Back to Question Center
0

Ne tik "Google" - Semalt ekspertas aptarė, kodėl reikia optimizuoti kitiems paieškos varikliams

1 answers:

Dirbdami elektroninės komercijos srityje, SEO yra klientų visame pasaulyje pritraukimo pagrindas, taip pat padidėja lankytojų konversija klientams. Tačiau daugumoje įrašų kalbame apie "Google" vien kalbėdami apie paieškos optimizavimą. Daugelis žmonių turėtų sužinoti, kad SEO yra sąvoka, o ne procedūra, ir gali būti taikoma daugeliui paieškos sistemų - patek philippe nautilus 5712. Mūsų įmonės patirtis patvirtina, kad naudojantis "Google" viena, kaip paieškos sistema, skirta optimizuoti, yra baisi klaida. Iš daugelio svetainių informacijos suvestinių paieškos varikliai yra tik būdas gauti klientus internete, o ne vienintelis. "Google" yra viena iš šių paieškos sistemų, o tai, savo ruožtu, yra didžiausia.

Kaip interneto rinkodaros, jūsų pagrindinis rūpestis yra tai, kad klientai visame pasaulyje naudoja internetą kaip savo priemonę. SEO yra skaitmeninės rinkodaros technika, kurios pagrindinis laimėjimas yra daugybė raktinių žodžių ir metrikos, kurias jie turi. Šis reiškinys reiškia, kad "Google" nėra vienintelis būdas taikyti šias sąvokas. Iš "analytics" "Google" tiesiog išstumia, nes tai yra didžiausia paieškos sistema ir turi išsamią naudojimo naudojimo sritį.

Nik Chaykovskiy, vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt "Skaitmeninės paslaugos" paaiškina, kodėl skaitmeniniai rinkodaros specialistai turėtų apsvarstyti kelią už paieškos sistemų taikymo srities ribų .

Ar yra kokios nors kitos vietos?

"Google" nėra vienintelė vieta, kuria galite nurodyti savo elementus. Tokios koncepcijos suprato ir panaudojo tokios didelės kompanijos kaip "Alibaba". Jie sėkmingai įsteigė ir padarė išskirtinę instituciją savo nišose..Jie turi stiprią internetinę buvimo vietą. Nepaisant to, jų svetainėse yra tiesioginis srautas, kuris nėra kilęs iš paieškos sistemų. Tai reiškia, kad naudojant "Google" vien tik gali būti jūsų SEO pastangų apribojimas. Pavyzdžiui, žmogus gali tiesiogiai eiti į "Alibaba", ieškodamas atskiro daikto ir perduoti "Google". Norėdami pasinaudoti šia sąvoka, galite naudoti:

"Amazon" ir "eBay".

Daugelis pirkėjų gali pageidauti ieškoti daiktų "eBay". Šis srautas neatspindi paieškos sistemų. Tinkamas rinkodaros internete sąrašas savo daiktų šiose nišose lygiai taip pat kaip "Google". Gimtoji SEO metodai veikia šiose svetainėse. Pavyzdžiui, prekės pavadinimas, vaizdas ir aprašas gali apimti raktinius žodžius. "Amazon" turi filialų programą, kuri gali suteikti papildomą pardavimų komisiją, uždirbančią už jūsų parduodamus daiktus.

Kitos paieškos sistemos.

Atliekant SEO, yra ir kitų nišų, kurias galite naudoti norint patekti į kitas rinkas. Pavyzdžiui, daugelis tinklaraščių dalyvių nustatė, kad "Bing" ir "Yahoo" naudojami bet kurių interneto klientų atrankai. Ne visi asmenys nurodo "Google" paieškos užklausas. Daugumos tinklaraščių valdymo skydelyje kitiems paieškos varikliams gali patekti keletas vertingiausių klientų .

Išvada

Paprastai SEO turinys nurodo "Google". Daugelis žmonių gali stebėtis, ar reikia optimizuoti svetaines "Google" vienam. "Google" vien tik nėra vienintelė paieškos sistema, galinti pasinaudoti jūsų svetaine. Daugeliu atvejų "Google" yra didžiausia paieškos sistema. Tačiau skaitmeninio rinkodaros požiūris paprastai yra platesnis nei "Google" vienas. Vienas galvoja apie paieškos variklius atliekant internetinę rinkodarą. Tai reiškia, kad "SEO" yra idėja, kuri gali apimti daugybę interneto platformų.

November 27, 2017