Back to Question Center
0

Kur internetu vartotojai pradeda kelionę po apsipirkimą? "Semalt Expert" teikia vertingą tyrimą

1 answers:

Literatūra kiekvieną prekę, kurią nori paprastas vartotojas, galima įsigyti internetu. Šis vidurkisPirkėjas yra sugadintas pasirinkimui kiekviename daikte, kuriame yra tūkstančiai konkuruojančių pardavėjų, kurie tuo pačiu metu siūlo produktą internete.

"Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos, Frank Abagnale, paaiškina, kur internetinis pirkėjas pradeda atsieti šią laisvą pabaigą - how much does it cost to rent a laptop.

Kur pradėti

2016 m. "Power Reviews" atliktas internetinis vartotojų tyrimas nustatė, kad tai labiausiaiPirkėjai internete pradeda ieškoti pageidaujamo elemento tiek "Amazon", tiek "Google". Pastarasis užfiksavo 35 proc. Visų pirma apklaustų pirkėjųpaimama 38% dalis. Taip pat 21% pirkėjų pageidauja pradėti paiešką mažmeninės prekybos elektroninėse svetainėse, susietose su konkrečiais prekių ženklais.Kita vertus, "eBay" sudaro 6% šios grupės kaip pasirinktos rinkos. Šie faktai sukėlė jaudulį rinkojeišleido autoritetinga įmonė, kuri specializuojasi vertingų atsiliepimų, reitingų ir klausimų ir atsakymų paslaugų srityje. Jų ataskaita buvo ypač įgytaelektroninių komercijos žaidėjų, tokių kaip skaitmeninės rinkodaros specialistai.

"Power Review" išvadų tikslumas buvo patvirtintas vėliau tais pačiais metais, kai"comScore" atliko didelį vartotojų elgsenos tyrimą. Ši apklausa ne tik įtraukta į paieškos kelionę pirkėjų internetu, bet taip patneprisijungus vartotojai. Savo išvadose 27% pirkėjų kreipėsi į "Amazon" už pirmąją kelionę..Teisėti paieškos varikliai užfiksavo 15%kaip pirmasis pirkėjų sustojimas. Įdomu tai, kad 13% respondentų kreipėsi į konkrečias mažmenininkų prekybines patalpas, kuriose galima įsigyti pageidaujamų daiktųdar 14% kreipiasi į konkrečias mažmenininkų svetaines. Apklausoje atsispindi 4% mažmenininkų mobiliosios programos. "Millennials" buvo nuosekliaididesnė pirmenybė perkant internetu, nei vyresni pirkėjai. Vienintelis pastebimas skirtumas tarp dviejų apklausų yra mažas paieškos rezultatasvarikliai čia.

Vis dėlto mes priėjome prie natūralios paieškos optimizavimo ir"Amazon" - tai pagrindinės skaitmeninės rinkodaros platformos, sukuriančios susidomėjimą ir perkeliant srautą į pardavimus. Tai taip pat yra vieta, kurti gerklękonkurencija didelio masto rinkodaros ir pardavimo karuose. Vis dar skaičiai, įmonės gali pasinaudoti šiais dviem platformomisgali lengvai pasiekti ir įtakoti iki 73% savo tikslinio rinkos segmento kiekviename produkte. Geriausias pavyzdys būtų aukšto rango vyrų bataisvetainė "Google". Ši svetainė gali lengvai sukurti susidomėjimą 35% "Google" pirkėjų internetu ir dar 38% "Amazon". Šie skaičiaiatstovauja milijonus dolerių versle ir atitinkamai pelną.

nuosprendis

SEO praktika padės įmonėms internete optimizuoti savo reitingus tiek "Amazon"ir natūralios paieškos. Svarbiausias tikslas yra užkirsti kelią internetiniams pirkėjams, kai jie pradeda savo internetinę kelionę. IkiNorint pasiekti šį tikslą, jums reikia išsamių produktų puslapių su kokybišku turiniu, kuriame būtų pakankamai ir tikslių produktų aprašymų. Turinys yrakaralius "SEO", taigi jūs negalite kelti grėsmės jūsų naudojamų duomenų ir aprašymų kokybei.

Vis dar turinys, atitinkamai įtraukiant raktinius žodžius ir žodžius, naudojamus gaminiuiAprašymas atspindi tas frazes, kurias klientai naudoja savo prekės ženklui ar produktui apibūdinti. Taip pat galite matyti kainas, klientų patirtį ir atsiliepimuspadėti pertvarkyti pardavimus. Tokia pati strategija taikoma ir el. Prekybos svetainėms, nors papildomai galima patobulinti architektūrą,infrastruktūra ir vartotojo patirtis svetainėje.

November 27, 2017