Back to Question Center
0

Kaip atkurti svetainę po "Google" nuobaudų

1 answers:

Kokia yra pirmoji "Google" nuobaudų taisyklė? Niekada neleiskite savo svetainei pasiektivienas. Tačiau bausmės įvyksta, o tada reitingai ir eismo kritimas. Labai dažnai tai viskas vyksta be pastebimo, kol pasireiškia per vėlai. Bet kuriuo atveju šios problemospalikti verslo savininkų nuniokotus.

Pirmas dalykas, kuris ateina į svetainės savininko protą: "Tai yra pabaiga". Pataikyti apačioje"Google" paieškos rezultatų reiškia, kad reikia iš naujo pradėti viską, kas užtruks daugiau laiko ir pinigų, nei vidutiniškai žiniatinklio valdytojas gali sau leisti. Paprastai jie nėra neteisingi.Išieškojimas iš "Google" nuobaudų yra ilgas procesas, nes jūs turite padidinti savo reitingą ir pakartoti ilgą kelią į TOP paieškos rezultatus. Nėra galimybės apeitišis etapas: ne, jei norite gauti kitą "Google" bausmę pabaigoje.

Nors galima susigrąžinti baudas, Semalt ,Europos SEO agentūra įspėja kiekvieną naudotoją, kad nėra jokios galutinės strategijos ar nugalėtojo apgaulės, dėl ko greita padėtis svetainėse vėl pasikeis. Kiekvienu atvejuturite kurti individualią strategiją, nukreiptą į silpnų ir klaidingų pusių pašalinimą, dėl kurių svetainė sugriuvo, ir gerinti savo stipriausius aspektustraukite interneto šaltinį iš paieškos rezultatų apačios.

"Semalt SEO" ekspertų, dirbančių su svetainių savininkais, patirtomis sankcijos, patirtis dažniausiai sukasižmonės, kurie nukentėjo nuo monstrų, juodo skrybėlių SEO agentūrų, su kuriomis jie dirbo prieš pereinant prie Semalt. Toks svetainių savininkai išlikovisiškai nežinodama "Black Hat SEO" praktikų padarytos žalos, kol reitingai pradėjo mažėti ir sugadinti visą numatytą pažangą, kuri buvo pasiektadėl Semalt pastangų.

Nepaisant situacijos, atrodo, tikrai varginantis, ekspertai pasitikikad yra kelias atgal..Ilgas, sudėtingas, bet realus kelias atgal

Gaukite prie problemos šaknies

Jei oficialus pranešimas "Google" nepaaiškina daug, patikrinkite "Google" žiniatinklio valdytojo gairės daugiau sužinoti apie tai, kodėl "Google" jus uždraustas. Jei negavote jokių pranešimų, eikite į "Google" algoritmų pakeitimų istorija ,ir pamatysite, ar algoritmo pakeitimai buvo taikomi tuo metu, kai pradėjote susidurti su reitingų praradimu: tai yra viena iš dažniausiųeismo ir reitingavimo priežastis sumažėjo .

"Semalt" asmeninis pasiūlymas yra patikrinti atgalinius saitus, kurie įveda jūsų svetainę, kai tik vartojama prastakokybiškos atgalinės nuorodos yra dažniausiai pažeidžiamos "Google" gairės, ir daugelis svetainių savininkų dažnai tai visiškai pamiršo .

Pašalinkite žemos kokybės Atgalinės nuorodos

Pingvinų algoritmas yra tas, kuris aptinka blogus atgalinius ryšius ir nubausti svetaines,kuri jas platina. Galite prisijungti prie savo Atgalinės nuorodos "Google" žiniatinklio valdytojo įrankiai .Trasa jiems yra per Paieškos eismas → Nuorodos į jūsų svetainę → Kas perduoda daugiausia → Atsisiųskite naujausias nuorodas . Iš ten galėsitepamatyti visas nuorodas, kurios nurodo jūsų interneto šaltinį. Iš čia prasideda monotoniškas svetainių tikrinimo procedūra. Štai kodėl daugelis vartotojų noripalikite šią užduotį profesionaliems SEO ekspertams arba naudokite Atgalinių nuorodų sekimo įrankius, kurie pateikia daugiau duomenų apie kiekvieną nuorodą
.Pripučiama susietų sulčių dalis paprastai susideda iš:

 • "Google" uždrausti interneto šaltiniai;
 • Svetainės, nesusijusios su jūsų svetainės nišą;
 • "Spammy" svetainės;
 • Sklypai su brandžiu arba grafiniu turiniu;
 • Vartai
 • Svetainė, kurioje naudojami maskavimo būdai;
 • Tinklalapiai su pasikartojančiu turiniu.

Atlikę analizę ir nustatydami trūkumus, turėtumėte nedelsdamipakeisite blogus atgalinius ryšius su aukštos kokybės "backlinks" iš valdžios žiniatinklio šaltinių, priklausančių atitinkamai niša. Tai geriau padaryti su pagalbaiš profesionalių nuorodų kūrimo eksperto. Tačiau prieš pradėdami pakeisti procedūrą, svarbu atsikratyti juodųjų avių.Tai, kaip jūs tai darote.

Parašykite el. Laišką webmasteriui

Paprastai bet kuris žiniatinklio valdytojas turi kontaktinius duomenis, esančius "Susisiekite su mumis" arba "Apie mus", taigi siunčiant juos mandagiaiEl. paštas, kuriame prašoma pašalinti jų nuorodas ir tiksliai parodyti, kuriame puslapyje yra nuoroda, nebus problema. Tačiau įsitikinkite, kad neatsiųskite kelisprašo kaip a) jei žiniatinklio valdytojas neatsako į pirmąjį, visi kiti bus netinkami; b) jis nukels jus tiesiai į šlamšto filtrą .

