Back to Question Center
0

Pradedant savo dienoraštį: patarimai iš Semalt

1 answers:

Veiksmas tinklaraštyje jūsų svetainėje arba asmeniniam naudojimui gali suteikti jums neįtikėtinąnaudos, dar didesnės nei galite gauti iš turinio rinkodaros. Tačiau jau daug žmonių jau sėkmingaisu tinklaraščiais. Čia atsiranda klausimas, ar svarbu turėti savo tinklaraštį

Atsakymas yra "taip" - gimto watch review. Lisa Mitchell, "Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos" paaiškina priežastis, dėl kurių turėtumėte pasirinkti tinklaraščių naudojimą, ir kokie yra sėkmingo tinklaraščio formavimo veiksmai.

Turinio rinkodara niekur nebus

Daugelis ekspertų prognozavo turinio rinkodaros svarbąįsigyti pajėgumų išnaudojimo, piktnaudžiavimo netikru turiniu ir geresnių technologijų atsiradimo. Bet tiesa yra ta, kad žmonės visadaBūkite alkani turinio. Nepaisant to, kad SEO ir turinio strategijos smarkiai pasikeitė, tačiau turinys vis tiek bus svarbus. Thekaita palies turinio kūrimo ir vartojimo būdą.

Begalinis nišų sąrašas

Daugelis žmonių nerimauja dėl to, kad kiekviena rinkos niša buvo supakuota, tačiau ji yra naujaDienoraščiai rengiami beveik kiekvieną dieną. Galite pasiimti jau aptartą temą ir paversti ją potemine, kad nukreiptumėte konkrečiaiauditorija. Jūs taip pat galite taikyti naują požiūrį į temą, kad būtų sukurtas naujas turinys. Naudodamiesi tinklaraščių naudojimu, nėra jokių apribojimų, ką galite padaryti .

Auditorijos augimas

Internetu vis labiau ir labiau prieinama visame pasaulyjeTikimasi, kad auditorija taip pat augs. Todėl skaitytojų skaičius nuolat didės. Tuo pačiu metu, atsižvelgiant į naujas tendencijaskasdien pasirodys publikos pageidavimų įvairinimas.

Lengva naudoti

Dienoraščio sukūrimas yra greitas ir paprastas, ypač naudojant nemokamą turinio valdymąsistemas, tokias kaip "Joomla" ir "WordPress". Norėdami pradėti, jums nereikės būti "tech-savvy" geek. Daug galite sužinoti apie naujo dienoraščio pradžiąvalandų klausimas.

Ką reikia pradėti

Pradedant naują turinio rinkodaros strategiją, tuo greičiau pradėsitegeresnis. Pirmasis žingsnis yra sunkiausia, tačiau tai neturėtų trukdyti jums pradėti. Naudokitės šiais patarimais:

Kurti idėją

Gaukite rašiklį ir popierių ir rašykite, ko norite dienoraščio apie tai ir ką jūs esatekvalifikuoti rašyti apie. Nesijaudinkite, ar atsirasite geriausio atsakymo už du, bet tiesiog parašykite keletą idėjų ateityje naudoti irtobulinimas.

Atlikti tyrimus

Atlikite keletą tyrimų, kad sužinotumėte, kokie tinklaraščiai yra jūsų nišoje, kokia yraskaitytojai kalba apie juos ir ką galite padaryti kitaip. Turėdami tam tikrą stebėjimų kiekį, jūs turėsite pagrindąišskirti galimą konkurencinį pranašumą.

Užsiregistruokite domeną

Kai atsidursite temoje ir puikiai pagalvokitės apie strategiją, gaukitetvirtas domeno vardas iš gerbiamo domeno vardo teikėjo, siekiant išvengti tolesnių nepatogumų.

Sukurkite savo svetainę

Kitas dalykas, kurį jums reikia padaryti, kai gaunate domeno vardą, yra pasirinkimassvetainės kūrimo platforma. Privalumas yra tas, kad dauguma šiuolaikinių platformų yra pasiruošę SEO, o vėliau galite atlikti pakeitimus. Minčių puslapiainuorodų, pavadinimų ir puslapių URL.

Sukurkite savo socialinės žiniasklaidos profilius

Socialinės žiniasklaidos profilių kūrimas yra puikus būdas gauti naujų pasekėjų,sustiprinti eismą ir užsiimti jūsų auditorija.

Nustatykite savo tikslus ir laikykitės savo tvarkaraščio

Sukurkite turinio, kurį turite paskelbti, tvarkaraštį, įvertinti kaip greitaiJūs tikitės išaugti ir kokius kanalus reklamuojate "BOLG" reklamą, kurią norėtumėte įtraukti. Stenkitės laikytis šio tvarkaraščio ir padidinti savopastangos, kai pradėsite.

Parašyk pirmąjį pranešimą

Kai baigsite rašyti pirmąjį įrašą, viskas bus jums lengva.Svarbu nuolat reguliariai mokytis ir dirbti savo dienoraščio veikloje.

November 27, 2017