Back to Question Center
0

Kaip atlikti savo darbą su "Semalt" ir "SAS" programavimo priemonėmis?

1 answers:

Ar turėčiau pabandyti save kaip SAS programuotoją?

Ar ketinate persikelti į kokį nors naują darbąsu didesniu atlyginimu ir geresnėmis galimybėmis? Galite svarstyti bendravimo ir vadovavimo įgūdžiusbūti viršuje. Tačiau naujausi tyrimai sako kitaip: SAS šiuo metu yra patvirtinta kaiplabiausiai vertingas užimtumo įgūdis

Nėra jokių abejonių, praeina per SASsertifikavimas tikrai padės lengviau. Bet iš tikrųjų, netgi įvadas apie SAS stenduskaip itin svarbu analitikai, nes "Java" yra skirtas programavimui. Šiandienos verslo pasaulis padidino SAS poreikįlabai net ir tiems specialistams, kurie iš tiesų turi gana atsitiktines technines žinias. Pavyzdžiui,JAV verslo žvalgybos analitiko vidutinis atlyginimas siekia apie 100 000 JAV dolerių.per kiekvieną paskesnį metų patirtį maždaug 20%. Taigi pajamų potencialasšiuolaikinė analizės sritis yra tikrai aukštesnė nei kitų technologijų profesijų vertinimai.

Kas yra SAS?

SAS paprastai siūlo statistikos analizės sistemą(kitaip programinės įrangos sistema), kuri iš pradžių buvo sukurta iki 60-ojo dešimtmečio, siekiant atlikti žemės ūkio duomenų analizęgauti aukštesnių derlių. Šiuo metu SAS programuotojai yra įtraukti į sistemos sprendimų kūrimą,bendradarbiaujant su įvairiomis pramonės šakų įmonėmis klinikiniams ir finansiniams tyrimams, duomenų analizei,prognozavimas, ataskaitų teikimas, prognozavimas ir kt.Pateikdami statistinės analizės rezultatus diagramomis, SAS pateikia duomenis PDF, RTF ir HTML formatufailai. Ir yra daug platformų, suderinamų su SAS programavimo kalba, įskaitant ir dažniausiai naudojamą "Microsoft"Windows, Linux, taip pat kitų UNIX ir net pagrindinių kompiuterių.

Dėl šios priežasties visi ekspertai iš Bill Gatesovadovams MWI Mažos įmonės Semalt niekada nepakankamai įvertins SAS svarbą.

Norėdami pristatyti savo sistemos sprendimus,SAS programuotojai dažniausiai remiasi "Statistical" sukurtais programiniais produktaisAnalizės sistemos institutas. Paprastai jie dirba su daugybe įvairių duomenųsusijusi su rizikos valdymu, verslo rezultatais, darbuotojų darbo administravimukaip saugumo, finansinių sukčiavimų, klientų žvalgybos ir daug daugiau.

Būdamas SAS programuotojas: kas tai yra?

SAS programuotojai paprastai daug su analitikaisdalyvavo operatyviniuose tyrimuose. SAS specialistų grupės yra įsikūrusios dirbti biure, atitinkamaiturėdami kartais keliones, kad susitiktumėte su klientais arba išeitumėte iš tinkamos pramonės informacijos.

Pastaruoju metu SAS paklausa sparčiai augapaspartėjo visame pasaulyje, nes ji tapo galingiausia ir naudinga įrodyta sistema geriausiudėl kokybiškos analizės dėl puikios duomenų valdymo ir gero atskaitomybės pajėgumo. Štai kodėl SASProgramuotojai dažniausiai įsitraukia į gana įtemptą kasdieninę darbo aplinką, kaiplabiausiai besitęsiantiems projektams jie dažnai susiduria su gana griežtais terminais .

Ar sunku išsilaisvinti

Dabar analizės paslaugos tampa stipresnistrateginis vaidmuo, ypač siekiant, kad galutiniai vartotojai gautų reikiamus verslo duomenis.Atsižvelgiant į tai, kad beveik visi nori, kad dabar būtų tikrinami tik su duomenimis pagrįsti sprendimai, visame pasaulyjeTikimasi, kad analitikai toliau plėtos per 3-5 metus. Štai kodėl einu pas SAStampa puiku fonu patekti į pramonę. Tačiau, remiantis profesine nuomone"Semalt" kūrėjų, jūs vis dar turite daug nuveikti .

