Back to Question Center
0

6 Svarbi Semalt SEO patarimai Kiekvienas Smart Entrepreneur turėtų apimti

1 answers:
Ivanas Konovalovas, "Success Manager" "Semalt" skaitmeninė agentūra, dalijasi patirtimi, kaip sukurti veiksmingąSEO praktika jūsų kompanijoje.

Kai kurie iš geriausių ir sėkmingiausių Fortune 500 kompanijų šiandieninėje pasaulyje turi vieną svarbų dalyką: dauguma jųturėti aukštą reitingą tinklalapyje, o tai reiškia, kad oficiali svetainė pasirodė pirmaisiais paieškos sistemų sukurtais rezultataisiš žiniatinklio paieškos, ypač kai vieta yra įtraukta į paieškos frazes. Tačiau šios svetainės ne tik ten patekostebuklingai. Buvo naudojami kai kurie aukšto lygio ekspertai, atliktos procedūros ir atlikta analizė. Tai yra apibendrintas aprašymasapie tai, ką mes darome Semaltėje.

Pagal savo apibrėžimą, paieškos sistemos optimizavimas, kuris taip pat vadinamas paieškos rinkodara ar SEO, yra procesasdidinti arba pagerinti svetainės matomumą internete. Tai apima raktinių žodžių tyrimus, optimizuojant turinį su atitinkamais raktiniais žodžiais,ir jo strateginis naudojimas svetainėje, kad jis pritrauktų daugiau sąveikos, investicijų grąžos ir lojalumo iš jūsų tikslinės rinkos ar ketinimųauditorija. Socialinės svetainės taip pat labai svarbios, kai kalbama apie SEO. Štai keletas svarbių SEO patarimųRekomenduojamas Ivanas Konovalovas, kurį turėtumėte žinoti kaip protingą verslininką.

1. Pasirinkite raktažodžius dešinėje

Visiems, kuriems bent jau yra raktas apie tai, kas yra SEO, apskritai beveik akivaizdu, kad raktažodžiai yra labai svarbūs. Jie yrakampanijų, skambinančiųjų kampanijas, ypač tinkamai įtraukti į turinį. Tiesą sakant, paieškos generuojapaieškos rezultatai, pagrįsti žodžiais, kuriuos interneto vartotojas įvedė, ieškodamas informacijos žiniatinklyje. Gaukitejūsų raktiniai žodžiai teisė apima santykinius raktinius žodžius ar jų sinonimus, kuriuos jūsų tikslinė rinka įvyks paieškos metuuž paslaugą ar produktą, kurį siūlo jūsų verslas..Čia gali būti reikalingas tam tikras kūrybiškumas, net jei yra profesionalus SEO agentūragali padėti suformuluoti raktinių žodžių strategiją, kuri perveiks jūsų konkurenciją rinkoje.

2. Naudokite viliojančius vaizdus ir vaizdo įrašus į SEO

Tyrimai rodo, kad vaizdo įrašai ir vaizdai yra vienas iš geriausių rinkodaros priemonių. Taip yra todėl, kad jie yra labiau interaktyvūs irpatrauklus, lyginant su paprastu tekstu. Kai naudojamas turinys, vaizdo įrašai ir vaizdai yra veiksmingas dėmesys žvejų. Jie taip patpalikite tvirtą atmintį jūsų tikslinės rinkos protuose. Tačiau šiuos kūdikius taip pat turėtų lydėti paieškos variklisoptimizuotas ir raktažodžių turtingas teksto turinys, pasakykite apibūdinimus ir informaciją, susijusią su pagrindine siunčiama žiniakonkretaus SEO kampanijoje. Daugelis pirkėjų internetu ir interneto vartotojų turi įtakos patrauklioms priemonėmsir įtakingiems vaizdo įrašams / vaizdams, todėl užtikrinkite, kad naudojate geriausius, kuriuos galite gauti.

3. Optimizuokite savo svetainę įvairiems paieškos varikliams

Kaip protingas verslininkas, būtų neteisinga manyti, kad jau žinote, kad tai mobilus pasaulis, kuriame mes gyvename. Daugelis interneto vartotojųšios dienos ir amžiaus praleidžia daugiau laiko savo mobiliuosiuose įrenginiuose, kuriuose yra ir išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių, palyginti su kompiuteriukompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai. Kad nepraleidžtumėte didesnės tortos dalies į savo varžybas, būtinai optimizuokitejūsų svetainė mobiliesiems pritaikomumui.

