Back to Question Center
0

Kaip paleisti SEO mados industrijoje efektyviai: "Semalt" vadovas

1 answers:
Dokumentas

Prieš pradėdamas "SEO" rinkodarą visose pramonės šakose, rinkodaros mados įmonėje buvo tik mados šou, žurnalai ir katalogai, realybės TV mados programos. Nors šie tradiciniai rinkodaros metodai šiandien vis dar naudojami siekiant pasinaudoti rinkodaros galimybėmis, dauguma mados verslininkų dabar naudojasi įžvalgiais skaitmeninės rinkodaros metodais, kad galėtų tvirtai susitvarkyti su nuolat besikeičiančiomis vartotojų grupėmis. Tai yra reiškinys, kuris daro SEO mados industrijoje labai svarbus.

Michael Brown, "20" Semalt skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadovas, nurodo svarbiausius veiksnius, parodančius SEO svarbą mados industrijai - compra de dominio y hosting en panama.

Kiekvienas, kuris jau kelis mėnesius dirba mados ir drabužių pramonėje, supranta, kad pramonė yra transformuojama pagal technologijas. Na, tai yra įprasta visoms pramonės šakoms, tačiau šio pertvarkymo greitis kelia didesnį susirūpinimą.

Yra pramonės šakos, kurios, kaip atrodo, patiria technologinius sutrikimus dažniau nei kiti, todėl mada atsiranda kaip viena iš jų. Beveik visuose pasaulio kampeliuose klientai gali pirkti mados daiktus internetu naudodamiesi savo kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais. Interneto vartotojams daugėja entuziazmo, susijusio su internetinių prekių pirkimu. Socialinė žiniasklaida yra didžiausia šios tendencijos priežastis ir kiekvieną dieną ji dar labiau skatina elektroninę prekybą.

SEO dominavimo poveikis rinkodarai

Dėl siaubingai augančios elektroninės komercijos pramonės, mados pramonės įmonių savininkai neturi daug pasirinkimo, bet išmokti pasinaudoti elektronine prekyba. Tai vienintelis būdas išgyventi stiprią konkurenciją rinkoje.

SEO rūpinasi vienu iš pagrindinių rūpesčių, kuriuos turi spręsti mados žaidėjai - matomumą internete. SEO idėja internete matomumo yra gana paprasta suprasti. Tipiškas moterų prekių vartotojas daug laiko praleidžia internete. Rinkos tyrimų titanų tyrimai parodė, kad žmonės praleidžia daugiau nei 4 valandas internete. Ir akivaizdu, kad kai jie nėra prisijungę internete, jie galvoja apie tą įdomų dalyką, kurį jie matė internete.

Tai reiškia, kad prarasite tiek daug, kiek mados verslo savininko, jei nesate nuolat randami internete.

Kitas svarbus SEO aspektas, kurį kiekvienas mados žaidėjas turi suvokti šiandien, yra vis dažnesnis naudojimasis mobiliaisiais įrenginiais naršant "World Wide Web". Jūs turite įsitikinti, kad jūsų klientai gali patogiai pasiekti jūsų svetainę naudodamiesi savo mobiliaisiais įrenginiais, kitaip jie pereis prie jūsų konkurentų svetainės per sekundę.

Veiksmai efektyviam SEO jūsų madingų versle

Štai keletas pagrindinių SEO pagrindų, dėl kurių jūsų internetinė rinkodara bus efektyvesnė:

  • Turėkite mobiliąsias svetaines, kad užtikrintumėte, jog klientai mobiliuosiuose įrenginiuose lengvai matytų jūsų turinį.
  • Į svetainę dažnai pridėkite aukštos kokybės, vertingą turinį. Atkreipkite dėmesį, kad frazė "content is king" pasikeitė į "value is king". Šiandienos vartotojas pageidauja informacijos, kuri laiku atitiktų jo / jos konkrečius pirkimo poreikius. Tai paprasčiausias vertingo turinio prasmė.
  • Pateikite savo mados verslą puikiai visur, kur jūsų klientai reguliariai aplanko. Visų pirma išplėskite savo SEO pastangas socialinės žiniasklaidos. Leiskite savo produktus ir sau bendrauti su klientais per socialinės žiniasklaidos pranešimus, vaizdo įrašus, maišos žymes ir tt Socialinės žiniasklaidos priemonės gali padėti palaikyti ryšį su savo klientais daugiau nei jūsų svetainė.
  • Nepamirškite visada klasikinių SEO metodų, tokių kaip URL formatavimas, turinio pavadinimai, meta aprašymai ir raktinių žodžių turinys. Kitaip tariant, visada įsitikinkite, kad paieškos sistemų reitingų formos neapsaugo jūsų. Visada savo svetainę nustatykite į aukščiausią poziciją paieškos rezultatų puslapiuose.

Kadangi mados pramonė kiekvieną aušrą greičiau skaitmenizuos skaitmeniniu būdu, svarbu išlaikyti "SEO" savo minčių viršuje, jei esate mados verslo savininkas. Naudodamiesi nepriekaištingu SEO, galite būti tikri, kad turėsite konkurencinį pranašumą prieš savo konkurentus dėl matomumo internete. SEO teikia didelę investicijų grąžą, ypač greitai besikeičiančioms pramonės šakoms, tokioms kaip mados ir drabužių.

November 27, 2017