Back to Question Center
0

Jūsų SEO optimizavimas turiniu: Idėjos iš Semalt

1 answers:

Vietinis SEO nebėra susijęs tik su jūsų svetainės optimizavimu. Tai taip pat apima palaikymąsveiki santykiai su jūsų internetine bendruomene ir turtinga internetinė veikla per jūsų svetainę ir socialinę žiniasklaidą. Socialinės žiniasklaidos priemonėstapti puikia sąveika su klientais.

2009 m. "Google" pradėjo dirbti integruojant socialinės žiniasklaidos duomenis savo natūralioje paieškojealgoritmas. Tai reiškia, kad jūsų svetainės ir socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip "Facebook", "Twitter" ir "Instagram", susiejimas padidins dalyvavimąir apsilankymai vietoje - aussie σαμπουαν. Dėl to jūsų svetainė bus aukštesnė.

Vietinėms įmonėms visa informacija, įskaitant darbo valandas, datą ir kainodarąturėtų būti atnaujinta. Klientų sėkmės vadovas Semalt ,Frank Abagnale pateikia idėjas, kurios padės pagerinti jūsų svetainę ir socialinės žiniasklaidos dalyvavimą, kad būtų pasiektas aukštesnis dalyvavimas ir reitingavimas

1. Pridėti dienoraštį į savo svetainę

Dienoraštis yra labai svarbus bet kurioje svetainėje. Pasinaudokite ja, kad paskelbtumėte naujausią informaciją apiesavo produktus ir paslaugas, savo klientus ir vietos bendruomenę. Kad tinklaraštis būtų interaktyvus, atsižvelgiant į šias idėjas.

pridėti nuotraukų ir pasakojimų klientams, kurie yra tvirti jūsų verslui

Paklauskite klientų apie jų patirtį ir rekomendacijas, kaip pagerinti savo paslaugas.Po to paskelbkite interviu ir nuotraukas savo tinklaraštyje. Gaukite leidimą prieš paskelbdami. Paskelbkite istoriją įvairiose socialinėse žiniasklaidos priemonėseplatformas ir pateikite nuorodą į jūsų tinklaraščio įrašą. Tai yra geras būdas įdarbinti savo klientus. Jie jaučiasi vertinami.

paskelbkite savo verslą įvairiomis dienomis

Periodiškai skelbkite nuotraukas ir apibūdinkite juos. Paskelbkite tas pačias nuotraukas savo socialiniamsžiniasklaidos platformos ir taip pat pateikia nuorodą į jūsų svetainę. Naudokite nuotraukas, kad atnaujintumėte "Google" mano verslo, "Yahoo" vietos ir "Bing" vietų nuotraukas.

Ypatingas produktas ar įrašas

Tai reguliariai padeda informuoti klientus apie jūsų paslaugas.

paskelbkite siaubą, susijusią su jūsų verslu

Tarkime, kad esate cheminis valymas, įrašykite apie labai nešvarią, nuplaunamą suknelę. Parašykistorija apie tai, kaip ši suknelė buvo nešvari ir pan. Verslas negali praleisti "siaubo istorijos". Suraskite jį ir paskelbkite apie tai savo tinklaraštyje irtada dalinkitės ja socialinės žiniasklaidos priemonėmis.

2. Susisiekite su įtakingais jūsų bendruomenės žmonėmis

Naudokite savo socialinės žiniasklaidos puslapius, kad galėtumėte susisiekti su žinomais žmonėmis, pvz., Įžymybėmis jūsų rajone.Bendraukite su jais, dalydamiesi savo pranešimais ir tt Šie vietiniai asmenys gali padėti parduoti jūsų produktą ir paslaugas. Kai jie atsakysprie jūsų komentaro ir tt, kai kurie žmonės galėjo jį pamatyti kaip patvirtinimą.

3. Padaryti virusinius pranešimus

Kai kuri nors socialinės žiniasklaidos priemonėse išprovokuoja virusą, daugelis žmonių jausis įdomūssavo versle ar bendrovei. Žmonės pradės ieškoti jūsų verslo, o paieškos varikliai ją identifikuos kaip rezultatą.

4. Susisiekite su savo interneto bendruomene

Naudokite vietinius įvykius, kad galėtumėte susisiekti su savo bendruomene. Skelbkite apie savo kaimynystėje vykstančius įvykiusapie socialinę žiniasklaidą ir tinklaraštį. Tikintyseji gali dalintis pranešimais, kurie daugeliui žmonių supranta jūsų verslą / įmonę. Taip pat galite pridėti vietinįįvykių kalendorius į jūsų svetainę. Įsitikinkite, kad jis yra reguliariai atnaujinamas.

Kad vietos SEO būtų sėkmingas, jį optimizuokite aukštesniam reitingui paieškos sistemose irtada sukurkite naują turinį savo tinklaraščiui ir socialinės žiniasklaidos pranešimams. Pritraukiant klientus į socialinę žiniasklaidą, jūsų svetainė padidina srautąir todėl aukštesnis reitingas paieškos sistemose.

November 27, 2017