Jei jūsų įmonės svetainė paveikta, naudokite savo įmonės el. Pašto adresą, o ne@ gmail.com, kad jūsų prašymas būtų didesnis. Norėdami atsikratyti monotonijos patikrinti savo pajamų laukus, naudokite el. Pašto stebėjimo įrankius ir "Google" papildiniai organizuoti savo darbą el. pašto užklausomis ir sutaupyti laiko. Kuo aiškiau matysite, kiek žiniatinklio valdytojų atidaro jūsų el. Laiškus ir kiek jų nekuo greičiau galėsite tęsti "Disavow" ataskaitas .

Atkreipkite dėmesį, jei žiniatinklio valdytojas nepašalina nuorodų arba siūlo tai atlikti mokėjimui, ignoruokitejuos paleisti ir pradėti atsisakyti .

atmesti blogus domenus

Naudodamiesi savo grįžtamojo ryšio stebėjimo priemone rinkti atgalines nuorodas į "Disavow" ataskaitą. Įrankiai kaip Monitorių Atgalinės nuorodos leisti pridėti žymes susieti ir sisteminti juos į vieną, vieną kategoriją. Įrankis taip pat leidžia eksportuoti visus pažymėtus atgalinius ryšius į ataskaitą, kurią galima įkelti į Disavow Links Tools .

Tada spustelėkite Disavow Links .

Atminkite: "Disavow Links" įrankis yra jūsų paskutinė išeitis. Naudokite jį tik tada, kai išnaudosite visus kituspriemonės ir neturi kito būdo atsikratyti prastos kokybės Atgalinės nuorodos. Be to, šis įrankis nesuteikia greitų rezultatų: indekso pakeitimai reikalauja laiko, irpo to, bot taip pat turėtų patvirtinti šiuos pakeitimus.

pasikartojantis turinys

Tai yra dar viena priežastis, dėl kurios draudžiama "Google", ir rezultatas dirbant su prastos kokybės SEO agentūromis, kuriostiesiog nukopijuokite turinį iš kitų svetainių, manydami, kad jų klientai niekada netrukdys atlikti tyrimų ar tikrinti turinio unikalumą. Inšiuo atveju jūsų rašytojai turi parašyti 100% originalų turinį, kad būtų pakeista netinkama svetainės aprašymų, straipsnių ir įrašų neteisinga kopija ir įklija, kad būtų grąžinta "Google"geros malonės ir atnaujinti reitingą augimas.

Raktažodžiai overload

Išvalyti pernelyg daug raktinių žodžių iš svetainės turinio, meta žymeles, vaizdo ALT atributus,antraštės, net svetainės ir puslapių URL yra kruopštus uždavinys, po kurio atliekama dar viena kruopšta užduotis - įterpti teisingą raktinių frazių santykį į tekstą.Daugeliu atvejų Semalt turėjo sukurti visiškai naują semantinę branduolį, kad svetainė pradėtų naują..Kartais kai kuriuos raktinius žodžius galima išgelbėti iš senosios semantinėsbranduolys (suteikiamas ten yra), tačiau daugiausia viskas turi eiti .

Kitos priemonės

Pagrindinių "Google" nuobaudų priežasčių šalinimas niekada nepakanka visiškam išieškojimui. Tai labai svarbudezinfekavimo stadija, po kurios turi būti atliktas nuodugnių optimizavimo darbų vietoje ir už jos ribų etapas:

 • Nuoroda pastatas. Net tada, kai nėra blogų Atgalinės nuorodos, svetainė vis dar silpnėjapagal praleistus reitingus, todėl jai reikia visokeriopos senatvės valdžios šaltinių.
 • SMM. Socialinės žiniasklaidos veikla užtikrina tvirtą svetainės lankomumo ir patikimumo reitingą,ir tai yra kažkas bausmė labai reikalinga. Gerai išvystyta "Twitter", "Instagram" ar "Facebook" kampanija padės pakelti svetainę ir pateikti jąištikimi lankytojai.
 • Visiškas senosios svetainės atkūrimas . Jūs turite tai padaryti, visiškai pašalinti techninesproblemos ir klaidos, padarytos juodo skrybėlių SEO "specialistai". Kartais žala yra pernelyg didelė, todėl svetainės atkūrimas tampa saugiausiu pasirinkimu, kuris užtikrinajokių klaidų ar problemų nebus.
 • Interneto rinkodaros kampanijos. Kai "Google" mano, kad jūsų svetainė nėra patikima, jūsų tiesioginispareiga yra grąžinti šį pasitikėjimą. Jums reikia skleisti supratimą apie svetainę ir jos produktą.
 • Negauti jūsų vilčių. Visi šie žingsniai garantuoja, kad jūsų svetainė gausatgal formos. Tačiau jie negarantuoja, kad jie tai padarys greitai. Negalima tikėtis apčiuopiamų rezultatų per savaitę ar dvi: tu būsi nusivylęs.

Atsikratyti "Google" draudimo pasekmių truks mėnesius ir mėnesius sunkų darbą, atgalines nuorodas irnišą analizę, techninę priežiūrą ir palaikymą, kad galėtumėte išdidžiai pasakyti: "Mes padarėme tai!" .

Tačiau galų gale vis dar įmanoma Source . Be to, visi geri dalykai yra verti kova, ar ne?

November 27, 2017