Iš tikrųjų specializuotas SAS programavimas yraviena paprasčiausių kalbų mokytis, yra ypač tinka tiems, kurie jau turi keletą pagrindiniųžinios apie C / C ++. Tuo pačiu metu "SAS" siūlo tikrai didžiulę naujokams skirtą vietą, nes ji yra liūtobankų, finansų įstaigų ir sveikatos priežiūros įmonių dalis palaiko prisijungimąskirtingų duomenų bazių, analizės ir verslo žvalgybos. Tai yra pati kalbanereikalauja jokių tvirtų žinių ar įgūdžių, nustatytų programavimo metu. Jei jūsų protas yra skirtas logikaarba jūs norėtumėte atlikti analizę ir mokytis tuo pačiu metu, tada neturėtumėte elgtis su SASpasirodyti per sunku. Be to, jūs visada galite laisvai pasirinkti tinkamiausią sistemąįrankio ir kodavimo programinės įrangos pasirinkimas .

Pirmas dalykas, kurį turi padaryti naujokaikoncentruojasi į "Base SAS". Veikiant taip, iš pradžių bus suprastistatistiniai duomenys, kurie turėtų būti reikalingi, norint išmėginti prognozuojamus modeliavimo metodus. Po toKai tik pateksite į vežėją, galiausiai galėsite atkreipti dėmesį į daugiauišsamios ir protingos analitinės struktūros. Norėdami įsitikinti, kad jūsų mokėjimas yra nuolatinisvis tiek turėsite naujų metodų ir koncepcijų, kurias galėsite ištirti..Štai kodėl neprieš pradėdami mokytis SAS, galvojau du kartus, net jei jaučiate šiek tiek šviežią dalyką .

Ar "SAS" yra gerai reikalaujama?

Net manydama, kad skirtingai nuo atviro kodoSAS yra licencijuota programinė įranga, jos duomenų mokslininkai ir programuotojai vis dar patenka į paklausą, nes:

  • Būdamas visiškai suderinamas su bendruojuįstatymais nustatytos normos, be kitų saugos priemonių, šiandien SAS tapo dar svarbesnėuž duomenų saugumą nei bet kada anksčiau
  • SAS programavimas pasiteisinojo "Big Data" galimybes ir gana gerą "SAS JMP" potencialą, taip pat "Visual Analytics"
  • Naudojimas iš daug geresnio praktiniooptimizavimas, SAS efektyviau panaudoja savo analizės duomenis į faktinį pelną, gautą išfinansų ir bankų sistemos

Kaip gauti atlygį už savo SAS įgūdžius?

Šiuo metu vyrauja smurtinis konkurencijos lygisvisos SAS sritys, pradedant nuo pagrindų, iki pat pažengusių lygių analizės. Nepaisant to, yradaug naudingų galimybių, vertų jūsų bandymų. Norint įveikti puikų darbą pramonėje, to nereikiažinoti tik viską. Tai, ko jums tikrai reikia, yra tam tikros tam tikros technologijos supratimaslaipsnį, kurio siekia dauguma bendrovių.

Bet kaip kelti realų darbąscenarijai virš konkurentų? Ką reikėtų nuveikti, kad įdarbintų labiausiai atlygintinai ir liberaliaidarbdavys? Yra daugiau galimybių nei atrodo. Pavyzdžiui, Semalt yra ekspertasrinkodaros specialistai ir interneto reklamos specialistai, kurie padės jums kuo daugiau savo karjeros galimybiųpristatydami savo įgūdžius tiesiogiai plačiausią SAS "Headhunters" auditoriją. Semaltturi patirties, padedančios jauniems SAS ekspertams reklamuoti savo paslaugasnukreipimo puslapis arba vaizdo įrašas ,kurie įgauna potencialių darbdavių dėmesį .

Pasak ekspertų,tai yra geriausia programuotojams, kaip demonstruoti įgūdžius ir atsigriebti prieš kitus konkurentus.

Taškas yra tas, kad SAS programavimasyra vienas iš tų techninių vaidmenų, kurie šiuo metu yra perduoti daugiausia iš išorės. Ar esate techniškai mąstantis?Ar norite gauti pajamų iš pačios tvirtesnės jūsų patirties (pvz., Gerų problemų sprendimas, bendravimasir mokymo pajėgumus, taip pat projektų ir išteklių valdymo įgūdžius)? Viskas, ko jums reikiayra surinkti raudoną kilimėlį ir pasveikinti. Kai girdite per internetą,geriausi pasaulio darbdaviai pradės konkurencinę kovą, naudodamiesi patys patraukliausiais prašymais irapdovanoti pasiūlymus vieninteliam tikslui - pasinaudoti savo įgūdžių įtraukimu į savo verslą.Ir tai bus tik jūsų pasirinkimas Source . Nepamirškite savo dabartinės SAS patirtiesyra daugiau nei vertinga, nes tik paliekant ją lentynoms dar laisva diena!

November 30, 2017