Back to Question Center
0

Kaip išsaugoti SEO reitingą, kai redaguojate svetainę - Semalt ekspertų susirūpinimas

1 answers:

Perprojektuojant svetainę ir bandant išlaikyti savo SEO reitingą, tai yrareikalauja kruopštaus planavimo, aukštos kvalifikacijos kūrėjo ir daug kantrybės. Prastas darbas leidžia jums prarasti dabartinius klientus, potencialąklientai, taip pat svarbūs svetainės duomenys.

Yra 9 patarimai, kuriuos pateikė Max Bell, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos, kurios padės išlaikyti savo SEO reitingą, kai redaguojama svetainė .

Patarimas # 1 Pertvarkymas atskirame domene

Darbas tiesioginiame tinklalapyje gali būti pražūtingas tiek jums, tiek jūsų klientams.Nuorodos gali neveikti taip, kaip turėtų, todėl suklaidinti klientai. Geriausias būdas tai spręsti - sukurti kitą domenąsavo naujajai svetainei ir dirbk su ja, kol būsite pasirengę eiti gyvai ir tada apsikeitimo su originalu - removable privacy screen. Tai yra pageidaujamas būdas dirbtinaujoje svetainėje. Yra ir kiti, kurie tiki, kad paprasčiausiai išjungia esamą svetainę ir tiesiogiai keičia pokyčius. Vykstašis maršrutas nėra idealus, nes nėra pasakyta, kiek laiko jūsų svetainė turės būti mažinama, paliekant savo klientus šaltai.

Patarimas # 2 Išlaikyti tinklalapio struktūras susipažinti

Dramatiniai svetainės pakeitimai gali būti ne geriausias jūsų pasirinkimas. Supratimasyra geras dalykas. Žmonės mėgsta tai, ką jie žino. Jie pasitiki tuo, ką jie susipažinę. Būkite atsargūs, kad išsaugotumėte senosios svetainės elementus, kaipertvarkyti savo naują. Prieš pradėdami dirbti, nuskaitykite savo senąją svetainę naudodamiesi skaitytuvu, tada naudokite ją nuskaityti į naują svetainęidėja, kaip palyginti dviejų vietovių struktūras.

Patarimas # 3 Atsarginė senųjų svetainių duomenų kopija

Jūsų originalūs svetainės duomenys yra labai svarbūs, todėl tai yra pagrindinė priemonė, kad anksčiaujūs pradedate dirbti, nes kai tik jūs jį praradote, bus sunku, jei net neįmanoma jį nuskaityti. Jums reikės laikyti skirtukusturėję puslapių ir kurkite 301 peradresavimus, kad paieškos sistemos galėtų pakartotinai kalibruoti ir siųsti žmones į jūsų naują svetainę. Trūksta šio žingsnioyra vienas patikimas būdas sugadinti jūsų reitingą. Jei norite gauti informacijos, laikykite savo svetainės schemos kopiją tekstiniame faile.

Patarimas # 4 Priimkite laikiną URL pertvarkytos svetainės

Iš naujo sukurtos svetainės turėsite sukurti laikiną URL iš kurtu gali dirbti iš. Nukopijuokite seną svetainę į šį URL. Reikia atlikti visus reikiamus pakeitimus šioje svetainėje. Šis URL turinegali būti indeksuojami, nes paieškos varikliai nėra skirti išieškoti SERPs. Kai viskas bus paruošta naujojoje svetainėje, pakeiskitedomenai ir eik gyvai..

Patarimas # 5 Nepamirškite 301 peradresavimų

Šie nukreipimai sutaupys jums ir jūsų klientams daugybę galvos skausmų.Jie taip pat nurodo paieškos sistemoms, kur siųsti jūsų ekraną ir kaip jus vertinti. Jie padeda įsitikinti, kad viskas veikiakaip turėtų, ir kad nuorodos veikia tinkamai. Galbūt turėsite sukurti 301 peradresavimus kiekvienam jūsų puslapiui, ypač puslapiuosesvarbios Atgalinės nuorodos.

Patarimas # 6 Įtraukite 404 puslapius

Niekas nėra taip varginantis, kad klientas negalėtų pasiekti puslapiosu reikalinga informacija. 404 puslapis su tinkamu pranešimu gali nurodyti juos teisinga kryptimi. Jūs netgi galiteįtraukti juos į paieškos laukelį. Naudojant 404 puslapius, paieškos sistemos taip pat gali tinkamai indeksuoti jūsų naują svetainę ir informaciją.

Patarimas # 7 Nepamirškite Atgalinės nuorodos

Grįžtamąją nuorodą sunku sukurti ir užmegzti santykiussu kitais gerbiamais svetainių savininkais. Jie nėra kažkas, ko nori lengvai pamiršti arba lengva pamiršti. Jums reikės surinkti visusGalite susieti statistiką su jūsų sukurtomis atgalinėmis nuorodomis ir rasti būdą įtraukti juos į naują svetainę. Geriausias būdas tai padaryti yrasuteikti kitiems svetainių savininkams jūsų naują nuorodą ir paprašyti jų pakeisti pirmąją. Jei tai neįmanoma, turėsite sukurti 301peradresavimai kiekvienam puslapiui su atgaline nuoroda.

Patarimas # 8 pakartotinai patikrinkite savo darbą

Niekas kada nors sakė, kad svetainės redagavimas buvo lengvas, o tai tiesiog tai įrodo! Poviskas sakoma ir padaryta, jums reikės įsitikinti, kad viskas yra optimizuota. Nuotraukos turi būti sumažintos ir paženklintos geriausiu būdugalimas. Robots.txt turi būti tinkamai nustatytas, o paieškos variklių skaitytuvai negalės jūsų naujos svetainės skaityti. Ieškokite neveikiančių nuorodųir juos pataisyti. Patvirtinkite savo naują svetainę užsiregistruodami "Google" žiniatinklio valdytojui. Atsisiųskite, nes "Google" leis jums pamatyti, ar jūsų nauja svetainė gali būtiprieinama tinkamai. Nepamirškite dar kartą nusiųsti savo naują svetainę "Google" per "Pateikti į indeksą".

Patarimas # 9 Stebėkite progresą, kai einate gyvai

Darbas nebaigtas po to, kai naujoji svetainė bus rodoma. Jūs vis tiek turite išlaikytiakis į "prieš redagavimą" ir "po pakeitimo" atmetimo rodiklius. Šie statistiniai duomenys jums parodys, kaip žmonės reaguoja į naująsvetainė Didelis atmetimo rodiklis rodo, kad naujoje svetainėje žmonės nėra visiškai patenkinti. Bet kokiu atveju, jūs turite jį rastiir pakeisti.

Išvada

Naujos svetainės stebėjimo laikotarpis yra 180 dienų. Peršį kartą neturėtumėte atsisakyti savo senojo domeno vardo. Jums reikia jį išlaikyti, taip pat 301 peradresavimus, kurie siunčia žmonesį savo naują svetainę. Keisti niekada nėra lengva, tačiau jei atliksite šiuos veiksmus, jūsų galimybės įsilieti į bėdas bus gerokai sumažintos.

November 27, 2017