Back to Question Center
0

Kodėl ir kaip pagerinti jūsų SEO turinio rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos priemonėmis - Taktika iš Semalt

1 answers:

Kalbant apie SEO tobulinimą, ne paslaptis, kad turinys yra karalius. TavoSvetainės turinys turi būti aktualus, informatyvus ir įdomus paieškos sistemoms, kad apsvarstytų galimybę pagerinti jūsų svetainės reitingą. Per metus,tačiau socialinė žiniasklaida taip pat įžengė į paveikslėlį, o jo signalai dabar naudojami siekiant pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą.Akivaizdu, kad SEO, turinio rinkodara ir socialinė žiniasklaida veikia kartu, kad pagerintų jūsų įmonės svetainės būseną.

Tiesiog norint tai padaryti aiškiau, yra 5 geriausių patarimų, paaiškintų Andrew Dyhan,Klientų sėkmės vadovas Semalt ,padėti pagerinti jūsų SEO turinio rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos.

1 - instant windows vps servers. "Twitter" turinys

Tai ne tik jūsų svetainės turinys, kuris padeda "Google" indeksuoti jūsų svetainę.Kuo daugiau tweets ir kuo daugiau žmonių pasidalins savo tweets, tuo geriau jūsų galimybės pakelti indekso reitingą. DidžiulėPasaulinis internetas reiškia, kad siekiant surinkti visą informaciją ir įdiegti sistemą, kuri iš tikrųjų yra prieinama, naudojami plataus masto procesai."Google" tikrinimo programos yra labai svarbios padedant šiam indeksavimui, ir dabar jos atsižvelgia į turinį iš "Twitter" paskyrų. Todėlpasinaudok savo "Twitter" ir "Čivināt"!

2. Sukurkite savo socialinės žiniasklaidos platformas, kad gautumėte gerų nuorodų

Kadangi paieškos sistemos bando pateikti žmonėms svarbią informacijąkai jiems to reikia, jie remiasi socialine žiniasklaida. Kuo daugiau nuorodų yra svetainėje, tuo labiau jis rodo, kad žmonės randa šią svetainęAktualus. Deja, daugelis žmonių anksčiau piktnaudžiauja šia tema ir užsiėmė "black-hat-SEO" metodais, siekdami padidinti savo svetainės reitingą.Dėl to paieškos varikliai kreipėsi pagalbos į socialinę žiniasklaidą..Šiandien paieškos sistemos žiūri į socialinius signalus, tokius kaip "Facebook", "Tweets", ""Google" +1, kad sužinotumėte, kaip gerai jūsų svetainė veikia ir kaip ją atitinkamai suskirstyti.

3. Pasinaudokite socialine žiniasklaida, kad padidintumėte savo patikimumą

Šiandien paieškos sistemos ne tik žiūri į savo svetainės ar tinklaraščio turinį.Jie žiūri į savo socialinės žiniasklaidos platformas. Kaip žmonės užsiima jūsų turiniu ir kiek žmonių susiejaatgal tau Taip pat atsižvelgiama į tai, kokia jūsų auditorija ir įtaka jūsų veiklai, taip pat praleiskite laiką, kad pasiektumėte savo pasiekiamumąkaip auganti jūsų auditorija.

4. Paskelbti "Google+" kasdien

Sukurkite savo "Google+" profilį kiekvieną dieną, o "Google" su jumis bus laimingas.Prisijunkite prie bendruomenių ir paskelbkite atitinkamą turinį, bendrinkite savo profilį, tiesiog aktyvuokite savo "Google+" profilyje. Įsitikinkite, kad esate turinysBendrinamasis jūsų "Google+" yra turinys, kurį norite indeksuoti.

5. Stiprinti ir pritaikyti savo SEO žaidimą

Kalbant apie SEO ir turinį, tokius dalykus kaip raktiniai žodžiai, meta aprašymai, altžymių žymėjimas ir žodžių skaičius jūsų tinklaraštyje yra svarbus dalykas. Tačiau viskas šiek tiek pasikeitė. Paieškos sistemos yraDabar labiau rūpinatės savo turinio tinkamumu. Tai ne tik apie raktinių žodžių užpildymą, bet apie tai, kaip jūs galite efektyviai atsakyti įklausimai, kuriuos klausia žmonės. SEO daro įtaką turinio, kuris rodomas jūsų rezultatuose, rūšis. Todėl įsitikinkite, kad jūsųturinys yra tinkamas ir įdomus.

Išvada

SEO, turinio rinkodara ir socialinė žiniasklaida nėra nesusiję. Jei kas nors, jiekaip metai eina, tampa vis labiau tarpusavyje. Visi jie padeda tobulinti SEO ir svetainių reitingą ir turėtų būti apsvarstytikartu svetainės rinkodaros strategijas.

November 27, 2017