Back to Question Center
0

Kaip reklamuoti savo fizinę parduotuvę internete? Strategija iš "Semalt", kuri iš tikrųjų veikia

1 answers:

Daugiau žmonių, norinčių apsilankyti jūsų mažmeninės prekybos parduotuvėje, yra tikras būdas padidinti jūsųpardavimai. Bet ar galima pardavinėti fizinę parduotuvę kaip internetinė parduotuvė?

Senasis įsitikinimas, kad internetas kenkia plytų ir skiedinio parduotuvėms, nėra tiesa.Tiesą sakant, internetas leidžia verslo savininkams atrasti ir pasiekti daugiau potencialių klientų. Tai taip pat padeda jiems sugalvoti astiprus rinkodaros planas, kuris skatina jų fizinę mažmeninę parduotuvę ir kelia daugiau pėdų - australian taxation office address change.

Fizinės parduotuvės dabar konkuruoja su internetinėmis parduotuvėmis, bet jei tai įmanomanaudokitės interneto rinkodaros įrankiais, kad būtumėte tobulas, jūs parengsite kokybišką strategiją, kuri kovoja su internetinėmis mažmeninės prekybos parduotuvėmis.

Toliau pateikiami patarimai, kuriuos pateikė Michael Brownas, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos, skirtos jūsų fizinei internetinei parduotuvei reklamuoti:

# 1 Naudokite socialines žiniasklaidos priemones

Naudojimasis socialinės žiniasklaidos rinkodara yra vienas iš geriausių būdų skatinti jūsų fizinę parduotuvę. Tai galite padaryti:

# 2 "Facebook" ventiliatoriaus puslapio kūrimas

"Facebook" yra socialinės žiniasklaidos svetainė, kuri puikiai veikia ir interneterinkodara. Ši platforma taip pat yra puikus būdas pritraukti ir pasiekti naujus klientus. Sukurkite savo "Facebook" ventiliatoriaus puslapį ir naudokitėstai:

 • Susisiekite su klientais
 • Pradėti pokalbius
 • Pranešti apie įvykius, specialias nuolaidas
 • Įranga klientams
 • Reklamuoti ir reklamuoti savo verslą

# 3 Sukurkite "YouTube" kanalą savo verslui ir "Įkelti mokinius"

" YouTube "yra geriausia interneto vaizdo rinkodaros svetainė, nes tai yra labiausiaipageidautina vaizdo įrašų prieglobos svetainė ir antra pagal dydį paieškos sistema. Sukūrę nemokamą "YouTube" paskyrą įkelkite vaizdo įrašuskurie moko jūsų auditoriją, kaip naudoti savo produktus. Taip pat galite sukurti už vaizdo įrašų siužetą, tai puikus būdas humanizuoti jūsųprekės ženklas.

# 4 Sukurkite vizualinį parodymą naudodami Instagram ir Pinterest

Vaizduojamasis turinys apibudino teksto tipo turinį ir naudojasi rinkodaros specialistaišios dvi socialinės platformos savo SEO kampanijai. Paimkite viliojančius paveikslėlius ar vaizdo įrašus apie savo produktus ar klientus, kurie perka jūsų parduotuvęir paskelbkite juos "Instagram" paskyroje arba "Pinterest" lentose. Jūsų pasekėjai bus linkę aplankyti jūsų parduotuvę, kad pamatytumėte teigiamą vibraciją .

# 5 Naudokite "Twitter", kad galėtumėte įtraukti savo klientus į realiu laiku

"Twitter" yra paprasta platforma, leidžianti jums patarti ir įsitrauktijūsų klientai realiuoju laiku. Naudodamiesi "Twitter", gausite atsiliepimų apie klientų nuomones, o tai paskatins pėsčiųjų eismą .

# 6 Optimizuokite savo socialinius profilius ir svetainę vietos SEO

Geriausias būdas parduoti savo plytų ir skiedinio parduotuvę yra optimizuotivietinis SEO, nes 97 proc. pirkėjų pradeda savo internetinę rinkodaros paiešką internete .

# 7 Padarykite, kad jūsų svetainė ir socialinės žiniasklaidos profilį būtų rodomi geo-jautrūs

Tai atliekama pridėjus vietos raktažodžius į jūsų svetainės turinį irsocialinės žiniasklaidos profiliai. Tai yra garantuotas būdas vertinti SERPs .

# 8 turi puikų klientų aptarnavimą

patenkintas klientas platins žodį žodžiu ir žodžiurašyti teigiamas internetines apžvalgas. Pagerinkite savo klientų aptarnavimą:

 • Leidžiant interneto paskyrimo nustatymą
 • Prisijungimas pokalbio lango
 • Naudodamiesi savo verslu vietine rinkodara

Kad jūsų klientai sugrįžtų ir pritrauktų naujų, jums reikės:

 • Mokėkite reklaminius skelbimus savo vietiniame laikraštyje
 • Siūlome specialias nuolaidas savo klientams
 • Įsitraukti į savo bendruomenę
 • Sukurkite iššokančią parduotuvę, kur galėsite patekti į tikslinius pirkėjus.
November 27, 2017