Kitaip tariant, jūsų svetainė turėtų būti prieinama iš mobiliojo prietaiso be komplikacijų ar nepatogumų. Tokiu būdu, tavoauditorija ar tikslinė rinka gali gauti kritinę informaciją arba pirkti savo produktus / paslaugas kelyje. NereikiaPalaukite kol jie bus biure, kad galėtum užsisakyti pica, darant prielaidą, kad tai jūsų verslas. Kiek tai yra daugiaužiniatinklio dizaino klausimas, turintį tinklalapį, tinkamą mobiliesiems, mobiliąja jūsų svetainės versija bus jums maloniai apdovanotas.

4. Eiti mobiliuoju telefonu

Tiek, kiek nėra abejonių, kad "Google" yra karalius paieškos sistemose, daugybė žmonių taip pat nori kitų variantų, tokių kaip "Bing" ir "Yahoo"tiesiog paminėti keletą. Jūs nenorite visus savo kiaušinius įdėti į vieną krepšelį. Norėdami gauti geresnių pajamų iš savo investicijų į SEO, būtinai pateikitejūsų svetainę ir kitiems paieškos sistemos pramonės žaidėjams, tiek organiniams, tiek mokamiems skelbimams..Šiuo atveju būtų protingaSužinokite ką nors ar du apie tai, kaip skirtingi paieškos varikliai reitinguoja tinklalapius.

5. Laikykite savo akis į vietos SEO

Kaip labdara prasideda namuose, verslas vos pateks į internetinę rinką be laimėjimo strategijos vietos SEO, ypačjei tai paleidimas. Kaip išmintingas verslininkas, svarbu pažymėti, kad jūsų vietinė rinka gali nustatyti, ar jūsų įmonė busarba nebus sėkmingas internete per sienas. Tai daugiausia yra apie tai, kad jūsų svetainėje galima gauti kuo daugiau ekologiško srautoiš vietinių paieškų, o tai labai svarbu, kai kalbama apie paieškos reitingą.

norint kuo geriau išnaudoti savo paieškos optimizavimo pastangas, atėjo laikas apsvarstyti vietinių įmonių katalogų naudojimą. Įgaliojimaskatalogų svetainės, pvz., geltonieji puslapiai, "Yelp" ir kitos katalogų svetainės, taip pat gali būti naudingos. Svarbu visada tai užtikrintijūsų verslo informacija apie vietines aukcionas išlieka nuosekli ir tiksli, ypač stebint, kaip veikia jūsų įmonės ryšiai irišsami informacija apie adresus pateikiama įvairiose vietinėse interneto platformose .

6. Negalima laukti, kol jūsų svetainė turinys pasenęs

Taip, anksčiau galbūt į savo svetainę galėjote įkelti kai kuriuos išgalvotus straipsnius ir tinklalapių turinį; bet tai nebūtinai reiškia, kad atnaujinimainebus reikalingas iki laiko pabaigos. Bet kuris asmuo, turintis tam tikrą pagrindinį išsilavinimą, sutiks, kad tam tikra informacija tampa nereikšmingasu laiku. Ypač kai kalbama apie internetinę auditoriją ir interneto pirkėjus, nenorite jų palikti neišeikvotos. Įkeliama nauja informacijaturinys ir svarbūs duomenys kiekvieną kartą ir toliau tęs jūsų verslą į priekį, ypač kai kalbama apie interneto srautą ir paieškos variklįreitingai. Tiesiog būtinai visada turėkite prasmingą ir įdomų turinį, kurį jūsų tikslinė rinka arba auditorija suras naudinga ir įdomi.Pasitikėk manimi, turinys yra karalius, ir jūs nesigailėsite savo pastangų SEO srityje .

Nors daugelis netinkamai supranta, SEO yra pagrindinis sėkmės elementas bet kuriam verslui, turinčiam operacijų internete. Su aiškia ir organizuota paieškavariklių optimizavimo strategija, yra daugiau eismo, didesnis "Google" reitingas, daugiau pardavimų ir didesnis augimas jūsų verslui, ypač interneteoperacijas. SEO gali tam tikru momentu pernelyg techniškai ir daug laiko, todėl galbūt norėsite investuoti į profesionalų SEO agentūrą, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti.jūsų verslo internete Source .

November 27, 2017