių žodžių .

Tiek SEO, tiek interneto dizainas yra svarbus svetainės pasiekimuiilgalaikiai tikslai. Kadangi SEO padidina jūsų svetainės ir turinio matomumą, jūsų svetainės dizainas turi paversti šiuos lankytojusį klientus. Dėl to abi yra svarbios, todėl gali prireikti dirbti vienu ar keliais jų aspektais, kad būtų sėkmingai sukurta svetainė .

November 27, 2017