Back to Question Center
0

Kaip internetas padeda susivienyti katalikų bendruomenę: "Semalt" istorijos

1 answers:

Internetu vis daugiau ir daugiau aspektųiš mūsų kasdienio gyvenimo: apsipirkimo, darbo, laisvalaikio, mokymosi ir tt, galima manyti, kad skaitmeninė eros nebuvo kaltės malonėsbendruomenės. Tačiau tiesa yra visiškai priešinga .

Nors daugelis religinių lyderių nerimaujaapie bendruomenės supratimą apie interneto populiarumą, seserį Catherine Wybourne, @Digitalnun "Twitter"Oksfordšyro Šventosios Trejybės vienuolyne tarnauja kaip pirmtakas, užtikrina, kad interneto erdvė leidžia žmonėms, ieškantiems amžinųjų atsakymų, rastibendruomenę, kur juos greičiau mylės ir priims Viešpats.

Sesuo Catherine Wybourne teigia, kad tai svarbureliginiai lyderiai supranta žiniatinklio naujoves ir žino, kaip su jais dirbti. Tai suteikia daugiau skaidrumo sandoriuosetarp jų ir jų pulko, taip pat leidžia pasiekti katalikų iš visų pasaulio dalių .

Sunku paneigti interneto naudą ir galimybeskai reikia ieškoti patirties, daugiau sužinoti apie religinius įsitikinimus per svetaines, el. pašto korespondenciją, pokalbių kambarius ir socialinę žiniasklaidągrupes. Nors kritikų įspėjimas apie internetinių technologijų apgaulingumą vis dar yra, daugelis bendruomenių naudojasi geresnio suvokimo galimybesu tikėjimu susijusių klausimų

Semalt ,Europos skaitmeninės rinkodaros agentūra sutinka, kad vis daugiau svetainių, skirtų katalikų bendruomenėms ir skleisti Dievo žodį, pasirodys internete.

Vienas tikslas, daug būdų

Interneto rinkodaros agentūros pareiga yra atkreipti dėmesį į bet kokįinterneto projektus ir juos pripažinti jų tikslinė auditorija. Taip pat yra pagalba katalikiškiems interneto šaltiniams pasiekti katalikus internetetapti "Semalt" pareigų dalimi .

Semalt sutinka su paskutiniuoju docento atliktu tyrimuTeksaso A & M universiteto Heidi A.Campbell, kuriame ji teigė, kad Katalikų Bažnyčia šiuo metu yra viena iš labiausiai užsiimančių žiniatinkliuerdvės. Yra svetainių, socialinės žiniasklaidos grupių, "YouTube" kanalų, tinklaraščių ir kitų tipų internetinės žiniasklaidos, kurios veikia ir palaikomoskatalikų vartotojai.

Semalto teigimu, jie atlieka įvairias katalikų užduotisklientai, norintys susipažinti su kitais bendruomenės nariais arba pasidalinti savo istorijomis. Nuo pastatyto tinkamos ir informatyvios svetainėsinterneto naršymas katalikai kurti trumpus įvadinius vaizdo įrašus ,kompanijos komanda padėjo daugybei katalikų bendruomenių prisijungti prie interneto ir tapti matoma būsimoms naujoms narėms, kurioms reikia pagalbos ir patarimų .

Semaltas pastebėjo, kad daugybė katalikų bendruomenių ieškojo vieni kitų internetepatirties mainams, labdaros renginiams organizuoti, dalintis palaiminimais katalikų atostogų metu ir gerinant jų bendrus santykius. Tokiu būduinterneto sąveika leidžia pamiršti "sienas", kurios būdavo ten, kai pasaulis nebuvo pristatytas į internetą .

Katalikų žiniatinklio bendruomenės interneto svetainėje yra daug"World Wide Web" teikiamos galimybės suartinti žmones, susivienyti žmones, išplėsti meilę ir supratimą tikintiesiems,kuriems jų reikia. Tokiu atveju pokytis internete tyrimas yra teigiamas. Bendravimas internete žmones vienodomis sąlygomis sudaro tarp kiekvienokita, leidžia jiems tapti klausytojais ir pradėti dialogą, kuris formuoja bendruomenę .

Tačiau svarbu prisiminti pagrindinį rūpesčių tų, kurie priešinasi katalikamsbendruomenes, naudojančias internetą, ir pripažįsta, kad internetas jokiu būdu negali pakeisti asmeninės sąveikos bendruomenėje. Pro-internetiniai katalikainiekada nepavyks patvirtinti: internetas yra būdas sustiprinti tikėjimą, o ne jį pakeisti, ir tikrai malonu žinoti, kad internete yra daugįmonės, pasirengusios jiems remti savo iniciatyva Source .

November 27, 2017