Back to Question Center
0

Semalt Apibūdina bendras klaidas SEO ir interneto rinkodaros

1 answers:

Turinio rinkodara yra svarbi interneto rinkodaros struktūra, kuri turi pastaraisiais metais tapo plačiai paplitusi. Bet kuri įmonė, vykdanti internetinę svetainę ar internetą, naudoja internetinę rinkodarą kaip vieną iš jųefektyviausios strategijos. Daugelis organizacijų, integruojančių SEO ir internetinę rinkodarą, labai pasinaudojo savo galimybėmis.Interneto rinkodara gali tapti aukso kasykla, jei ji būtų tinkamai parengta. Tačiau nėra tiesioginio metodo ar vadovo, kaip gauti kuo daugiauiš to. Todėl SEO specialistai ir interneto rinkodaros specialistai privalo išsiaiškinti, kokia taktika veikia ir kokios yra neveikia.

"Customer Success Manager" Semalt ,Artemas Abgarianas apibūdina penkių bendrų klaidų, kurias įmonės daro bandydamos integruoti SEO ir internetinę rinkodarą.

1. Kokybės atgalinių nuorodų nebuvimas

Būtina įtraukti strateginę nuorodų kūrimo kampaniją. Googleteikia įeinančias nuorodas didžiausią prioritetą. Atgalinės nuorodos taip pat teikia kokybišką srautą iš kitų svetainių, kurios lėtai konvertuojamos, ypač svetainėsekurie dalyvauja kitose pajamų gavimo strategijose. Pvz., "Atgalinės nuorodos" yra jūsų svetainės galimybės. Kaip rezultatas turinio rinkodaros turėtų sutelkti dėmesį į nuorodų kūrimą, nes paieškos algoritmas priklauso nuo jų reitingavimo.

2. Vietos turinio strategijos nebuvimas

Paieškos sistemos reitinguos svetainę pagal kokybę turinys. Daugelis pardavėjų patenka į daug svetainių SEO automatizavimo įrankius, kurie kartais netinkamai. Pavyzdžiui, taktika kaip verpimas straipsnių ir raktinių žodžių užpildymas dažnai daro svetaines iš "Google" pašalintas. Turinio, straipsnių ir socialinių signalų kokybėyra keletas būdų, kuriais "Google" pasiekia puslapyje. Malonu naudoti tinkamą gramatiką, subpozicijas ir puikų turinį, kuris apims temą tinkamai..

3. Nepakankamai laiko

Organinių paieškos reitingai yra labai nepastovi ir gali lengvai pasibaigti sumažinant jūsų svetainės poziciją. Efektyvus SEO yra ilgas procesas, o ne vienkartinis veiksmas. Daugelis žmonių, kurie pavyko interneto turinio rinkodara priklausė nuo ilgalaikių tikslų ir strategijų, nei trumpalaikės.

4. Neleidžiant kampanijai skirti pakankamai biudžeto

SEO turėtų reikalauti tinkamo biudžeto paskirstymo įvairiems aspektamsiš jo dirbti. Daugeliu atvejų turinio rinkodaros specialistai nukrito į SEO automatizavimo įrankius, kurie daugeliu atvejų galų gale nesuteikia to, ką jie turipažadas. Reikėtų naudoti pakankamai pinigų tinkamam raktinių žodžių tyrimui, prieglobai, laisvų rankų turinio rašytojų ir rinkodaros specialistų nuomai. Gera svetainėbus svarbus kuriant prekės ženklo įvaizdį per svečių skelbimą, gerą atvykstamąjį ryšį, taip pat socialinės žiniasklaidos rinkodarą.

5. Neparduodamas darbo krūvis

Atliekant internetinę rinkodarą, būtina atlikti daugybę užduočiųreikalauja aukšto lygio įgūdžių ir sunkaus darbo. Todėl atlikus visas tas užduotis ne tik sumažės darbo kokybėbet taip pat sumažins SEO taktikos efektyvumą. Viena, siekdama kuo geriau išnaudoti SEO procesą, yra labai patyrusi komandaspecialistai turi būti harmoningai dirbti. Pavyzdžiui, laisvai samdomas rašytojas gali samdyti iš svetainių, pavyzdžiui, "Dotwriter", kurti turinįjūsų dienoraštis. Kitu aspektu galima samdyti socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistus

SEO yra sudėtingas procesas ir gali prireikti šiek tiek aukšto lygio atsidavimas ir. Kaip matyti iš anksčiau, SEO sėkmė buvo naudojama keletu veiksnių. Tačiau prasta praktika ir metodai lemia pagrindinės klaidos, kurių turinio rinkodaros specialistai visų pirma domisi SEO įnašu. Kartais, be pagrindinių SEO priemonių, turinio rinkodaros specialistai turėtų samdyti SEO konsultantai ar ekspertai, norėdami gauti patarimų, kaip tinkamai atlikti bet kokį SEO užduotį. Ne visos šios klaidos yra mirtinos, bet kas norsdaryti SEO savo svetainėms turėtų būti aišku Source .

November 27, 2017