Back to Question Center
0

Jūsų internetinis verslas vs. Nauji konkurentai - 3 puiki patarimai iš Semalt

1 answers:

internetinės parduotuvės atidarymas yra paprasta užduotis. Fizinės parduotuvės atidarymas gali būtisunkus iššūkis. Tai apima tokias procedūras kaip atsargų laikymas, užsakymas, prekių įsigijimas lentynose ir mokėjimas už mažmeninės prekybos vietą - arkema s120 9003. Tačiautai netinka elektroninei komercijai internete. Bet kuris asmuo, turintis paprastas pagrindines žinias, gali pradėti paleisti ir gauti tinkamas pajamas išdidžiulis interneto resursas.

Atsižvelgiant į šias žinias, akivaizdu, kad bet koks pradinis ar vidutinio dydžio verslaskad jau egzistuoja, gali susidurti su stipriomis naujųjų interneto naujovių konkurencijomis. Dauguma šių naujų konkurentų daug investuoja į SEO ir moka skelbimusįgyti rinkos dalį konkrečioje nišoje.

E-komercijos verslas, turintis ilgalaikę įmonę, gali konkuruoti su tokiomis įmonėmis,vadovaudamiesi patarimais, kuriuos teikia "Nik Saulius", vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt .

1. Naudokite kūrybinio marketingo metodus

.

Tradiciniai rinkodaros metodai apima reklaminę reklamą, PPC skelbimus ir netgi produktątalpinimas sėkmingose ​​parduotuvėse, tokiose kaip "Amazon" ir "eBay". Tačiau didelės įmonės naudoja kūrybinius metodus, tokius kaip mokamos referalų. Pavyzdžiui,bendrovė gali įsteigti koncertą, kuriame jie kviečia klientą dalyvauti. Šiame dalyvavime klientas gali paprašytidar viena nuolaida. Tokie nukreipimai skatina daugiau pardavimų nei mokami PPC skelbimai.

Turinio rinkodaros metodai, pvz., Mokymo vaizdo įrašai, skirti skatinti esamus klientus..Socialinės žiniasklaidos rinkodara ir el. Paštas įgalina bendrinti. Dalijimasis yra naudingas ir SEO, ir tiesioginiams klientams. Daugeliu atvejų žmonėsdalinkit turinį su žmonėmis, kurie tampa klientais iš karto.

2. Pateikite "Stellar" klientų aptarnavimą

.

Siūlomas aukščiausios kokybės klientų aptarnavimas nėra tiesiogiai skirtas naujiems konkurentams. Kaip mažmenininkasIlgai veikęs versle, tai yra sritis, kurioje įgyja patirties. Pavyzdžiui, klientams suteikiama galimybėišskirtinė klientų patirtis. Kai kuriose situacijose galite prašyti kliento panašią į socialinę žiniasklaidą arba net peržiūrėti "Google". Žvaigždutėklientai gali susipažinti su savo pasekėjais ir uždirbti jums naujų lankytojų.

3. Pateikite unikalių pasiūlymų.

Daugeliu atvejų klientai, kurie eina į naują konkurentą, yra jūsų seni klientai. SEOapima dalijimąsi paieškos apimtimi, o ne traukiant daugiau paieškos. Todėl jums reikia strategijos, kad sugrąžintumėte seną klientų bazę.Greita e-pašto rinkodara gali būti gera strategija. Galite pradėti nuo padėkos buvusiems klientams ir pasiūlyti sandorį už mažą kainą.Kai kuriais atvejais įtraukite nemokamą siūlomą prekę, kurią jie perka. Kai grąžinsite savo klientus, galite grįžti prie senesnių rinkodaros metodų.

Išvada

Daug verslininkų, kurie vykdo internetinį verslą, susiduria su stipriomis konkurencijomisiš naujovių. Žmonės, stengdamiesi rinkodaros internetu rinktis tonus SEO metodus, taip pat, kai atsiranda naujos konkurencijos naujasis konkurentas,srautas nukrito į jūsų svetainę. Šis reiškinys daro visą SEO procesą žlugdo kaip konkurentasužima rangą SERP rezultatuose, užimdamas dalį jūsų srauto. Tačiau įmonė gali grįžti įprastą, todėl gali konkuruotipablogėja. Atsižvelgdami į pirmiau pateiktus patarimus, galite grąžinti savo klientus ir atgauti savo aukščiausią poziciją.

November 27, 2017